Найди мастера красоты и здоровья
Ровно
400 грн

за процедуру

Процедура радіочастотного омолодження не представляє небезпеки навіть для такої ніжної області на обличчі, як шкіра навколо очей. Як відомо, в даній зоні утворюється велика кількість зморшок: глибоких і дрібних, мімічних і вікових. Процедура РФ-ліфтингу здатна запустити такий складний процес, як неоколлагенез (природна вироблення колагенових волокон), виконує ліфтинг шкіри навколо очей. Навислі повіки, дрібні і глибокі зморшки, в'яла шкіра, темні кола під очима, "гусячі лапки", набряклі мішки та інші ознаки втоми і вікових змін – всі ці недоліки здатна усунути процедура радіохвильового омолодження. Для шкіри навколо очей РФ-ліфтинг можна поєднувати з ін'єкційними методами боротьби зі зморшками. Такий підхід дозволить досягти найбільш швидкого і тривалого ефекту.Процедура RF-ліфтингу практично не має обмежень за віком. Результат у пацієнтів молодого віку найбільш помітний, ніж у пацієнтів старшого віку, у зв'язку з тим, що з плином часу волокна колагену і еластину все важче відновлюються. 

Переваги радіочастотного омолодження

Безсумнівно, РФ-ліфтинг, як і багато інші косметологічні процедури, має ряд переваг, завдяки яким пацієнти вибирають його частіше, ніж інші методики омолодження:

  • спеціальне косметологічне обладнання, завдяки якому відсутні хворобливі відчуття;
  • відсутність тривалого відновного періоду;
  • невеликий список протипоказань;
  • процедуру можна проводити, починаючи з 20 років, людям з різним типом шкіри;
  • практично миттєвий, видимий, тривалий ефект;
  • потрібна невелика кількість часу для процедури, всього близько півгодини;
  • по завершенні комплексу процедур ефект від них зберігається до 5 років.
  • Кількість сеансів може змінюватись від 6 до 15 відвідувань. Проміжок між процедурами не повинен перевищувати 14 днів. Для пацієнтів, які досягли п'ятдесятирічного віку, проміжок між сеансами скорочується до 7 днів, і кількість їх досягає максимально можливого. Вперше скористатися процедурою RF-ліфтингу можна і в 20 років, завдяки ній шкіра залишиться молодий тривалий час, і прояв перших ознак старіння зведеться до мінімуму.
График работы
Пн 10:00 – 20:00
Вт 10:00 – 20:00
Ср 10:00 – 20:00
Чт 10:00 – 20:00
Пт 10:00 – 20:00
Сб 10:00 – 19:00
Вс Выходной
Ровно,
Київська, 67, ТРЦ "Арена"
еще 0 адресов
Смотреть на карте
Мы работаем
Связаться

Вы владелец?


к управлению страницей

Нашли ошибку?