за процедуру
При болях у м'язах, суглобах, проблемах із нервовою системою, серцево-судинною, лімфоциркулюванням, внутрішніми органами. Робота ведеться на рівні систем на яких зав'язана проблема. Так як на відпрацювання систем потрібен час, сеанс триває біля 80 хвилин.
ОСТЕОПАТИЧНИЙ МАСАЖ – ЩО ЦЕ ? ВІДМІННОСТІ ОСТЕОПАТИЧНОГО МАСАЖУ ВІД ІНШИХ ТЕХНІК (детальніше на профілі фейсбук *ПЕРЦЕПТИВНА ТЕРАПІЯ ДНІПРО" )
Остеопатичний масаж – це комплексний вплив на м’язи, тканини, кістки, суглоби та зв’язки, судини, кортше кажучи на системи організму, після якого запускається механізм саморегуляції організму.
За допомогою остеопатичних технік можливо значно зменшити навантаження на суглоби, зняти наявні блоки та м’язові спазми, спазми діафрагм, позбавити пацієнта від втоми, головного болю, покращити лімфовідтік та кровотік. Також остеопатична техніка масажу сприяє відновленню порушень хребта. Завдяки такому підходу тіло звільняється від вимушеного перебування у неправильному, неприродному положенні.
Більше того, звільнившись від напруження, усуваються патологічні відхилення у функціонуванні внутрішніх органів та цілих систем органів. Наприклад, напружені (скорочені) м’язи стискали судини, по котрих рухається кров, що в свою чергу призводило до порушення живлення і кисневого голодування важливих органів, таких як мозок. Напружені м’язи перешкоджали відтоку лімфи, що спричиняло набряки або ж стискали нерв, що призводило до постійного відчуття болю. «На совісті» напружень є також патологічні відкладення такі, як пісок чи камінці, випоти і набряки, запальні процеси, тощо.
Масажист на сеансах масажу також усуває напруження, але його робота стосується в основному тільки тих м’язів, що пролягають на поверхні. З більшістю м’яких структур масажисти не працюють. Тому ефективність масажу далеко не завжди виправдана.
Коли масаж не приносить очікуваного результату, необхідно вдаватися до більш глибокої форми впливу на організм. Така форма впливу нам відома як мануальна терапія. Чимало здивованих чудодійним ефектом швидкого реагування тіла на хрускіт кісток в умілих руках спеціаліста стають прихильниками такої терапії. Характерний хрускіт виникає в результаті різкого натискання на область хребта чи суглобів або ротації (зміщення) кісткових структур і свідчить про те, що маніпуляція сягла свого завершення. Однак цей метод не завжди є атравматичним. Взяти хоча б до уваги можливу наявність гриж чи остеофітів. Особливої обережності потребує поводження з шийним відділом хребта. Кожен, хто хоч раз звертався до мануального терапевта, може засвідчити той факт, що дана маніпуляція потребує подальшого повторення. А справа у тому, що міцні потужні зв’язки хребта, перебуваючи у стані напруження, знову повертають хребці у попереднє положення. Те саме стосується м’язів і фасцій.
Висновок: насамперед необхідно зняти напруження у м’яких тканинах тіла. Зняти кісткове напруження. Відновити нормальний кровообіг і «все стане на свої місця» само собою.
Інноваційні остеопатичні техніки дозволяють провести глибокий лімфодренаж, мімічну релаксацію, тонізацію тканин обличчя і тіла, зменшити глибину зморшок і усунути деформацію обличчя. Вплив також відбувається на швах і рубцях, в результаті чого вони стають м’якшими і менш помітними.
Також остеопатичні техніки дозволяють коригувати наслідки протезування, допомагають в реабілітації пацієнтів після тривалого перебування з відкритим ротом, допомагають правильно сформувати прикус, усувають біль і клацання в скронево-нижньо-щелепному суглобі та інше.
Одже як що вас турбують проблеми які треба вирішувати комплексно працюючи з системами організму (м’язова,кісткова,кровоносна, нервова,лімфатична, дихальна, лімбічна) тоді запрошую на сеанси ОСТЕОПАТИЧНОГО МАСАЖУ
Ви власник?
Знайшли помилку?