Знайди свого майстра краси

20 найкращих гель-лаків — рейтинг 2025, огляд популярних фірм

Зміст

1. Критерії вибору: як купують кращі гель-лаки для нігтів

2. Рейтинг гель-лаків: марки, ціни і характеристики

3. Як не сплутати професійний гель-лак з підробкою

4. Підсумки

Звичайне декоративне покриття для нігтів практично не використовується майстрами манікюру. Гель-лаки сьогодні вже не вважаються дорогим задоволенням. Крім американського шелаку, ринок пропонує майстрам десятки інших брендів – бюджетних та якісних.

У цьому огляді розглянемо найкращі гель-лаки американських, європейських і азійських марок. А ще розкриємо секрети вибору декоративного покриття для нігтів, які допоможуть в б'юті-шопінгу.

Критерії вибору: як купити кращі гель-лаки для нігтів

Упаковка

У кращих брендів гель-лаки випускаються в непрозорих флакончиках. Герметичність важлива для правильного зберігання й захисту від ультрафіолетових випромінювань.

Пензлик повинен бути зручним – не занадто довгим чи коротким, з еластичними рівними ворсинками. На ньому не повинно бути «сміття» у вигляді сторонніх включень.

Якість покриття

Зверніть увагу на консистенцію гель-лаку. Вона не повинна бути занадто рідкою, інакше покриття буде затікати під кутикулу або на бічні валики, а колір буде нерівномірним.

Важлива й пігментація лаку. Якщо вона невисока, він ляже із просвітами, та тоді доведеться наносити 3-4 шари. З низькою пігментацією потрібна потужна лампа – не менше 48 Вт, інакше покриття зморщиться.

Якісний лак має легкий але не різкий хімічний запах.

Якщо ви самі робите собі манікюр в домашніх умовах, скористайтеся наступними порадами:

  • Купуйте гель-лак в маленьких пляшечках, щоб він не встиг вивітритися або загуснути. Стандартний термін зберігання після відкриття – 2 роки.
  • Вибирайте однофазні гель-лаки. Вони не вимагають нанесення бази та топа, а також легко видаляються.

Рейтинг гель-лаків: марки, ціни і характеристики

У фокусі нашої уваги – 20 брендів, які випускають продукцію для манікюру. Це популярні гель-лаки, які можна купити в спеціалізованих магазинах косметики, наприклад, Naomi24. Таку продукцію закуповують представники салонів краси або приватні майстри, які мають у своєму розпорядженні все необхідне для манікюру – УФ-лампи, інструменти тощо.

F.O.X. Professional

Одна з кращих марок гель-лаків, яка здобула популярність у всьому світі. Продукція цього американського бренду отримала в 2019 році міжнародний сертифікат якості. Основна палітра F.O.X. включає 240 відтінків.

Переваги продукції: економна витрата, висока концентрація пігменту та щільна текстура. Гель-лаки цього бренду не затікають під кутикулу в процесі сушіння в лампі. Вони носяться в середньому 3 тижні, зберігаючи насиченість кольору.

Недоліки: деякі відтінки відрізняються рідкою текстурою.

Вартість: від 105 грн. за пляшку. В інтернеті продаються також набори з 3-6 відтінків, до яких в комплекті додається й УФ-лампа.

Kodi Professional

Ще один знаменитий американський бренд, популярний і в Україні. Навіть ті майстри, які обрали інші фірми гель-лаків для нігтів, купують базу та топ від Kodi.

Бренд з'явився на світовому ринку в 2005 році. Для майстрів манікюру Kodi випускає не тільки лаки, а й засоби для зняття гелю, інструменти, УФ-лампи.

Переваги продукції: висока стійкість, гіпоалергенний склад, стійкість до появи відколів та тріщин.

Недоліки: рідка текстура, через що є ризик затікання під кутикулу.

Вартість: від 120 грн. Гель-лаки з нових колекцій (з термоеффектом, покриття «котяче око» та ін.) коштують 135 грн. за пляшку.

