Знайди свого майстра краси

Мистецтво вибору аромату: як обрати парфум, який стане вашим вірним супутником

Дата оновлення: 03-10-2024

Парфумерія у наш час є ідеальним доповненням для образу та стилю, за допомогою якої вдасться реалізувати поставлені завдання та наголосити на своїх перевагах. Тому потрібно постаратися знайти свій ідеальний аромат і на постійній основі його використовувати, підкреслюючи свій статус та важливість, стиль та загалом виконання образу.

Підсумковий аромат виходить шляхом змішування натуральних чи синтетичних інгредієнтів у розчиннику. Чим вище концентрація олій, тим стійкішим буде аромат. Ознайомитися з різними варіантами вдасться за посиланням https://extract.ua/parfumerija/, де є система фільтрів для вказівки бренду, напряму запаху, обсягу та багато іншого. Вдало підібраний аромат дозволить відчути себе зіркою у повсякденному житті.

Парфумерія та її будова

Будь-який аромат складається з умовної піраміди, включаючи три блоки. Кожен з них має свої особливості та функціонал:

  1. Верхні ноти. Стартові та найлегші аромати парфуму, їх можна відчувати відразу і тримаються вони від 15 хвилин до 2 годин. Виробники найчастіше використовують рослинні, квіткові, морські ноти та аромати спецій;
  2. Середні ноти. Показують основний зміст парфуму. Після того, як верхні ноти вивітрюються, в роботу вступають середні ноти. Вони будуть відчуватися близько 3-5 годин після розпилення та включають важчі аромати з рослинних компонентів;
  3. Базові ноти. Фундамент будь-якого парфуму, який відчуватиметься від 5 до 10 годин. Виробники переважно використовують аромати ванілі, сандала, мускусу, шкіри та тютюнового листа.

Кожен аромат після вивітрювання відчуватиметься трохи інакше, ніж на самому початку.

Як вибрати свій аромат?

При виборі аромату його необхідно розпорошити на зап'ястя і походити так на один день. Вдасться дізнатися, як саме аромат відкриється на тілі людини, і наскільки сильно відчуватиметься. Паперові смужки не дадуть належного ефекту, тому що на них відчуваються верхні ноти. Декілька парфумів можна розпорошити на кілька різних ділянок тіла, а щоб збити аромат слід вдихнути запах кавових зерен.

Додатково є поділ на літні та зимові аромати. Літні парфуми відчуватимуться менше часу та слабше, у складі будуть морські та цитрусові елементи, а вивітрюються повністю за 4-5 годин. Зимові запахи відрізняються інтенсивними базовими нотами та відчуватимуться до 10 годин.

Не можна розтирати парфум по шкірі, розпорошувати його в повітрі, наносити на одяг та загалом наносити дуже багато. Дотримання правил використання аромату дозволить не лише заощадити його, а й доповнити свій повсякденний образ приємним запахом.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)
244

Последние публикации

0 коментарів