на основе 1 отзывов
Олена
Христя зробила чудовий манікюр! Все акуратно і красиво, обов'язково звернусь знову.
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Скидки до 80% от салонов и мастеров!
{{ city.name }}
Олена
Апрель 2026
Христя зробила чудовий манікюр! Все акуратно і красиво, обов'язково звернусь знову.