Хочете зробити татуаж брів у Києві? Дізнайтеся ціни на татуаж брів і виберіть майстрів, які створюють природний і стійкий результат. Ідеальні брови на 1,5 роки, досвідчені експерти, визнані призери чемпіонатів та робота зі знаменитостями чекають на вас!
Татуаж брів - малотравматична і безпечна процедура. Але через мінімальне втручання під шкіру, вона має протипоказання. Вони можуть бути як тимчасовими, так і постійними. Наявність різних хронічних захворювань, порушення шкірного покриву можуть стати перешкодою на шляху до досконалої краси. На щастя, відсоток дівчат, які хочуть зробити процедуру, але їм не можна, невисокий. Однак, ми зобов'язані попередити, в яких випадках варто забути про перманент брів або відкласти процедуру до сприятливого часу.
Під час виношування плоду будь-яка жінка насамперед думає про здоров'я своєї дитини. Тому цікавляться, чи не зашкодить малюкові та чи інша косметологічна процедура, приймання ліків, вживання продуктів.
Не завжди обмеження пов'язані зі шкодою. Перманентний татуаж брів під час вагітності дійсно не рекомендований, особливо в першому триместрі. Але це пов'язано не з ризиком для здоров'я плода, а з гормональними змінами в організмі жінки. Радикальна перебудова рівня гормонів може вплинути на результат процедури абсолютно несподіваним чином. Пігмент може не взятися, повністю зійти за місяць або змінити колір.
Після першого триместру цей ризик нижчий. Однак 100-відсоткового успіху не може гарантувати жоден майстер. Йти на татуаж брів можна тільки після дозволу лікаря.
Схожа ситуація і в період лактації. Народження дитини - ще одна гормональна революція, за якої в перші 3 місяці про процедуру і думати не варто. По закінченню півроку на свій страх і ризик ви вже можете спробувати зробити красу.
Запис на татуаж брів у Києві досить щільний, але краще його скасувати, якщо у вас застуда чи вірусне захворювання, або підвищена температура. Спочатку одужуйте, а потім наводьте красу. Після прийому антибіотиків слід перечекати ще 2 тижні.
Якщо напередодні процедури вам довелося пити ліки, які розріджують кров, або алкоголь, краще маніпуляцію перенести. Бо під час процедури виділятиметься більше сукровиці. Вона може перешкодити оцінити результат.
Приходити на маніпуляцію краще в середині циклу. Перед менструацією і під час критичних днів - не найкращий період, про що говорять навіть відгуки про татуаж брів. Дівчата почуваються не зовсім комфортно. Та й відчуття сильніші, незважаючи на знеболювальне.
Процедура не робиться в період реабілітації після будь-яких хірургічних операцій і косметологічних процедур на обличчі.
Будь-які ранки, прищики, загострення псоріазу та інші порушення шкірного покриву в ділянці брови - привід почекати, поки вони загояться, і вже потім йти в салон.Щоб не нудьгувати, можете записатися на манікюр.
Багато хронічних захворювань не сумісні з татуажем брів. Його не можна робити діабетикам з інсулінозалежною формою. Він протипоказаний за гепатиту, СНІДу, ВІЛ, епілепсії, психічних розладів.
Бронхіальна астма, ниркова недостатність, недуги, за яких спостерігається погане згортання крові, також є абсолютними протипоказаннями для маніпуляції.
Крім того, бувають рідкісні випадки алергії на використовувані препарати. Якщо організм їх не сприймає, тоді від процедури також варто відмовитися.
Інші статті розділу:
<< Види нарощування вій. Від природної ніжності до голлівудської ефектності | Герпес після татуажу губ. Як попередити його появу і виправити наслідки >>