Знайди свого майстра краси
Тернопіль

Корекція та фарбування брів

(Косметологічний центр "Perfect", Тернопіль)

від 140 грн

за процедуру

Корекція брів проводиться різними методами. За усі часи існування процедури у домашніх, а згодом – і у салонних умовах, основні інструменти та технології залишилися незмінними.

Пінцет. Найпопулярніший та найпростіший варіант. Пінцет, напевно, знайдеться у кожній косметичці. Такий спосіб – доступний, простий та швидкий. Він дозволяє легко видалять навіть поодинокі волосинки, не зачіпаючи найближчі. Основний недолік класичного методу – швидкість відростання.

Віск. Ще одна професійна процедура, для якої використовуються дерев’яні палички. За їх допомогою майстер наносить віск локально, чітко на потрібні ділянки. В іншому техніка повторює типову воскову епіляцію. Основний плюс – довготривалий ефект та бездоганно гладка шкіра. Мінус – складність виконання.

Корекція брів – це не лише моделювання лінії та видалення зайвих волосків, а й фарбування, укладка брів спеціальним воском, тощо.

Графік роботи
Пн 09:00 – 20:00
Вт 09:00 – 20:00
Ср 09:00 – 20:00
Чт 09:00 – 20:00
Пт 09:00 – 20:00
Сб 09:00 – 18:00
Вс Вихідний
Тернопіль,
Шашкевича 11
Дивитись на карті
Ми працюємо
Зв'язатися

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».