Нікому не раджу цей салон, особливо перукарку Ярославу. Таке враження, що вона ненавидить людей. Дуже груба і непривітна. Стрижка в неї це як тортура - гребінцем по голові шкрябає так ніби хоче видрати волосся. До всього ще й підстригла набагато коротше ніж я замовляла, а коли я сказала про це, то намагалась мені доводити що так набагато краще ніж те що я просила. Шкіру на голові роздряпала до крові.
Процедура: Жіноча стрижка
Период посещения: Июнь 2026
Рекомендует салон: Нет
Ваш ответ на отзыв пользователя Юлія от 21.06.2026
Юлія
Июнь 2026
2.8 балла
Хуже не бывает Рекомендует салона: НетНікому не раджу цей салон, особливо перукарку Ярославу. Таке враження, що вона ненавидить людей. Дуже груба і непривітна. Стрижка в неї це як тортура - гребінцем по голові шкрябає так ніби хоче видрати волосся. До всього ще й підстригла набагато коротше ніж я замовляла, а коли я сказала про це, то намагалась мені доводити що так набагато краще ніж те що я просила. Шкіру на голові роздряпала до крові.