Маркетплейс красоты

Код: 818776160

Крем-воск сильной фиксации - кофейное обертывание с коньяком Nexxt Professional 110ml

240 грн.

Есть в наличии
160 грн.
от 3 шт.

Характеристики

Возврат по договоренности в течении 14 дней.

Описание

Крем-воск сильной фиксации - кофейное обертывание с коньяком Nexxt Professional 110ml

Крем-віск сильної фіксації - кавове обгортання з коньяком Крем-віск для фінішного укладання з консистенцією м'якого ніжного вершкового крему виконує п'ятнадцять найважливіших функцій: моделює, текстурує, підкреслює пасма, прибирає «пухнастість», запобігає жирності, ущільнює волосся, розгладжує, відновлює, зволожує, живить волосся по всій довжині, тонізує, надає блиск, запаює кінчики, що січуться, робить волосся еластичним і слухняним, захищає від шкідливих впливів зовнішнього середовища. Крім того, інтенсивний догляд унікальної формули спрямований на: зміцнення коренів волосяних фолікул, запобіганню випадіння, стимуляції росту волосся, живлення, зволоження волосся і усунення лупи і посічених кінчиків.

Підходить для створення ідеально гладкої зачіски, ефекту мокрого волосся і текстуруванню форми в цілому. Не склеює і не обтяжую волосся, надає природність зачіски. Дозволяє легко змінювати форму укладання - волосся залишаться еластичними, а зачіска фіксованою.

Віск має ексклюзивну консистенцію і склад, рекомендований як для здорових, так і для роботи з пошкодженим волоссям для ущільнення текстури, додавання еластичності і блиску. Легко змивається шампунем. М'яко підкреслює і фіксує акценти укладання, моделює окремі елементи зачіски, контролює форму. Крем-віск можна використовувати як маску з ефектом, що відновлює і живить кавового ламінування волосся.

Профи Стиль Продавец
на Barb уже 15 месяцев
399
Связаться Звонков: 6
Последний визит: 21.02.2020

Способы доставки

  • Новая почта
  • Другое

Регионы доставки

Доставляем по всей Украине