Знайди свого майстра краси

Біотатуаж брів хною: особливості, переваги, техніка

Всі представниці прекрасного полу мріють про красиві, виразні та об’ємні брови, але не кожна наважується на дорогі та доволі болісні методи корекції брів, серед яких є й перманентний макіяж.

Як альтернативний варіант нестійким косметичним олівцям та класичному татуажу сучасна бьюті-індустрія пропонує біотатуаж – моделювання брів за допомогою натуральної хни.

В цій статті ми розповімо про цю методику, її особливості та переваги.

Зміст

  1. Біотатуаж брів: що це?
  2. Плюси та мінуси біотатуажу
  3. Протипоказання
  4. Чи можна виконувати процедуру самостійно?
  5. Як роблять татуаж брів: етапи
  6. Догляд після процедури
  7. Як часто можна проводити біотатуаж
  8. Сумісність з іншими процедурами

 

Біотатуаж брів: що це?

Біотатуаж – це фарбування брів хною, яке дозволяє добитися ефекту перманентного макіяжу без фізичного пошкодження поверхні шкіри.

Хна є натуральним фарбником і являє собою сухий порошок, виготовлений з листя кущів лаусонії, який росте в Індії, Африці та країнах Сходу. Її використовують з косметичною метою, в тому числі для фарбування волосся, вій, брів.

Чим відрізняється біотатуаж брів від фарбування?

Біофарбування брів відрізняється від хімічного фарбування:

  • використанням засобів з натуральним складом;
  • природним відтінком та блиском пофарбованих волосків;
  • відсутністю ризику виникнення запалень;
  • більш високою вартістю послуги.

Останнім часом особливою популярністю користується послуга «біотатуаж брів 6д». Не зважаючи на схожість назв, ці процедури кардинально відрізняються одна від іншої технікою виконання. 6D-татуажем також називають процедуру мікроблейдингу у волосковій техніці, а татуаж хною – це пофарбування волосків та шкірного покриву у методі тіньової растушовки.

 

Плюси та мінуси біотатуажу

Біотатуаж хною змінює навіть «проблемні» брови. Після пофарбування безбарвні волосинки набувають яскравого насиченого відтінку та природного блиску, а зафарбовані прогалини зливаються з усіма іншими ділянками, створюючи ефект тіньової растушовки. В результаті брови стають більш густими та об’ємними, а правильно підібраний колір надає їм натурального відтінку.

Серед поширених питань є такі: скільки тримається результат і на скільки вистачає однієї процедури. Відгуки клієнток, які користуються даною послугою в броу барах, свідчать: ефект від біотатуажу зберігається до 1,5 місяців. Зокрема, пігмент тримається на шкірі до 20 днів, а на волосках – 30-45 днів.

Плюси

  • безпека для здоров’я;
  • відсутність побічних ефектів;
  • вибір відтінку;
  • корекція кольору в ході процедури;
  • живлення та вітамінізація структури волосків;
  • природний колір;
  • об’ємна архітектура.

Мінуси

  • тривалий процес пофарбування (хну необхідно тримати на бровах до однієї години);
  • тимчасовий ефект у порівнянні зі звичайним татуажем;
  • відтінок на шкірі з часом втрачає насиченість (а на волосках залишається тим же самим);
  • потрібен ретельний догляд після пофарбування (брови необхідно перед сном оброблювати живильною олією);
  • негативна дія косметичних засобів, води та пару (відвідання сауни, бані, часте вмивання та скрабування шкіри знижує стійкість пігменту та освітлює тон);
  • процедуру слід проводити за 2-3 тижні до відпустки, оскільки перебування на сонці прискорює знебарвлення.

Біотатуаж брів хною не підходить людям, у яких по тім чи іншим причинам немає брів або якщо немає волосків на окремих ділянках брівних дуг. В цьому випадку відновити брови можна волосковим 6д-методом.

 

Протипоказання

Біотатуаж вважається одною з найм’якіших естетичних косметологічних процедур, але також має свої «за» та «проти».

Процедура протипоказана у випадках:

  • індивідуальної непереносності складових компонентів хни (перевірити це можна, зробивши тестове фарбування на внутрішньому згині ліктя);
  • наявності відкритих ран, порізів та свіжих подряпин.

