Чернівці

Стоматологія ORTUM - 1 відгук

Рейтинг 0

на основі 1 відгуків

Залишити відгук
Відмінно (9+)
0
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
0
Зручність запису
0
Ставлення до клієнта
0
Стерильність та охайність
0
Якість послуг
0
Співвідношення ціни та якості
0
Всі оцінки
Відмінно (9+)
0
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
0
За критеріями
Зручність запису
0
Ставлення до клієнта
0
Стерильність та охайність
0
Якість послуг
0
Співвідношення ціни та якості
0

Що думають клієнти про ORTUM

Н

Надія

Період відвідування:
Червень 2026
Без оцінки Рекомендує організації: Нет

Вкрай розчарована візитом до центру «Ортум»в Чернівцях та поведінкою лікаря.Робила тут КТ щелеп. На моє просте й логічне запитання «Сюди?», коли я просто уточнювала, на який саме стілець присісти, лікар вирішив продемонструвати свій «іронічний гумор». Він із глузуванням вказав на верхівку КТ-апарата і сказав, що я можу сісти туди.Така зверхність та висміювання пацієнта абсолютно неприпустимі для сучасної клініки. Люди приходять до вас по допомогу і платять за сервіс, а отримують дискомфорт і глузування. Більше сюди не звернуся і нікому не рекомендую.

  • Процедура: КТ щелеп
  • Період відвідування: Червень 2026
  • Рекомендує організація: Нет
Ви - клієнт «ORTUM» ? Залиште свій відгук

Адреси салону

1

Чернівці, Шевченківський р-н

Фізкультурна вулиця
Показати графік роботи
Пн 09:00 – 20:00
Вт 09:00 – 20:00
Ср 09:00 – 20:00
Чт 09:00 – 20:00
Пт 09:00 – 20:00
Сб 09:00 – 15:00
Вс 09:00 – 15:00

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?