CND

Один з кращих брендів манікюрної продукції, заснований в 1979 році в США. CND випустив знаменитий шелак, який досі вважається одним з кращих гель-лаків. Його палітра включає більше 100 відтінків. Пізніше CND випустили ще одну лінійку гель-лаків Creative Play. У цю колекцію увійшли декоративні покриття-трансформери, що міняють колір залежно від освітлення.

Переваги продукції: міцність і стійкість до 3 тижнів, гіпоалергенний склад. Покриття від CND не руйнує нігтьову пластину, носиться без сколів та тріщин. Щільна консистенція забезпечує рівномірне та якісне нанесення.

Недоліки: висока ціна.

Вартість: від 240 грн. Стандартна пляшечка Shellac коштує від 303 грн.

Lukum nails

Гель-лаки німецького виробництва. Палітра представлена понад 100 відтінками, серед яких є покриття «котяче око» з ефектом 24D. Лаки Lukum nails відрізняються високою міцністю, не втрачають насиченості кольору.

Переваги продукції: висока щільність й пігментація. Це дозволяє наносити гель-лак в один шар. Покриття швидко полімеризується: для LED-лампи достатньо 30-60 секунд.

Недоліки: гель-лаки цієї марки представлені не в кожному магазині товарів для манікюру.

Вартість: від 130 грн. за пляшку об'ємом 10 мл.

Luxio

Один з кращих гель-лаків, який виробляється канадською фірмою Akzentz. Його палітра представлена 160 насиченими відтінками. Перевага Luxio – не лише в приголомшливій стійкості, а й в можливості змішувати лаки, не побоюючись, що зіпсується якість покриття.

Переваги продукції: лак гіпоалергенний та не має запаху. Він не густіє з часом, що дозволяє повністю використати вміст пляшечки. Покриття не вицвітає, зберігає насичений блиск та міцність до 2-3 тижні.

Недоліки: висока ціна.

Вартість: 495 грн. за пляшку.

OPI

Гель-лаки американського виробництва, які відомі та користуються попитом у всьому світі. Пензлики в пляшечках виготовлені за авторською технологією та сприяють обережному, рівномірному нанесенню. Лак позитивно зарекомендував себе завдяки стійкості та широкому вибору відтінків.

Переваги продукції: швидке висихання (30-45 секунд для LED-ламп), якісна упаковка (пляшечка герметична та зроблена з непрозорого скла).

Недоліки: рідка консистенція, тенденція до загустіння в пляшечці.

Вартість: від 300 грн.

Bluesky

Китайська марка гель-лаків з неоднозначними відгуками. Bluesky привертає увагу низькою вартістю й великим асортиментом, який включає однофазні покриття. Асортимент представлений 13 лінійками та колекцією лаків, які висихають без УФ-лампи і тримаються 7 днів.

Переваги продукції: низька ціна, величезна палітра відтінків, двотижнева стійкість.

Недоліки: може викликати алергію, при знятті травмує нігтьову пластину.

Вартість: від 84 грн.

Essie

Ця марка з'явилася в США в 1981 році й набула популярності завдяки відмінній якості звичайних лаків для нігтів. З 2016 бренд випускає лінійку Gel Couture. У колекцію двофазних гель-лаків входять металеві відтінки та гліттерні покриття.

Переваги продукції: гарні насичені кольори, висихання без використання лампи.

Недоліки: незручний пензлик, погана стійкість, нерівномірне нанесення.

Вартість: від 310 грн.

Gelish Harmony

Ще одна марка американських гель-лаків, заснована в 2009 році. Палітра відтінків включає близько 190 найменувань. Бренд Gelish Harmony випускає також полігель – мікс акрилу та гелю, який використовується для нарощування й зміцнення нігтів.

Переваги продукції: висока стійкість (в середньому 3 тижні), зручний пензлик.

Недоліки: рідка консистенція, є ризик затікання під кутикулу.

Вартість: від 405 грн.

Jessica GELeration

Гель-лаки виробництва США відзначені не лише стійкістю, а й корисним складом. Продукція не містить формальдегіду, толуолу та фталатів, не має неприємного запаху. Гель-лак відрізняється швидкою полімеризацією: для LED-лампи достатньо 20-30 секунд.

