Хочу подякувати клініці та ПАВЛУ Сергійовичу за комунікацію. Дякую, що все пояснили. Бажаю більше комунікувати з пацієнтами, бо ми не розбираємося в термінах стоматології. Процвітання Вам та вдячних пацієнтів!
Процедура: Препарування під коронку
Период посещения: Апрель 2026
Рекомендует организация: Да
Ваш ответ на отзыв пользователя Лариса от 24.06.2026
Лариса
Апрель 2026
10 баллов
Отлично Рекомендует организации: ДаХочу подякувати клініці та ПАВЛУ Сергійовичу за комунікацію. Дякую, що все пояснили. Бажаю більше комунікувати з пацієнтами, бо ми не розбираємося в термінах стоматології. Процвітання Вам та вдячних пацієнтів!