Знайди свого майстра краси

Елос-епіляція - комфортне видалення небажаного волосся

Анна Винковская

эксперт Barb.ua

Дата оновлення: 15-12-2023

Елос-епіляція - процедура, яка застосовується в апаратній косметології для видалення волосся в будь-якій ділянці тіла або обличчя. Вона одночасно з ліквідацією рослинності забезпечує легку омолоджуючу дію.

Зміст

  1. Elos-епіляція - що це таке? 
  2. Підготовка до сеансу
  3. Як роблять елос-епіляцію в салонних умовах
  4. Післяпроцедурний догляд
  5. Негативні наслідки та способи їх вирішення
  6. Протипоказання та обмеження
  7. Відгуки про процедуру
  8. Огляд цін по Києву
  9. За і проти проведення елос-епіляції

Elos-епіляція - що це таке? Призначення та технологія процедури

Елос епіляція - апаратна процедура видалення небажаного волосся на обличчі і тілі (включаючи інтимні зони). Вона сприяє знищенню фолікул, що надовго виключає появу нової рослинності.

На відміну від лазерної та фотоепіляції вона адаптована для будь-якого кольору шкіри та волосся: технологія підійде власникам смаглявої шкіри або світлого тонкого волосся. Процедура переноситься практично безболісно завдяки системі охолодження і місцевому анестезуванню.

Принцип дії

Процедура проводиться в період фази активного росту волосся. Апаратний вплив забезпечує синергія - комбінація оптичної та радіохвильової енергій. Її «мішенню» є меланін, який міститься в структурі волосся. В результаті фолікул нагрівається, що призводить до його руйнування. Одночасно синергічний вплив стимулює синтез колагену і еластину, що виробляє омолоджуючий ефект.

Зазвичай після першої процедури вдається ліквідувати 10% небажаної рослинності.

Скільки потрібно процедур для досягнення результату?

Необхідна кількість визначається індивідуально. Зазвичай курс складається з 5-12 процедур. Для пахвових зон знадобиться не менше 8, а ніг - близько 10.

На які результати можна розраховувати від курсу елос-епіляції, продемонструють фото до і після процедур.

Чи реально позбутися від волосся назавжди?

Такий шанс досить невисокий. Після проведеного курсу нові волоски будуть виростати, хоча і в меншій кількості. У будь-якому випадку вам знадобиться хоча б раз на рік повторювати процедури. Якщо ви готові потерпіти, щоб позбавити небажаного волосся з першого разу, почитайте про електроепіляцію. Також ви можете порівняти вартість електроепіляції з елос-методом, щоб ухвалити остаточне рішення.

Чи можливе проведення епіляції вдома?

Сьогодні кожен бажаючий може придбати в інтернет-магазинах елос-епілятор для самостійного використання. Однак відгуки на форумах говорять явно не на користь такого способу видалення волосся. Крім того, в домашніх умовах зростає ризик опіків шкіри.

Підготовка до сеансу

Перший і найважливіший етап - попередня консультація та складання амамнезу. У респектабельному закладі належить заводити карту клієнта, який проходить курс епіляції. У разі відсутності протипоказань дозволено приступати до процедур.

Етапи підготовки:

  • За місяць до проведення епіляції відмовтесь від проведення воскової або цукрової депіляції, а також хімічного пілінгу.
  • За два тижні призупиніть сеанси засмаги на пляжі або в солярії.
  • За 3-4 дні до процедури рекомендується прийняти противірусні препарати, щоб уникнути герпетичної інфекції.
  • За 1-2 дні збрийте волоски, щоб в момент процедури їх довжина не перевищувала 1 мм. Відмовтеся також від використання доглядальної косметики.

Як роблять елос-епіляцію в салонних умовах

Етап перший - знеболювання

Якщо процедура передбачає видалення волосся назавжди в особливо чутливих зонах (глибоке бікіні, область пахв), можливе попереднє анестезування. Для цього фахівець нанесе крем «Емла» на ділянку епіляції, прикривши її оклюзивною пов'язкою. Анестетик подіє максимум через 30 хвилин.

Етап другий - апаратна обробка

Спеціаліст налаштовує параметри потужності апарату, а потім наносить на область обробки спеціальний гель. Цей засіб служить провідником для світлових променів і одночасно охолоджує шкіру від перегрівання.

Під час процедури фахівець прикладає до шкіри насадку апарату, яка генерує короткі спалахи світла. При цьому очі клієнта захищені спеціальними темними окулярами.

На фінальному етап зона епіляції обробляється антисептиком, а після - відновлювальною маззю.

Детальніше про те, як проходить епіляція по методиці елос, розповість наступне відео.

Скільки триває процедура?

  • Обробка шкіри обличчя (видалення вусиків над верхньою губою, в області щік, підборіддя) займає від 10 до 20 хвилин;
  • епіляція пахв - від 15 хвилин;
  • видалення волосся в області бікіні - від 40 хвилин;
  • епіляція ніг повністю - 1,5 години.

Як часто проводити елос-епіляцію?

Оптимальна періодичність - раз в 1-1,5 місяця.

Післяпроцедурний догляд

Відновлення шкіри займає не менше 14 днів. Протягом цього терміну заборонено:

  • засмагати на пляжі та в солярії;
  • відвідувати сауну, лазню, займатися спортом;
  • обробляти шкіру скрабом або пілінгом;
  • видаляти решту волосків воском або цукровою пастою.

Перші кілька днів діє заборона на гарячу ванну або душ. Обробляйте шкіру відновлювальною маззю, яку вам порекомендує косметолог, а при виході на вулицю наносьте сонцезахисний крем.

Негативні наслідки та способи їх вирішення

Розглянемо найпоширеніші побічні ефекти, їх причини та способи їх усунення.

