Виктория
Вже 5 років тільки до цього лікаря! Знаю, що завжди вдалий результат. Рекомендую
| M | Героев труда | ||||||||||||||
| M | Студенческая | ||||||||||||||
| Харьков, Московский р‑н, Гвардейцев Широнинцев, 59 | |||||||||||||||
Показать график работы
|
|||||||||||||||
Вы владелец?
Нашли ошибку?
Ліна
Сентябрь 2024
2.6 балла
Хуже не бывает Рекомендует мастера: НетВведення в оману для заробітку.
У вересні 2024 звернулася до Довгаль з проблемою сильного зневоднення шкіри обличчя, через що шелушіння, зуд, висипи. Пояснила, що 2,5 роки працюю в надскладних фіз.умовах: навантаження, погане харчування і санітарний стан. Зазначила, що ін'єкційних процедур НІКОЛИ не робила.
Задача: покращення стану, а не краса.
Вона запропонувала "підживити" зсередини. Шкіра буде довго споживати ці молекули і буде все класно. На моє питання чи розчиняться вони в 0 двічі відповіла ствердно.
Через 3 місяці я перетворилася на китайця. Настільки сильним був набряк, особливо зранку. Ніби я кріпко бухаю, але чомусь без запаху.
До цивілізації змогла добратися ще через 3 місяці.
З'ясувалось, що Довгаль зробила ЗАПОВНЕННЯ носослізної борозди. НЕ попередила про: можливі набряки, міграцію; пожовтіння шкіри, мішки під очима і нависання повік (яких ніколи не було) - весь мій набір. Про розчинення в 0 збрехала чи настільки не професійна, що не в курсі.
За 2 роки розчиняла двічі. Мішки під очима ~ на 40% стали менші, через попередні набряки/спади шкіра навколо очей сильна ростяглася.
Консультувалася з різними спеціалістами. В один голос кажуть - процедура застаріла. Дехто відмовляється її робити зовсім, дехто по особливим проханням трудящих під власну відповідальність. Саме через численні побічні наслідки.
Якби знала про побічну дію точно б відмовилася. Якби знала назву процедури хоча б погуглила і проконсультувалася з просунутими користувачами.
Але Довгаль хотілось дєнєґ тут і зараз.
Для чого розповідати новачку про реальний стан справ?
P.S. В самого доктора, доречі, замість обличчя нерухома пастозна маска. Зараз, коли вивчила мат.часть, мене б це насторожило.
Будьте уважні до процедур, спеціалістів і бережіть себе, шановні пані!