Вагітним та тим, хто годує груддю, дозволяється робити татуаж брів хною, якщо у матері немає алергічної реакції на фарбувальник. Але медики попереджають, що при вагітності через зміну гормонального фону реакція на фарбування хною може бути непередбачуваною (зміна кольору, нерівномірне пофарбування і т.п.).

 

Чи можна виконувати процедуру самостійно?

Біотатуаж брів хною – один з нескладних способів пофарбування брів, який можна здійснити самому вдома. Але в цьому випадку ви ризикуєте замість очікуваного результату отримати занадто широкі або тонкі, безформні, нерівномірно пофарбовані брови. В салоні майстер виконує таку процедуру на професійному рівні.

За допомогою косметичних засобів він ретельно підготовить ділянки до обробки, розведе порошок хни в потрібних пропорціях, щоб суміш при нанесенні на брови не осипалася або, навпаки, не розтіклася. Майстер сформує правильні контури брів та простежить за часом витримки згідно з технологією фарбування. Тільки тоді вам гарантовано чудовий результат.

Можливо, вас цікавить питання: біотатуаж – це боляче чи ні? Відповідаємо: вся процедура абсолютно безболісна та дає можливість майстру проводити її як в салоні, так і в домашніх умовах.

 

Як роблять татуаж брів: етапи

Біотатуаж брів включає три основні етапи: підготовку, пофарбування, моделювання.

Етап І. Підготовка

За допомогою косметичних засобів майстер обережно видалить залишки декоративної косметики та вуличного пилу, знежирить шкіру та м’яким скрабом очистить ділянки бровних дуг, яких буде фарбувати.

Етап ІІ. Пофарбування

Підготовлений розчин хни спеціаліст нанесе на брови за схемою: початок – середина (точка вигину)-кінчик. Нерівності контурів він видалить вологою серветкою, моделюючи однакову форму обох брів.

Фарба витримується на обличчі 30-40 хвилин, після чого майстер обережно, в декілька прийомів, видалить залишки водою та протре брови ватним тампоном, який змочено в оливковій або мигдальній олії.

Етап ІІІ. Моделювання

Пофарбовані брови спеціаліст підкоригує, видаливши пінцетом або косметичною ниткою зайві волоски.

Палітра відтінків хни представлена декількома тонами – від світлих до темних. Щоб брови гармонічно підкреслювали ваш зовнішній вигляд, колір слід підібрати під натуральні відтінки волосся та шкіри.

Білявкам краще підходять коричневі тони з легким рудим відтінком. Якщо ви – шатенка, то ваші брови мають бути на півтону світліше або темніше природного. Брюнеткам слід зробити вибір на палітрі від темно-коричневого до вороного кольору. Жінкам старше 40 краще скористуватися палітрою світло-шоколадних відтінків, оскільки темні візуально старять.

Ось декілька фото до та після, які наглядно продемонструють результат процедури.

 

 

 

На цьому відео показано, як роблять біотатуаж брів в салоні.

Багатьох цікавить питання: скільки роблять процедуру в звичайному салоні краси і як довго? Відповідаємо: процедура триває близько години, після чого ви зможете відразу ж повернутися до свого звичайного графіку.

 

Догляд після процедури

Біотатуаж прослужить вам достатньо довго в тому випадку, якщо ви будете дбайливо ставитися за бровами.

Основні правила догляду:

  • перші 24 години після пофарбування брови не можна змочувати водою;
  • не рекомендується використовувати скраби, пілінги, тоніки в ділянках брів;
  • лосьйони та креми слід наносити, не зачіпаючи брови;
  • із сухістю та утягнутістю шкіри краще усувати за допомогою оливкової або мигдальної олії, протираючи брови ватним тампоном;
  • в солярії брови слід ховати за наклейками, щоб хна не змінила відтінок.

 

Як часто можна робити татуаж

Обмежень щодо періодичності проведення ця процедура не має. Як правило, біотатуаж роблять 1-2 рази на місяць, але якщо ви помітили, що фарба посвітлішала, можна із впевненістю записуватися до спеціаліста.

Варто відзначити, що окрім естетичного зовнішнього вигляду регулярне проведення процедури зміцнить структуру волосків, прискорить ріст нових та придасть бровам здорового вигляду.

 

Сумісність з іншими процедурами

На відміну від звичайної фарби, яка зачіпає лише волоски, хна дофарбовує також і шкіру, створюючи ефект розтушовки тінями та водночас дозволяючи сконструювати чіткі, графічні контури брів.

