Щиро дякую за допомогу. Після консультації залишилися лише позитивні враження. Було комфортно, зрозуміло, мені було легко говорити про свої переживання, і я отримала підтримку якої потребувала. Дуже вдячна за вашу роботу.
Период посещения: Январь 2026
Рекомендует мастер: Да
Ваш ответ на отзыв пользователя Христина от 25.06.2026
Христина
Январь 2026
10 баллов
Отлично Рекомендует мастера: ДаЩиро дякую за допомогу. Після консультації залишилися лише позитивні враження. Було комфортно, зрозуміло, мені було легко говорити про свої переживання, і я отримала підтримку якої потребувала. Дуже вдячна за вашу роботу.