Лариса
Дуже уважна майстриня. Прислухається до побажань клієнта. Не робить брови під шаблон, а саме індивідуальний підхід до кожного☺️ Робила бровки та стрілочку. Залишилась дуже задоволена🥰 Прийду іще на губки🥰
Таня
Користуюся послугами майстра з 2024 року і жодного разу не пошкодувала! Робила перманент брів та міжвійку — результат просто неймовірний. Все виглядає дуже натурально, саме так, як я хотіла. Майстер має чудове відчуття стилю та міри. Щиро рекомендую!
Дана
Тетяна
Робила перманент у цього майстра, я задоволена.
Було легко й комфортно.
Колір губ вийшов дуже гарний і натуральний. Майстриня вирівняла асиметрію і надала контуру. Хочу повернутись ще і зробити перманент брів ☺️
Дана
Marina
Дуже приємне враження від роботи майстра)
Все акуратно, стерильно і максимально комфортно. Майстер врахувала всі побажання, нічого зайвого не нав’язувала, допомогла підібрати ідеальний варіант. Результат виглядає дуже природно і гарно підкреслює риси обличчя. Я задоволена на всі 100%, точно повернусь ще 💛
Дана
Марина
Дуже задоволена роботою майстра 🥰
Все пройшло комфортно, без стресу, майстер уважна і все детально пояснює. Форма вийшла дуже гарна , виглядає натурально і акуратно. Саме те, що я хотіла) Атмосфера спокійна і приємна. Майстер працює з душею. Рекомендую 💛
Дана
Світлана
Робила брівки та стрілку і залишилась дуже задоволена. Все якісно, вдало підібрано. Рекомендую
Дана
| Винница, Правобережный р‑н, Келецька 53 | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Inna
Ноябрь 2022
10 баллов
Отлично Рекомендует мастера: ДаВперше відвідала майстриню Богдану в листопаді 2022 року. Так як я дуже прискіплива, то придивлялась до якості робіт майстрині та відгуків про неї. Спочатку зробила перманентний макіяж брів. Трохи згодом зробила і перманент губ. А в лютому 2025 року я повернулась на оновлення брівок та губ. Богдана не робить по шаблонам, вона підбирає форму та колір індивідуально для кожної клієнтки і зробить так, як пасує саме Вам. Також дуже важливо, що у неї все чисто та стерильно, тому за безпеку можна не хвилюватись. Сеанс проходить у дуже теплій, приємній обстановці, що також дуже важливо. Тому можу із впевненістю рекомендувати майстриню Богдану.