Переваги продукції: носиться до 4 тижнів, легко знімається (за 10-15 хвилин видаляється ремувером), не сколюється.

Недоліки: висока ціна.

Вартість: від 530 грн.

Masura

Виробник цих гель-лаків – знаменитий японський бренд, який розробив протокол процедури спа-манікюру (або японського манікюру). До складу продукції не входять такі шкідливі компоненти, як формальдегід, толуол та метилакрилат. Асортимент Masura представлений й колекцією однофазних лаків, якими зручно користуватися в домашніх умовах. В палітрах колекцій є варіації «котячого ока» та неонові відтінки, які світяться в темряві.

Переваги продукції: зручний пензлик, багатий вибір відтінків, стійкість.

Недоліки: нерівномірно покриває нігтьову пластину, іноді пересихає в пляшечці, гірше носиться в поєднанні з базою іншої марки.

Вартість: 170 грн.

Canni

Ще одна марка китайських гель-лаків для професійного й домашнього застосування. В асортимент входять покриття «хамелеон», «котяче око» та «рідка фольга». Також Canni випускає гель-лаки з термоеффектом, які змінюють колір залежно від температури рук.

Переваги продукції: низька ціна, величезний вибір відтінків, густа консистенція.

Недоліки: є ризик алергічних реакцій. Гель-лаки не відрізняються стійкістю, і одна з причин цього – несумісність з базами інших марок.

Вартість: від 63 грн.

Naomi

Один з кращих американських брендів, який викликав довіру завдяки якості та невисокій вартості. У палітру базової колекції Naomi входить більше 300 відтінків. Додатково випущені серії гель-лаків з термоеффектом, покриття «котяче око» та колекція для френч-дизайну.

Переваги продукції: рівномірне покриття нігтьової пластини, висока стійкість.

Недоліки: рідка консистенція, неприємний запах.

Вартість: від 95 грн.

MyNail

Ще одна американська марка гель-лаків, що з'явилася в нашій країні 6 років тому. Родзинка MyNail – унікальний склад, збагачений корисними компонентами (фруктові кислоти, фітоекстракти, мінерали Мертвого моря). Гель-лаки тримаються в середньому 2 тижні.

Переваги продукції: висока пігментація, хороший вибір відтінків, доступна ціна.

Недоліки: рідка консистенція, погана стійкість в поєднанні з деякими базами.

Вартість: від 75 грн.

Komilfo

Один з фаворитів українських нейл-майстрів. Продукція американського виробництва представлена 13 колекціями. В асортименті Komilfo є голографічні, неонові та термолаки, серія «котяче око». Зручний пензлик та густа текстура дозволяє з легкістю наносити покриття, не залишаючи просвітів.

Переваги продукції: насичені пігментовані відтінки, відмінна стійкість, відсутність запаху.

Недоліки: деякі відтінки вимагають нанесення в 3 шари.

Вартість: від 135 грн.

Oxxi

Один із улюбленців нігтьових майстрів, який виробляється в США. Палітра Oxxi включає більше 170 відтінків, серед яких є гліттерні, шимерні та покриття з ефектом «котяче око».

Гель-лаки тримаються до 20 днів, мають легкий приємний запах та швидко знімаються (для ремуверу достатньо 10 хвилин).

Переваги продукції: стійкість, висока пігментація, насичені відтінки, зручне нанесення.

Недоліки: вимагає сушки в потужній лампі.

Вартість: 135 грн.

Gloss

Гель-лак німецького виробництва, який зарекомендував себе як продукт преміум-класу. Gloss привертає увагу багатою палітрою насичених відтінків та стійкістю, яка не змінюється в залежності від зміни бази або топа.

Переваги продукції: рівномірне нанесення, висока пігментація.

Недоліки: деякі відтінки лаку мають занадто рідку консистенцію.

Вартість: від 171 грн.

