Вкрай розчарована візитом до центру «Ортум»в Чернівцях та поведінкою лікаря.Робила тут КТ щелеп. На моє просте й логічне запитання «Сюди?», коли я просто уточнювала, на який саме стілець присісти, лікар вирішив продемонструвати свій «іронічний гумор». Він із глузуванням вказав на верхівку КТ-апарата і сказав, що я можу сісти туди.Така зверхність та висміювання пацієнта абсолютно неприпустимі для сучасної клініки. Люди приходять до вас по допомогу і платять за сервіс, а отримують дискомфорт і глузування. Більше сюди не звернуся і нікому не рекомендую.
Процедура: КТ щелеп
Період відвідування: Червень 2026
Рекомендує організація: Нет
Ваш відповідь на відгук користувача Надія від 17.06.2026
Надія
Червень 2026
Вкрай розчарована візитом до центру «Ортум»в Чернівцях та поведінкою лікаря.Робила тут КТ щелеп. На моє просте й логічне запитання «Сюди?», коли я просто уточнювала, на який саме стілець присісти, лікар вирішив продемонструвати свій «іронічний гумор». Він із глузуванням вказав на верхівку КТ-апарата і сказав, що я можу сісти туди.Така зверхність та висміювання пацієнта абсолютно неприпустимі для сучасної клініки. Люди приходять до вас по допомогу і платять за сервіс, а отримують дискомфорт і глузування. Більше сюди не звернуся і нікому не рекомендую.