Знайди свого майстра краси

Як підготуватися до стрижки машинкою: секрети та поради

Похід у барбершоп — задоволення не з дешевих. Навіть у бюджетній перукарні актуальна чоловіча укладка обходиться в кілька сотень гривень, а вже в модній «цирюльні» вартість трендової стрижки може перевалити за тисячу. Якщо не хочеться витрачатися на послуги професійних барберів, варто задуматися про освоєння мистецтва «самострижки». Щоправда, для цього доведеться розщедритися на покупку машинки для стрижки. Варто вибрати модель з великою кількістю насадок, щоб самостійно доглядати не тільки волосся, а й бороду, вуса, брови.

машинка для стрижки

Машинка для стрижки — чудове сімейне придбання. Всупереч поширеній думці, використовувати її можна для вкорочування чоловічого та жіночого волосся. Завдяки зручному розташуванню лез, вона забезпечує ідеально рівний зріз. 

Підготовка до стрижки включає декілька обов'язкових етапів. Докладніше про попередні «заходи» — трохи нижче.

Зручне місце для стрижки

Якщо правильно підготуватися, можна підстригти себе не гірше, ніж це роблять профі. Головне — облаштувати зручну робочу зону, в якій ніхто і ніщо не заважатиме б'юті-процедурі. Основні вимоги до неї:

  1. Крісло або стілець комфортної висоти. Ноги повинні діставати до підлоги, а спина — зберігати рівне положення.
  2. Достатньо вільного місця для стрижки стоячи. Ймовірно, під час стрижки для зручності доведеться вставати.
  3. Дзеркала. Оптимальний варіант — одне велике дзеркало спереду та ще одне — позаду. 

Підлогу слід застелити газетами, клейонкою або великими аркушами паперу. Це дозволить уникнути попадання волосся на підлогу та суттєво скоротить час на прибирання.

Попередній вибір виду стрижки

Краще заздалегідь визначити вид стрижки і знайти в інтернеті референси. Також по можливості варто підшукати інструкцію у форматі відео чи хоча б картинок. Імпровізація в цій справі ні до чого, оскільки одним невдалим рухом можна зіпсувати всю зачіску.

Для першого разу не варто вибирати надто складні та хитромудрі зачіски. Звичайний бокс, напівбокс або їжачок — оптимальні варіанти, з якими впорається навіть новачок. Після кількох тренувань можна перейти на канадку, британку чи майданчик.

Підготовка волосся

Перед стрижкою слід помити голову з використанням гарного шампуню та кондиціонера. Після — ретельно розчесати спочатку за допомогою великої щітки, а потім — тонкого гребінця.

Попередньо сушити шевелюру феном не потрібно, краще залишити її трохи вологою. Так простіше контролюватиме довжину. Якщо волосся спочатку занадто довге, його необхідно трохи вкоротити ножицями. 

Для спрощення завдання голову доведеться розділити на кілька зон. Щоб волосся з різних зон не змішувалося, доцільно використовувати перукарські затискачі або звичайні шпильки.

Підготовка машинки

Включати машинку і перевіряти її на працездатність треба ще до того, як вона торкнеться голови. Несподівано може виявитися, що ножі затупилися або стоїть не та насадка. 

Щоб уникнути неприємних ситуацій, варто виконати такі дії:

  • оглянути машину на наявність механічних пошкоджень;
  • якщо машинка на акумуляторі, переконайтеся, що вона повністю заряджена;
  • очистити леза щіточкою та протерти серветкою;
  • перевірити правильність вибору насадки. 

Змащувати ножі перед стрижкою — не вдала ідея. Розумніше зробити це хоча б за кілька днів.

Одразу після вимкнення машинки готова зачіска може здатися незавершеною. Не варто засмучуватися, адже попереду — укладання. Вона дозволить надати шевелюрі естетичного та акуратного вигляду.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)
67884

Последние публикации

0 коментарів