Біотатуаж брів можна поєднувати із татуажем. Завдяки своїй властивості закріплятися на поверхні шкіри хна чудово зафарбує старий знебарвлений малюнок, і ваші брови будуть знову виглядати привабливо. Можна суміщати цю процедуру із татуажем губ та повік.

Не рекомендується робити біотатуаж на бровах, що були раніше пофарбовані хімічними барвниками, оскільки, вступивши в реакцію з окислювачами, хна може надати бровам болотно-зеленого або рудого кольору, а волоски можуть почати випадати. В цьому випадку спеціалісти рекомендують дочекатися повного змиття барвника і тільки тоді проводити процедуру біотатуажу.

Біотатуаж – це популярна бьюті-процедура, яка дозволяє просто та безболісно привести до ладу брови, а при цьому укріпити та оздоровити їх. Для тих, хто піклується водночас про свою красу та здоров’я, фарбування брів хною є золотою серединою між щоденним малюванням контурів олівцем та перманентним макіяжем.

А що ви думаєте з приводу цієї техніки? І що, на вашу думку, краще: фарбування барвниками, біотатуаж, перманентне пофарбування або нарощування брів та чому? Будемо вдячні за ваші коментарі до статті.

Якщо ви вирішили пофарбувати брови хною у професіонала, просто скористуйтеся нашим каталогом, в якому зібрані спеціалісти Кривого Рогу, Запоріжжя, Вінниці та інших міст України.


Оцініть статтю:
(Голосів: 4. Рейтинг: 4,5 з 5)

<< Татуаж в техніці розтушовування: натуральний ефект і перманентна корекція брів   |   Мікроблейдинг – делікатна техніка моделювання брів >>

Останні публікації

8 коментарів
Анна
А я постоянно крашу брови хной, мне нравится, от химических красок у меня однажды ожог был. Обычный татуаж делать не хочу, его подправлять нужно периодически и форму уже не поменяешь.
17.07.2018 в 11:17:37 Відповісти
Наташа
Я недавно открыла для себя биотатуаж бровей. Меня очень порадовал хороший результат. К тому же это безопасно. Я обычно делаю поцедуру в салоне. Очень вам рекомендую попробовать.
16.01.2018 в 22:30:30 Відповісти
Марианна
Делала биотатуаж, но продержался он у меня совсем недолго, всего две недели, хотя все правила по уходу я соблюдала. Единственный плюс, который я вижу в таком окрашивании - хна, которая не портит волосы, а то у меня от постоянного окрашивания волоски на бровях истончились.
16.01.2018 в 19:59:15 Відповісти
Леся
Биотатуаж бровей вам подойдет. И не переживайте, сейчас эту процедуру заказывают часто и мужчины. Обратите особое внимание на правильный уход за бровями после выполнения биотатуажа. Именно от правильного ухода зависит длительность эффекта от процедуры.
21.11.2017 в 13:09:32 Відповісти
Колесников Дмитрий
С возрастом брови стали светлее и появились проплешины. Не знаю как окружающим, но мне самому неприятно смотреть на такое состояние бровей. Хочется вернуть прежний вид бровей и при этом чтобы смотрелось максимально натурально. Показан ли в моем случае биотатуаж бровей хной? Проводят ли эту процедуру мужчинам?
19.11.2017 в 13:09:10 Відповісти
Галка
Хна - натуральный материал. Вы будете лежать с закрытыми глазами. Что может случиться? Идите в линзах, ничего не надо делать особенного!
09.08.2017 в 14:08:33 Відповісти
Надежда_Сусидко
У меня миопия и я постоянно (с утра до вечера) ношу контактные линзы. Допускается ли сделать биотатуаж и при этом продолжать пользоваться контактными линзами? На очки я не согласна даже ради красивых бровей. Можно ли делать биотатуаж в контактных линзах или на время проведения процедуры их лучше снять?
01.08.2017 в 14:08:07 Відповісти
ya.murka888
Ну, не знаю. В наше время просто красить брови хной как то вообще не интересно, прошлый век, какой то. Тем более цвет на коже будет довольно быстро менять оттенок и целостная картина разрушится. Не вижу смысла в этой процедуре, когда есть более качественные аналоги.
06.05.2017 в 14:07:41 Відповісти