Ольга
Гарна клініка, привітний персонал. Лікар уважний, відповів на всі запитання, огляд пройшов без стресу. Рекомендую.
| Французський б-р, 26/2 | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Людмила
Июнь 2026
10 баллов
Отлично Рекомендует организации: ДаВідвідала клініку з приводу молочниці. Дуже приємний доктор. Виписали ліки. В кліниці все охайно і приємний персонал. Рекомендую