Нікому не раджу цей салон, особливо перукарку Ярославу. Таке враження, що вона ненавидить людей. Дуже груба і непривітна. Стрижка в неї це як тортура - гребінцем по голові шкрябає так ніби хоче видрати волосся. До всього ще й підстригла набагато коротше ніж я замовляла, а коли я сказала про це, то намагалась мені доводити що так набагато краще ніж те що я просила. Шкіру на голові роздряпала до крові.
Процедура: Жіноча стрижка
Період відвідування: Червень 2026
Рекомендує салон: Нет
Ваш відповідь на відгук користувача Юлія від 21.06.2026
Юлія
Червень 2026
2.8 бала
Гірше не буває Рекомендує салона: НетНікому не раджу цей салон, особливо перукарку Ярославу. Таке враження, що вона ненавидить людей. Дуже груба і непривітна. Стрижка в неї це як тортура - гребінцем по голові шкрябає так ніби хоче видрати волосся. До всього ще й підстригла набагато коротше ніж я замовляла, а коли я сказала про це, то намагалась мені доводити що так набагато краще ніж те що я просила. Шкіру на голові роздряпала до крові.