Ламінування вій — процедура з догляду, полягає в живленні волосків натуральними складами, багатими на вітаміни і амінокислоти. В результаті вії стають візуально довшими, густішими і шовковистими, набувають натурального блиску і ідеальної форми з плавним вигином. Ефект зберігається в середньому на 5-6 тижнів, дозволяючи на якийсь час забути про тушу і насолоджуватися природною красою темних і підкручених вій.
Переваги та недоліки процедури
До плюсів процедури відносять:
- підходить різним типам вій: коротким і довгим, здоровим і тонким, рідкісним і густим;
- використовувані склади зміцнюють та відновлюють структуру волосків;
- поєднується з іншими процедурами для вій, наприклад, ботоксом;
- після ламінування немає обмежень: можна відвідувати солярій, сауну, басейни, приймати сонячні ванни, купатися у морі вже наступного дня;
- можна проводити тим, хто носить лінзи;
- під час сну можна не хвилюватися за становище тіла та спати на животі – вії не деформуватимуться;
- немає необхідності в корекції або видаленні складу, оскільки ламінування відростає разом із волосками.
Процедура практично не має недоліків, крім того, що не можна робити ламінування нижніх вій. Також методика має протипоказання та обмеження, з якими потрібно ознайомитися заздалегідь:
- алергія на компоненти, що входять до складу;
- підвищена чутливість повік та очей;
- надмірна ламкість волосків;
- інфекційні та запальні хвороби очей та шкіри обличчя;
- офтальмологічні та пластичні операції, перенесені в останній місяць;
- перманентний макіяж очей зроблений за 3-4 тижні до процедури.
У решті випадків це безпечна процедура.
Як проходить процедура
Ламінування проходить у кілька етапів:
- Ретельне очищення волосків від шкірного жиру, макіяжу та забруднень спеціальними засобами. Це потрібно, щоб поживний склад проник у структуру вій. Для очищення підійде міцелярна вода з гіалуроновою кислотою.
- Нанесення на шкіру навколо очей складів для розслаблення та розгладжування шкірного покриву для комфортної роботи з віями.
- Відділення нижніх вій за допомогою гідрогелевих підкладок.
- Підбір силіконових валиків, фіксація на повіках, викладання вій на валику. Волосся має бути добре натягнуте і розташовуватися паралельно один одному.
- Обробка волосків силіконовим складом (на 10-12 хвилин), який вбирається у волосинки, дозволяючи досягти бажаного ефекту – подовження, додатковий об'єм, гарний вигин.
- Фарбування вій (за бажанням клієнта) спеціальною фарбою, час дії якої 7-10 хвилин.
- Наприкінці процедури майстер акуратно прибирає підкладку, ретельно очищує шкіру навколо очей, прибирає залишки клею з простору між віями.
Після завершення процедури на вії наносяться засоби для зміцнення. Процес ламінування займає від 30 до 90 хвилин (залежить від досвіду майстра, швидкості проведення робіт та складів).