  • Опіки - наслідок неправильно підібраного режиму роботи апаратури або економії на гелі-провіднику. Вихід зі становища - використання ранозагоюючих препаратів ( «Пантенол», «Левомеколь»), а після відновлення шкіри - мазі «Контрактубекс» (з метою профілактики рубців).
  • Гіперпігментація - результат контакту шкіри з сонячними променями в реабілітаційний період. В якості профілактики використовуйте сонцезахисні креми і відмовтеся від сонячних ванн аж до повної реабілітації.
  • Рецидив герпетичної інфекції - наслідок ігнорування протипоказань. Уникнути його допоможе прийом противірусних і антигістамінних препаратів за кілька днів до сеансу.

Протипоказання та обмеження

Епіляція по елос-методиці заборонена під час вагітності та лактації, а також у період менопаузи і прийому гормональних препаратів.

Курс марно проводити при ендокринних порушеннях і стресових станах, гірсутизмі (надмірному зростанні волосся). Більш того, він завдасть клієнтові шкоди: при подальших гормональних сплесках рослинність на тілі з'явиться знову, причому в більшому об’ємі.

Протипоказання медичного характеру:

  • серцево-судинні, онкологічні та дерматологічні захворювання;
  • свіжа засмага;
  • цукровий діабет;
  • герпес;
  • епілепсія;
  • наявність металевих імплантатів;
  • індивідуальна непереносимість/

Cезонні обмеження

Рекламні джерела запевняють, що елос-процедури можуть проводитися в будь-яку пору року. Однак оскільки після сеансу протягом 2 тижнів заборонено засмагати, рекомендується з обережністю підходити до сеансів епіляції в літню пору.

Відгуки про процедуру

Анастасія, 25 років:

"На елос наважилася, тому що потрібно було часто видаляти волосся на ногах, а після воскової депіляції вони врастали у шкіру. Процедура виявилася трохи болісною, але терпіти можна без проблем. Після 8 сеансів ніжки нарешті стали гладенькими! Волоски не врастали, подразнення шкіри не було.
Єдиний мінус - курс обійшовся недешево".

Еліна, 31 рік:

"У мене на руках росло світле пушкове волосся, яке було болячи видаляти шугарингом. При бритті в домашніх умовах волосся врастало в шкіру та були подразнення. 

Нарешті мені набридло терпіти, і я звернулася до косметологічного центру. Там меня порекомендували елос-епіляцію. Виявилося, позбавитися волосся не так просто: вони важко піддаються видаленню. Поки що сумніваюся, чи варто продовжити курс, але, мабуть, продовжу".

Наталя, 37 років:
"Вперше я прийшла на елос по купону зі знижкою. Пройшла декілька процедур - а результат ніякий. Потім звернулася ще раз до салону краси, де проводили епіляцію за підозріло низькою ціною. Результат нульовий. Потім звернулася до хорошої клініки, де ціни набагато вище, проте працюють кваліфіковані спеціалісти. Курс пройшов вдало, без наслідків, і я позбавилася від усього волосся в зоні бікіні. Тому на таких процедурах не можна економити!".

Огляд цін по Києву

Згідно з даними порталу Barb.ua, послуга в центрах апаратної косметології Києва оцінюється порівняно недорого. Вартість за процедуру становить від 175 грн (для салонів краси) і від 150 грн. (для приватних майстрів). Ціна залежить від зони апаратної обробки. Так, епіляція меж'ягодичної складки коштує від 250 грн., а спини - від 500 грн.

За і проти проведення елос-епіляції

Ефективність цієї процедури залежить від досвідченості фахівця і якості апарату, на якому вона проводиться. Тому перш ніж приступати до курсу епіляції, зберіть відгуки про заклади, які вас цікавлять Пам'ятайте й про те, що дешево - це не завжди якісно.

Плюси елос-епіляції:

  • дозволяє видаляти волосся будь-якого кольору та жорсткості;
  • немає сезонних обмежень;
  • мінімум хворобливих відчуттів.

Мінуси елос-епіляції:

  • вимагає тривалого курсу;
  • високий ризик побічних ефектів.

Що краще - елос чи лазер?

На користь першого методу виступає його універсальність і фінансова доступність. Однак для кожного вибір виду епіляції індивідуальний.

Ми чекаємо ваших коментарів на тему цього апаратного методу видалення волосся. Діліться власним досвідом на блозі Barb.ua або в спільнотах б'юті-порталу в соціальних мережах.

Зони лазерної епіляції: Стандартне бікіні, Глибоке бікіні, Під пахвами, Ноги цілком, Вусики над губою, Обличчя повністю, Руки, Між брів, Підборіддя, Живіт


Оцініть статтю:
(Голосів: 10. Рейтинг: 3,1 з 5)

<< Повний гайд із лазерної епіляції - все, що потрібно знати клієнту   |   Електроепіляція - універсальний та ефективний метод видалення волосся >>

Останні публікації

3 коментарів
Ирина
Элос эпиляцию сделала в прошлом году в зоне подмышек. Сейчас только жалею, что не сделала этого раньше! Чистота и красота в любое время года! Немного больно, но эффект того стоит!
17.07.2018 в 09:54:50 Відповісти
Анна
Уже давно оценила преимущество этой процедуры, боли нет и эффект гораздо лучше, хоть и дороже конечно. У меня сильная реакция на боль и обычным способом удалять волосы не очень приятно.
22.02.2018 в 21:10:09 Відповісти
Алина
Как по мне это гораздо удобнее и менее болезненно чем делать эпиляцию станком. По скорости восстановления и роста волос тут одни плюсы так как волосы особо не растут и кожа омолаживается и не больно, а это самое главное.
22.02.2018 в 04:19:25 Відповісти