Найди мастера красоты и здоровья
Ровно

Casmara ELIXIR CELL професійний монодозний догляд

(СПА-салон "ROYAL Color & Beauty", Ровно)

1730 грн

за процедуру

Догляд, що забезпечує інтенсивний вплив за рахунок новітніх активних компонентів у складі.

Самоомолоджувальний догляд - надійне знаряддя в боротьбі з будь-якими видимими оку ознаками старіння: запобігання появи перших ознак старіння і усунення вже існуючих.  Делікатний вплив і збалансований склад дозволяють застосовувати догляд для будь-якого типу шкіри в будь-який сезон.

Дія:

Креатин стимулює енергетичний метаболізм клітин, підвищуючи їх здатність до синтезу колагену, кератину і еластину в ефективній боротьбі зі старінням.
Resveratrol, отриманий з винограду активізує синтез протеїну сиртуїн, тимчасово призупиняє дегенеративні процеси дерми. Також, догляд забезпечує оживляючий ефект на клітинному рівні.
Протеїн гороху в ліпосомній формулі стимулює і оживляє материнські клітини шкіри, відновлює клітинну функціональність і баланс, характерний для молодої шкіри.
Інноваційний багатофункціональний пептид на основі протеїну аконітаза надійно захищає клітинну структуру від вільних радикалів протягом усього дня, вночі ж він підвищує енергетичні резерви клітин.
Активний компонент, що отримується з кори насіння білого люпину - це ефективний філлер зморшок завдяки здатності прискорювати синтез колагену і стимулювати синтез захисних протеїнів.
Фітоестрогени одержувані з суміші 8 рослин, комплексно покращують стан зрілої шкіри, паралельно борючись з пігментацією.

График работы
Пн 10:00 – 20:00
Вт 10:00 – 20:00
Ср 10:00 – 20:00
Чт 10:00 – 20:00
Пт 10:00 – 20:00
Сб 10:00 – 19:00
Вс Выходной
Ровно,
Київська, 67, ТРЦ "Арена"
еще 0 адресов
Смотреть на карте
Мы работаем
Связаться

Вы владелец?


к управлению страницей

Нашли ошибку?