Зміст відкрити
Незважаючи на сучасні б’юті-технології та рецептури, фарбування все ще залишається агресивною процедурою, яка тією чи іншою мірою травмує волосяну структуру. Грамотний післядогляд допомагає відновити волосся, подовжити стійкість кольору та знизити сприйнятливість до зовнішніх чинників, але важливо й сам фарбник підібрати правильно.
Враховуйте, що не можна використовувати продукт без аналізу стану волосся. Перманентні засоби підходять не всім. Якщо волосся не ідеально здорове, краще подивитися різні варіанти на https://eva.ua та вже точно обрати фарбу без аміаку. Отже, як потрібно доглядати волосся після фарбування?
Використовуйте безсульфатні шампуні з м’якою мийною основою. Вони дбайливо видаляють забруднення зі шкіри та волосся, не вимивають колір так інтенсивно, якщо порівнювати із сульфатними засобами, допомагають довше зберегти насиченість та блиск. Шампуні, розроблені спеціально для фарбованого волосся, містять компоненти, що утримують пігмент.
Перед кожним миттям акуратно розчісуйтесь, починаючи від кінчиків. У процесі наносіть шампунь тільки на прикореневу зону, щоб уникнути додаткового навантаження на волосся, тертя, сплутування та пересихання. Не турбуйтеся про результат, під час змивання піни ви легко промиєте решту довжини. Не тріть волосся рушником, а акуратно віджимайте.
Після застосування фарбників, особливо стійких, волосся стає сухим і вразливим. Кондиціонери, маски та бальзами — незамінні продукти в догляді після фарбування. З їхньою допомогою ви зволожуватимете та живитимете волосся, зможете відновити його здоров’я, м’якість і гладкість, наповнити силою. Компоненти масок зазвичай спрямовані на глибоку регенерацію.
Тільки обирайте продукти з відповідною позначкою, щоб запобігти вимиванню відтінку та підтримувати насиченість. Розподіляючи засоби догляду, ретельно обробляйте кінчики, оскільки вони страждають від пошкоджень і сухості сильніше за інше волосся.
Термоприлади не щадять волосся. Незалежно від того, завиваєте ви пасма щипцями або укладаєте феном, завжди попередньо наносіть термозахисний засіб. Це може бути крем, олія або спрей. Активні компоненти у складі формують захисний бар’єр поверх кожної волосини, знижують вплив високих температур, запобігають надмірному випару вологи, розшаровуванню кінчиків та ламкості.
Різновид або температура приладу, час дії — усе це не відіграє ролі. Перед кожним гарячим укладанням якісно обробляйте фарбоване волосся термозахисним засобом, щоб зберегти його шовковистість і блиск.
Мийте голову тільки тоді, коли волосся справді брудне. Будьте обережні та помірні. Часте, агресивне та тривале миття навіть із відповідним шампунем негативно позначиться на стані волосся та кольорі.
Через гарячу воду відтінок може потьмяніти. Промивайте волосся теплою водою. Кондиціонер краще й зовсім змивати прохолодною. Це допомагає розгладити кутикулу, покращити вигляд волосся, уникнути пористості та зайвого пушіння.
Якщо природний колір сильно розходиться з придбаним, підфарбовуйте корені щомісяця. За фарбування тон у тон оновлюйте відтінок раз на два місяці.
Регулярно наносіть олію на кінчики. Стригти їх все одно потрібно час від часу, тому стежте за станом і не допускайте масштабного розшаровування.
Захищайте волосся від ультрафіолету за допомогою спреїв та головних уборів, щоб запобігти зниженню яскравості, зневодненню та ламкості.
Багато хто боїться фарбувати волосся через можливу шкоду. Але якщо правильно обрати фарбу й не нехтувати післядоглядом, ви зможете довго насолоджуватися новим кольором. Збереження здоров’я волосся та краси відтінку тільки у ваших руках!