Вікторія
Прекрасний спа-салон. Робила шоколадне обгортання – це справжній релакс. Шкіра стала гладенькою, ніжною, а запах шоколаду – просто насолода. Умови відмінні, персонал ввічливий, усе чисто й охайно. Обов’язково повернуся ще.
Вікторія
Робила фарбування і залишилася дуже задоволена! Майстер врахувала всі побажання, і колір вийшов ідеальний. Волосся виглядає здоровим, я в захваті!
Світлана
Робила манікюр у цьому салоні і залишилася дуже задоволена! Гарна атмосфера і якісний сервіс, дівчата справжні професіоналки своєї справи.
Світлана
Замовила процедуру обгортання в Ok beauty studio, і це було чудово! Шкіра стала значно м’якшою, зволоженою. Майстри дуже уважні до клієнтів, все пройшло на високому рівні.
Алина
Наращивала в салоне Ok beauty studio реснички. Результат мне очень понравился вот и решила оставить положительный отзыв. Мастера для наращивания, выбирала тщательно. Это мое первое наращивание ресничек поэтому и решила отнестись ответственно. С поставленной задачей мастер справился. Реснички красивые и выглядят натурально. Я очень довольна всем.
Ева
Я заметила, что недавно пила некоторые таблетки, которые очень сильно повлияли на реснички - они немного выпадают. И чтобы предотвратить такой процесс, начала искать мастера, который бы смог сделать ламинирование ресниц, тем самым укрепив их. Такой салон мне порекомендовали. Я довольна - ресницы стали более крепкими после данной процедуры и мастером довольна.
Орлова Т
Маю проблеми зі спиною, потрібен був курс масажу, колега порадила завітати у цей салон, бо каже майстер дуже гарний. Я дослухалася до поради, була приємно вражена. Мені дуже сподобалася ця процедура, результат був цілком задовільний. Тому якщо вам потрібен масаж, гайда у салон Ok beauty studio
| с. Зимна Вода вул. Тичини 2а | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Maria
Январь 2026
На жаль, залишилася дуже незадоволена візитом. Зняття покриття проводили переважно паличкою. Під час роботи фрезою нігті настільки пекли, що процедуру було важко терпіти. Складається враження, що майстер недостатньо володіє технікою роботи фрезою. Крім того, мене порізали пилочкою.
У результаті нігтьова пластина сильно перепиляна та пошкоджена, що видно навіть візуально. Після процедури нігті стали тонкими, шорсткими й дуже чутливими. Частину матеріалу фактично відірвали разом із верхнім шаром нігтьової пластини. За таке зняття з мене ще й взяли 150 грн.
Окремо хочу зазначити, що негативні відгуки про салон регулярно зникають, а будь-яку відповідальність за неякісну роботу тут не визнають. Складається враження, що на негативні відгуки просто скаржаться, щоб їх видалити, замість того щоб вирішувати проблему та працювати над якістю послуг.
На жаль, рекомендувати цей салон не можу.