Зміст відкрити
Ламінування вій щільно зміцнилося в б'юті-індустрії. Саме ламінування вибирають, замість нарощування або щоденної підфарбовування вій. Попит народжує пропозицію, тому з'являються все нові майстри, які хочуть спробувати власні сили в ролі ламімейкера. Але, залишається відкритим питання – що потрібно для ламінування вій і як правильно організувати робочий простір, щоб почати приймати перших клієнтів.
Якщо хочете не відчувати дискомфорт і робити роботи якісно, потрібно подбати про зручне робоче місце. Щоб організувати робочий простір, вам потрібні:
Кожен елемент робочої зони повинен бути гіпоалергенним, якісним і ергономічним. Під час вибору орієнтуйтеся не тільки на клієнтський, а й власний комфорт.
Важлива стаття витрат – витратні матеріали, які необхідно обов'язково мати кожному майстру. У витратні матеріали для ламінування вій входять:
Не зайвим буде використання рукавичок. Але цей витратний матеріал є необов'язковим, тому кожен майстер особисто вибирає – використовувати їх чи ні. Всі витратні матеріали та інструменти для ламінування ви зможете знайти, перейшовши за посиланням: https://lamimaker.com.ua/materialy/.
Природно, без витратних матеріалів не обійтися, але в основний набір для ламінування вій входять:
Це силіконові бігуді, які повинні бути різних розмірів і форм. Обов'язково мати в наборі самі ходові М, М1, М2. Згодом можете купити повний набір.
Зручний інструмент для ламімейкерів, одна сторона якого використовується для викладки вій, а сторона з отвором створена для гребінця, за допомогою якого можна прочищати вії. Підходить для зняття фарби і складів. Підвищує зручність процедури, а також скорочує витрату матеріалів.
Інструмент, який використовується спеціально для ламінування вій – можна акуратно викласти вії на валик і зняти надлишок клею.
Для надійної викладки і фіксації вій на валик в потрібному напрямку, використовується спеціальний клей. Має щадний склад і змивається навіть теплою водою, тому не зіпсує вії. Вистачає на 8-10 процедур. Від якості клею залежить ваш комфорт під час роботи.
Використовуються патчі для підвищення комфорту клієнтів і майстрів. Ізолюються нижні вії при проведенні процедури. Є поживні, силіконові, колагенові патчі. Подібним чином, поєднується приємне з корисним.
Одноразовий інструмент, який відноситься до числа основних. За допомогою інструменту користувач зможе провести ідеальну натяжку вії на валик, зняти зайвий клей, нанести склад і вичистити між віями залишки клею і складів після закінчення процедури. Зазвичай для ламінування використовується розмір М або 2,5 мм.
Саме ці склади забезпечують такий приголомшливий ефект при ламінуванні вій. Ви можете купити склади в баночках або саше з метою економії. Необхідний абсолютно кожен склад, тому що №1 використовується для відкриття лусочок вії, проникаючи вглиб, склад №2 зупиняє дію першого і починає відновлювати нові зв'язки, закріплюючи завиток, а №3 склад використовується з метою догляду – огортає за допомогою масел і різних поживних компонентів.
Представлені фарби в широкому асортименті. Всі вони якісно забарвлюють вії, відрізняються тільки зручністю нанесення і консистенцією. Важливо використовувати тільки оксид 1-2%, щоб не пересушити вію. Важливо правильно підібрати колір або відразу придбати кілька відтінків, тому що клієнткам з різним кольором волосся потрібна різна фарба для ламінування вій. Також рекомендується окремо купити пластикову або скляну ємність для фарби – це виглядає ефективніше, ніж якийсь пластиковий стакан.
Використовуються в ході ламінування вій для нанесення складів і фарбування вій. Дозволяють підвищити якість проведення робіт, а також здешевити саму процедуру, тому що немає витрати матеріалу.
Маючи в своєму асортимент весь цей арсенал, ви сміливо зможете надавати послуги з ламінування вій. Але, незалежно від того, купуєте ви витратні матеріали або багаторазові інструменти і склади, в будь-якому випадку купуйте тільки якісну продукцію в перевіреному магазині, адже репутація – це найважливіше, що може бути у ламімейкера.