Шукаєте студію депіляції у Києві? Дізнайтеся ціни на депіляцію та виберіть професіоналів, які використовують тільки якісні матеріали. Тривалий ефект, комфортні кабінети та гарантований результат забезпечать вам ідеальний догляд!
Депіляція є чудовою альтернативою щоденному голінню, позбавляючи дівчат необхідності видаляти волосся за допомогою леза щодня. Вона дарує можливість насолоджуватися гладкою шкірою кілька тижнів, не хвилюючись за її недоглянутий вигляд. Однак, бувають у цій рятівній процедурі і свої недоліки у вигляді врослого волосся. Це некрасиво, а часто ще й болісно. Тому краще знати, як усунути проблему.
Передумови для появи врослого волосся можуть бути різними. Не завжди вони є наслідком салонної процедури. Найчастіше неприємний постефект виникає через неправильну технологію видалення волосся, на дуже сухій і щільній шкірі. Детальніше про те, чому вростає волосся після депіляції та який воно має вигляд, ми писали раніше. Тому відповімо на запитання, як боротися з цією проблемою вже за фактом.
Помітивши на тілі вросле волосся, багатьом хочеться відразу ж спробувати його позбутися підручними методами. Дівчата хапаються за пінцети і починають виколупувати волоски. Але так робити категорично не можна. Адже разом з інструментом ви можете занести інфекцію і погіршити ситуацію. Крім того, колупання загрожує виникненням ранок і шрамів.
Іноді це місце нагадує прищик, тому руки так і тягнуться видавити його. Сильно натискати на цибулини теж не можна, оскільки можна пошкодити клітини шкіри біля кореня волосся.
Крім того, якщо причиною вростання став метод видалення волосся, який ви використовуєте, слід поки що відмовитися від нього.
Найпростіший спосіб - це пілінг. Перед процедурою потрібно розпарити шкіру, прийнявши ванну або душ. Потім - гарненько потерти шкіру за допомогою скрабу або жорсткої мочалки. Метод підходить для боротьби з волосками, які сховалися близько до поверхні шкіри та не спричиняють почервоніння або подразнень. Процедуру слід повторювати щодня, або через добу мікроблейдинг та пудрові брови.
Таким чином ви допоможете волоскам вийти назовні. Після таких процедур потрібно зволожувати шкіру кремом або лосьйоном.
Якщо після депіляції виникли запалені горбки з гноєм, то перш ніж робити пілінг, потрібно обробити їх препаратами від прищів і вугрової висипки. І коли почервоніння стихне, тоді вже застосовуйте скраб. А коли буде час, пропонуємо ознайомитись з нашими цінами на манікюр.
Не завжди скраб допоможе позбутися врослого волосся. Іноді вони ховаються глибоко під епідермісом, тому без механічного втручання не обійтися. Як правило, такі волоски навіть помітити важко. Їх можна визначити за ущільненнями, що утворилися, або побачити через прозорий верхній шар шкіри. У цьому разі краще звернутися до косметолога.
У домашніх умовах слід озброїтися медичною голкою і пінцетом. Найкраще проводити процедуру на розпареній шкірі, змащеній антисептиком. Усі інструменти також потрібно простерилізувати. Волосок підчіплюється голкою й акуратно виймається пінцетом. Після видалення врослого волосся, шкіру потрібно знову обробити.
Інші статті розділу
<< Чи можна фарбувати вії після біозавивки | Догляд за губами до та після татуажу >>