Kira Nails

Час познайомити вас з гель-лаками вітчизняного виробника. Український бренд Kira Nails випускає продукцію бюджетного класу, яка тим часом отримала хороші відгуки у нейл-майстрів. Ця марка має широку палітру відтінків, що представлена 8 колекціями. Основна лінійка Kira Nails складається з 171 тону. Окремі серії – лаки з термоеффектом, гліттером та дрібними блискітками, а також покриття «котяче око».

Переваги продукції: щільність та висока пігментація, стійкість, відсутність неприємного запаху.

Недоліки: рідка консистенція.

Вартість: від 80 грн.

PNB (Professional Nail Boutique)

Американський бренд, який став одним з найбільш популярних в нашій країні. Продукція виготовляється за формулою 7Free: тут відсутні такі токсичні компоненти, як формальдегід і толуол. Покриття для нігтів гіпоалергенне та не має різкого запаху.

Гель-лаки випускаються в пляшечках об’ємом 4 і 8 мл. Крім основної колекції, в PNB є лінійки вітражних і магнітних гель-лаків.

Переваги продукції: стійкість до 20 днів, економна витрата, щільна консистенція без ризику затікання під кутикулу.

Недоліки: іноді разом з липким шаром знімається й пігмент.

Вартість: від 129 грн.

TNL

Огляд завершує ще один азіатський бренд. Гель-лаки TNL виробляються в Південній Кореї, і сьогодні асортимент цієї марки включає більше 7000 одиниць. Продукція добре адаптована для домашнього застосування: початківцям підійдуть міні-пляшечки та однофазні покриття.

Переваги продукції: величезна палітра відтінків, відсутність їдкого запаху, невисока вартість.

Недоліки: лак наноситься нерівномірно та вимагає покриття в 3 шари. Є ризик утворення бульбашок і нерівностей на поверхні.

Вартість: від 45 грн. на онлайн-розпродажах. В середньому ціна пляшки стартує від 100 грн.

Як не сплутати професійний гель-лак з підробкою

Порада номер один – купувати товар у перевірених постачальників і не спокушатися заниженою ціною. Незайвим буде зберегти оригінальну упаковку, щоб звіряти її з упаковкою нового товару.

Відмінні риси підробок:

  • рідка або неоднорідна текстура з грудочками;
  • слабка пігментація (колір розподіляється нерівномірно);
  • неприємний запах;
  • підозріло низька ціна.

Пляшка оригінального гель-лаку упакована в захисну плівку, яка покриває весь флакон. На картонній коробці вказано номер партії, міститься QR і штрих-код. Підробку видає й шрифт: він може бути спотвореним або відрізнятися від оригіналу за розміром.

Для тих, хто працює з маркою Kodi, знадобляться наступні поради:

 

Підсумки

У пошуках якісного покриття для нігтів керуйтеся відгуками про марку та продавця. Не поспішайте в першу чергу заощадити: дешева покупка може обернутися зіпсованим манікюром та зайвими витратами.

Багато майстрів самі визначають, який гель краще. Якщо з матеріалом зручно працювати та клієнти задоволені його якістю, шукати інші лаки не знадобиться.


Оцініть статтю:
(Голосів: 5. Рейтинг: 4 з 5)
133695

Популярні питання

Серед найдовговічніших гель-лаків можна виділити такі бренди, як Gelish, CND Shellac, Bluesky та Kodi. Тривалість носіння гель-лаку залежить від його якості, стану нігтьової пластини, техніки нанесення та догляду за нігтями після манікюру.
Продукти преміум класу зазвичай мають більш високу вартість та якість, ніж звичайні гель-лаки. Серед преміум-брендів можна виділити такі, як OPI GelColor, Gellux, Bio Sculpture та Shellac Luxe.
Найкращий бренд гель-лаку не існує, тому що кожен бренд має свої переваги та недоліки, а також може краще підходити для певного типу нігтів чи клієнтів. До того ж смаки клієнтів можуть відрізнятися.
У салонах можуть використовувати різні бренди гель-лаків залежно від переваг та потреб клієнтів, а також від профілю салону. Зазвичай майстри манікюру використовують кілька брендів гель-лаків, щоб задовольнити потреби різних клієнтів.

Последние публикации

0 коментарів