Інна Лисенко
Лілія
Дуже задоволена результатом фарбування в блонд.Колір вийшло таким як я хотіла.Волосся після процедури залишилося м'яким і доглянутим.Майстер надала корисні рекомендації щодо догляду.Щиро рекомендую🪷
Інна
Каріна
Все життя фарбуюся тільки в цього майстра і свій блонд довіряю тілький їй.
Завжди отримую купу компліментів, а Аіртач виглядає дуже красиво та натурально😍
Щиро рекомендую всім, хто шукає майстра, який дійсно знає все про красивий блонд.
Інна
Владислав
Идеально, мне все понравилось, обязательно загляну еще, и расскажу друзьям. :)
Інна Лисенко
Калиненко Виктория
Не вздумайте делать у этого мастера биозавивку!!! Мало того, что плохо накрутила от корня,хотя я сделала замечание, так ещё и спалила верх полностью! За такое качество работы 800 грн, этот "мастер " не заслуживает.
Інна Лисенко
Валентина
Спасибо Инне за прекрасную прическу и готовность пойти навстречу клиенту! Несмотря на то, что я не записалась заранее, Инна нашла время для меня, учла все мои пожелания и подарила прекрасное настроение. Еще раз спасибо!!!
Інна Лисенко
Наталия
Спасибо Инне за отличную стрижку. Была в салоне первый раз, ну обязательно приду ещё. Классный мастер. Рекомендую
Інна Лисенко
Ольга
Вітаю. Була в салоні, де працює Інна, вперше. Дуже задоволена її майстерністю та ставленням до роботи і клієнтів. Дякую Вам щиро за мою нову зачіску та гарний настрій. Бажаю доброго здоров"я та успіху!
Інна Лисенко
Інна Лисенко
Ирина
Доброго дня. Хочу подякувати Інні за чудову зачіску. Вийшло навіть краще ніж я очікувала. Відтепер буду звертатися лише до Інни . Дякую і гарного дня!
Інна Лисенко
| Черкассы, Сосновский р‑н, вулиця Героїв Майдану | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Софіч
Июнь 2026
10 баллов
Отлично Рекомендует мастера: ДаДуже задоволена результатом! Майстер уважно вислухала всі побажання та зробила саме ту стрижку і фарбування, які я хотіла. Колір вийшов красивим і природним, а зачіска виглядає доглянуто та стильно. Працює акуратно, професійно та з любов’ю до своєї справи. Дякую за чудове перевтілення та приємну атмосферу! Обов’язково звернуся ще раз і рекомендую всім.