Знайди свого майстра краси

Що таке Barb.ua

Barb.ua - це сервіс пошуку майстрів, б'юті-організацій і процедур краси в зазначеному районі міста. Ми постійно поповнюємо наш каталог новими виконавцями, розширюючи варіанти вибору майстра або салону у всіх містах і регіонах України.

Наш сервіс спрощує пошук виконавця і одночасно дає можливість порівняти ціни, а також знайомитися з кваліфікацією майстра. Кінцевою метою є запис на процедуру по телефону.

У деяких категоріях, таких як «Манікюр», «Фарбування волосся», «Татуаж», можна ознайомитися з фотографіями робіт майстрів.

В яких містах ми працюємо?

Зараз ми активно працюємо з великими містами України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон.

Попередня реєстрація проводиться по всіх містах України. Якщо Ви майстер або представник б'юті-організації, можете зареєструватися і заповнити повноцінну анкету ваших послуг. Нове місто з'явиться на сайті, як тільки ми наберемо «критичну масу» заповнених послуг.

Як почати роботу?

У жовтні 2017 сервіс перейшов позначку в 100 000 відвідувачів за місяць. Аудиторія проекту щомісяця зростає на 20%. Ми будемо раді бачити ваші послуги на Barb.ua.

Ви можете зареєструватися абсолютно безкоштовно як організація або майстер і додати свої послуги. Ваша анкета, портфоліо, ціни та перелік послуг з'являться на сайті протягом кількох робочих годин після перевірки модератором.

Ми не плануємо вводити плату за використання звичайного аккаунта. Якщо ви хочете отримувати більше дзвінків - скористайтеся послугою просування ваших послуг.

Залишилися питання чи є пропозиція? Напишіть нам.

Партнери