за процедуру
Як працює кріоліполіз? Кріоліполіз - це різновид апаратного ліполізу - процесу розщеплення жирів на їх жирні кислоти. Простими словами, процедура корекції локальних жирових відкладень. З грецького "кріо" означає "заморожування". У цьому полягає основний принцип процедури. Після розмітки наш фахівець підбирає вакуумну насадку, яка засмоктує жирову складку та заморожує її. Під час процедури чергуються процеси прогріву (до +42ºС) та охолодження (до -13ºС), які впливають на жирові складки. По закінченні процедури починається апоптоз – процес клітинної загибелі через розпад на апоптичні тільця. На цій стадії ваше тіло починає активно позбуватися пошкоджених жирових клітин. Слід зазначити, що цей процес є природним, у внутрішніх тканинах відсутні будь-які ознаки запалення. Завдяки цьому обсяг жирової тканини зменшується і ви стаєте стрункішими.
Протягом життя людини жирові клітини не діляться і розмножуються. Вони збільшуються або зменшуються лише у розмірі. Від чого залежить набір чи зниження ваги.
⠀
🌿Після руйнування жирових клітин кріоліполізом і за дотримання принципів здорового способу життя клієнту не загрожує повторний набір ваги.
🌿Кріоліполіз безпечний, він не впливає на роботу нервової та кровоносної систем, внутрішніх органів.
🌿Апарат діє виключно на проблемні зони, дозволяючи зберегти привабливість форм.
🌿Реабілітаційний період відсутній. Процедура поєднується із повсякденними справами.
⠀
🌱Як часто потрібно робити процедури?
▫️Раз на 6 тижнів.
⠀
🌱Скільки процедур в курсі?
▫️Курс - 4 процедури.
⠀
🌱Яка температура охолодження?
▫️Температура роботи від -10 до -13 градусів, вона чергується із циклами нагрівання.
⠀
🌱Як швидко можна побачити результат?
▫️Результат буде помітний за місяць.
Протипоказання до процедури
• вагітність на будь-якому терміні
• онкологічні захворювання
• аномальна реакція на холод
• наявність кардіостимулятором
• серйозні захворювання нирок та печінки
• відкриті рани у зоні обробки
• інфекційні та аутоімунні захворювання
гострі хронічні захворювання.
Також не рекомендується робити процедуру під час лактації чи менструацій. У першому випадку через зміну гормонального фону кріополіз може не дати бажаного ефекту, а також негативно вплинути на лактацію. У другому випадку жінка стає більш чутливою і сама процедура може пройти дуже болісно.
Ще одне протипоказання - кесарів розтин. Рекомендується проходити процедуру не раніше ніж через півроку після кесарева, при цьому шрам обов'язково має зажити. А так само грижі (сітки), і жировики у зоні обробок
График работы
|
Кременчуг,
Троїцька 37Б |
Вы владелец?
Нашли ошибку?