Знайди свого майстра краси
Черкаси

Барбершоп Old Dutch - 4 відгука

Рейтинг 6.8

на основі 4 відгуків

Залишити відгук
Відмінно (9+)
2
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
1
Розташування
6.3
Ставлення до клієнта
7
Чистота та охайність
7
Якість послуг
7
Співвідношення ціни та якості
7
Всі оцінки
Відмінно (9+)
2
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
1
За критеріями
Розташування
6.3
Ставлення до клієнта
7
Чистота та охайність
7
Якість послуг
7
Співвідношення ціни та якості
7

Що думають клієнти про Old Dutch

С

Сергій

Період відвідування:
Травень 2026

1 бал

Гірше не буває Рекомендує салона: Нет

Единственная за 10+ лет посещений данных заведений цирюльня где я встретил обиженного барбера на месте Амбассадора!
Прийдя по записи к мастеру Максиму он заявил, что не имеет желания стричь такую не стандартную стрижку, как у меня. Так- как он долго учился и теперь имеет желание стричь только то, что ему по душе 😁😁😁
Администратор так же подтвердила мне, что он может отказаться делать свою работу. Но на вопрос почему вы тогда у клиентов за раннее не спрашиваете вид стрижки , чтобы им сразу отказать после записи , она ответить не смогла , а мастер пытался влезть в разговор и перебить, своими убеждениями о том, что он имеет на свой отказ полное право.
Итог полное разочарование в данном заведении - которые посещал в момент своих редких приездов в Черкассах.
Время потрачено, планы сломаны, настроение испорчено!
Old Dutch - вы пробили дно!💪

  • Процедура: Стрижка мужская
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує салон: Нет
С

Сергій

Період відвідування:
Серпень 2025

9.6 балів

Відмінно Рекомендує салона: Да

Персонал, сервіс - все на високому рівні.
Барбер Артур - рекомендую!!!

  • Процедура: Стрижка
  • Період відвідування: Серпень 2025
  • Рекомендує салон: Да
О

Олена

Період відвідування:
Жовтень 2020

10 балів

Відмінно Рекомендує салона: Да

Після першої невдалої стрижки у "дитячого майстра" перукарні Ківі (Південно-Західний район), де майстриня закатувала під лоба очі і протяжно зітхала, коли малюк плакав і не хотів сидіти... Вона його "оббалабенила" під машинку за 10 хв, я відділа 100 грн, і ми пішли додому... Потім дитина, щораз проходячи повз цю перукарня, перепитували, чи ми туди не підемо знову (((
Я думала, що він більше не сяде в крісло до майстра... Але за пару місяців ми спробували знову. Проте я вже вирішила, почитавши відгуки, стригти сина у професіоналів своєї справи. Так ми вперше познайомилися з барбершопом. Ми стригли сина у різних барберів, але вже на четвертий раз синочок чітко сказав, до кого він хоче піти знову))) Так ми знову прийшли до барбера Нікіти і тепер будемо його постійними клієнтами. Якість обслуговування на висоті, тут якась своєрідна атмосфера, що зоворожує. Витримка, професіоналізм, вміння дослухатися до побажань клієнтів, індивідуальний підхід до дитини - ось які якості у Нікіти нас підкупили. Ми знайшли свого барбера, а ви? ❤️

  • Процедура: Дитяча стрижка
  • Період відвідування: Жовтень 2020
  • Рекомендує салон: Да
Н

Наталя

Період відвідування:
Грудень 2019
Без оцінки Рекомендує салона: Да

Я стригла свого сина. Побачила рекламу на гуглі. Вирішила спробувати. Там настільки приділяють увагу чистоті та якості, що я була у шоці. Дуже класно!!!

  • Процедура: Дитяча стрижка
  • Період відвідування: Грудень 2019
  • Рекомендує салон: Да
Ви - клієнт «Old Dutch» ? Залиште свій відгук

Адреси салону

1

Байды Вишнивецкого 48
Показати графік роботи
Пн 11:00 – 21:00
Вт 10:00 – 21:00
Ср 10:00 – 21:00
Чт 10:00 – 21:00
Пт 10:00 – 21:00
Сб 10:00 – 21:00
Вс 10:00 – 21:00

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?