Валентина
Дуже задоволена проколом пупка! 🌸 Все пройшло швидко, акуратно та майже безболісно. Майстер усе детально пояснила, відповіла на всі запитання та створила комфортну атмосферу. Дякую за професіоналізм і чудовий результат! Однозначно рекомендую ваш салон! ✨
Яна
Дуже швидко та дуже приємний майстер !!! Ціна приємна, дуже гарні прикраси
Центр краси і здоровья "ЛЕДІ"
Віка
Власниця чудова жіночка,дуже приємна все пояснила та розказала, майстер привітна молода дівчина вона все показала та розказала все чистенько та стерильно,що саме головне послуга відносно ціна якість,я задоволена дякую вам 🤗
| вул Лесі Українки, 41 корпус В | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Таня Курчак
Май 2026
10 баллов
Отлично Рекомендует салона: ДаРобили пірсінг донечці. Пані Дарина відмінно впоралася. Дуже уважна і професійна майстриня!!!