Знайди свого майстра краси

Часу немає, треба мати бездоганний вигляд: що робити

Дата оновлення: 05-10-2023

У найневідповідніший момент ми помічаємо, що непогано б освіжити шкіру, підживити волосся ампулами, кілька разів відвідати SPA і під кінець — салон краси. На носі важлива подія? Нічого не встигаєте? Коли немає часу на повноцінний догляд, на допомогу приходять експрес-засоби та макіяж-хитрощі. Косметика, яка швидко вирішує декілька завдань — це та сама фея-хресна для Попелюшки. Ми не в казці, тому одного помаху палички буде недостатньо. Але значно заощадити час і змінити зовнішній вигляд вдасться.

Зміст:

1. Проблема №1: немає часу вимити волосся
2. Проблема №2: сухість, тьмяність і пухнастість
3. Проблема №3: суха шкіра та темні кола
4. Проблема №4: створення якісного макіяжу

Проблема №1: немає часу вимити волосся

Скористайтеся сухим шампунем. Це спеціальна пудра (зазвичай на основі перемелених зернових: рису, кукурудзи, вівса, пшениці), яка під тиском розпорошує тонким шаром та абсорбує забруднення на волоссі. Процедура займає кілька хвилин, не потребує використання води та фену. Зверніть увагу, сухий шампунь лише візуально робить волосся чистішим. Він не усуває бруд і тим більше не очищує шкіру голови. Замінювати їм повноцінне миття не можна. Зручно, що знайти варіант сухого шампуню можна для будь-якого волосся: натурального і пофарбованого, світлого і темного, ослабленого, сухого або схильного до жирності.

Проблема №2: сухість, тьмяність і пухнастість

Тижнів на відновлення волосся, як і раніше, немає, але в порівнянні з попереднім випадком годинка знайдеться. Спробуйте ковошинг (Conditioner Only Washing) — миття кондиціонером без шампуню. Важливо (!): звичайні ополіскувачі не підходять. Потрібні спеціальні кондиціонери та бальзами для ковошингу, без силіконів, агресивних та шкідливих речовин. Сьогодні вони доступні у магазинах. Ковошинг змінює волосся — з пористих та сухих робить м'які, гладкі, пружні та слухняні. Під час процедури ретельно вимивайте кондиціонер, щоб не отримати зворотного ефекту. Увага (!): цей метод підходить тільки для сухого та пошкодженого волосся. Якщо шкіра голови схильна до жирності, ковошинг посилить проблему.

Експрес-маски — ще один чудовий спосіб миттєво оживити волосся. За 10 хвилин? За 5? Беріть менше! Корейці мають дивовижний продукт — маска для волосся Masil 8 Seconds Salon Hair Mask Салонний ефект за 8 секунд. Засіб у вигляді прозорої рідини перетворюється на ніжний крем після контакту з водою. Завдяки інверсії фаз маска краще проникає всередину волосся і не закупорює пори шкіри голови. У її складі — 16 фітоекстрактів, кератин, колаген, екстракт спіруліни, цераміди та протеїни. Супернасичений комплекс всього за 8 секунд надає волоссю здорового доглянутого вигляду: створює кондиціонуючий ефект, підвищує еластичність, дарує шовковистість і сяйво, залишає відчуття комфорту та свіжості.

Порада: завершальним штрихом розпиліть на волосся захисний спрей-догляд. Він знизить чутливість волосся до атмосферних факторів (сонце, вітер, холод), додасть живого блиску і підтримуватиме зволоженість.

Проблема №3: ​​суха шкіра та темні кола

Швидко зволожити та освіжити шкіру допомагають тканинні та гідрогелеві маски. Вони добре просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя і міцно тримаються. Під час процедури можна займатися своїми справами, не гаяти часу. Це ідеальний SOS-засіб, якщо не вдалося доглянути за шкірою напередодні. Маски зволожують, живлять, тонізують, заспокоюють, вирівнюють тон обличчя, звужують пори та матують шкіру. Особливою популярністю користуються корейські продукти з муцином равлики, азіатською центелою, гіалуроновою кислотою, колагеном, зеленим чаєм та іншими корисними компонентами.

Вікові зміни, недосипання та недостатній догляд насамперед відбиваються на шкірі навколо очей. Доглядати цю зону бажано регулярно. Якщо сліди втоми, набряклість та наслідки зневоднення потрібно усунути прямо зараз, немає засобів кращих, ніж патчі. Як і маски, вони бувають зволожуючі, тонізуючі, поживні, розгладжуючі та освітлюючі. Гідрогелеві патчі можна зберігати в холодильнику для кращого протинабрякового ефекту.

Проблема №4: створення якісного макіяжу

Як щодо мономакіяжу? Використовуйте один продукт для різних ділянок обличчя, щоб максимально зменшити час нанесення косметики та зробити гармонійний образ. Візьміть нематову темну помаду (вишневу або близькі відтінки), підкресліть яблучка щік і розтушуйте до скронь штучним пензлем, потім нафарбуйте губи. Подбайте про щільну тональну основу, інакше кремовий засіб потече. Аналогічно можете застосувати пудрові тіні. Розтушуйте їх на всю повіку і трохи ущільніть у зовнішньому куточку і в складці, нанесіть замість рум'ян і на губи поверх зволожуючого блиску — для підтримки гідробалансу. Кремові рум'яна теж підійдуть для мономакіяжу: на віки поверх консилера, замість хайлайтера і на губи.

Порада: праймер і крем-філер — це ефективні «наповнювачі» зморшок, які за лічені хвилини покращують текстуру шкіри та згладжують нерівності. Праймер розсіює світло, зменшує видимість зморшок і робить обличчя молодшим.

Завдяки величезній різноманітності на б'юті-ринку можна легко знайти відповідний продукт за властивостями, складом та бажаним ефектом. Пам'ятайте, експрес-засоби не замінюють повноцінний догляд. Постарайтеся знайти час для себе!


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)
94678

Последние публикации

0 коментарів