Знайди свого майстра краси

Мікроблейдинг брів: уся правда, як робиться, скільки тримається у 2025 році

Експерт розповість все про мікроблейдинг брів. красиві брови мікроблейдинг. Переваги та недоліки мікроблейдингу.


ЗМІСТ:

Натуральна краса і мінімум косметики - головний тренд останніх років. Всесвітньо відомі візажисти рекомендують лише злегка підкреслювати достоїнства й акуратно коригувати недоліки. Як показує практика, нанести макіяж непомітно - не завжди просте завдання, до того ж, вимагає витрат часу. Більш раціональне рішення - довговічні б'юті-процедури, серед яких почесне місце посідає мікроблейдинг брів.

Ця послуга дає змогу надати натуральним брівкам насиченого відтінку, поліпшити їхню густоту і форму. Крім того, за допомогою неї можна створити більш виразну зовнішність і візуально скорегувати овал обличчя. Таке оформлення займає мінімальну кількість часу, а результат тішитиме не один місяць. Дізнатися все про процедуру, про те, кому вона підходить, а кому варто від неї утриматися, допоможе Barb.ua.

Що таке мікроблейдинг брів

Сьогодні складно знайти жінку, яка ніколи не чула про мікроблейдинг брів. Його роблять багато б'юті-студій, а інтернет рясніє різноманітними відгуками і фотографіями процедури. Однак перед тим як зважитися на таке перетворення, багатьом хочеться дізнатися більше про його визначення та опис.

Отже, мікроблейдинг брів - це татуаж, що виконується в ручній техніці, який дає змогу імітувати природні волоски на шкірі. Для цього застосовуються мініатюрні нано-голки, за допомогою яких пігмент вводиться під шкірні покриви на глибину близько 0,2 мм. Отриманий результат зберігається 1-1,5 року. Мануальна техніка дає змогу ретельно промальовувати кожну волосинку, зробити брови візуально густішими і заощадити багато часу на щоденний макіяж.

Для чого рекомендується зробити мікроблейдинг:

  • Корекція форми, відтінку брів;
  • Збільшення густоти при рідко зростаючих волосках;
  • Надання брівкам естетичного вигляду за наявності асиметрії;
  • Для приховування шрамів, різних дефектів.

До того ж, як згадувалося вище, робиться мікроблейдинг брів ручним методом, що гарантує досягнення найприроднішого й акуратнішого ефекту.

Зробити мікроблейдинг брів можна в одній із таких технік:

  • Східної. Волоски промальовуються різної довжини і в різних напрямках, що має найбільш природний вигляд і візуально надає їм густоти;
  • Європейської. Штрихи малюються однієї довжини і в одному напрямку для створення максимально акуратного ефекту;
  • Тіньовою. Під час промальовування волоски роблять нечіткими, що надає брівкам злегка недбалого і натурального вигляду;
  • Пудровою. Під час виконання процедури проводиться розтушовування пігменту, що створює імітацію макіяжу тінями.

Який варіант би не був обраний, він допоможе заощадити час і гроші на відвідування бровіста, а також на купівлю і використання декоративної косметики.

Як роблять мікроблейдинг брів

Процес мікроблейдингу брів починається з правильної підготовки. Для цього за 2 тижні до походу до фахівця рекомендується перестати видаляти волоски пінцетом, відмовитися від приймання антибіотиків і гормональних препаратів. Також слід зробити перерву у відвідуванні солярію або пляжу. За кілька днів до оформлення брів варто обмежити вживання енергетиків, кави та спиртного, що впливають на рівномірність розподілу пігменту і сприйнятливість шкіри до фарбувальної речовини.

Мікроблейдинг брів включає в себе такі етапи:

  • Підбір відтінку і створення ескізу. На цьому етапі клієнт спільно з майстром обирає оптимальний колір, товщину і форму брів, враховуючи індивідуальні особливості зовнішності. Далі за допомогою косметичного олівця малюється ескіз і проводиться видалення зайвого волосся;
  • Дезінфекція та знеболювання. Ділянка шкіри, на якій буде виконуватися татуаж, обробляється знезаражувальним засобом і анестетиком;
  • Нанесення малюнка. За допомогою спеціальної маніпули на шкірі робляться мікро-надрізи, куди вводиться пігмент;
  • Завершальна обробка. З брів видаляють залишки фарби, оброблену ділянку повторно дезінфікують і змащують маззю, що загоює.

Важливу роль для естетичного перманентного макіяжу відіграє професіоналізм майстра. Фахівця, який буде виконувати мікроблейдінг брів, рекомендується підбирати за відгуками і фотографіями робіт. Крім цього, під час першого відвідування необхідно звернути увагу на якість, стерильність інструментів, поцікавитися, яка техніка нанесення мікроблейдингу застосовується в цьому салоні. Також варто пам'ятати, що ця послуга не коштує дешево, і занадто низька ціна може свідчити про неякісні матеріали або малий досвід майстра.

Мікроблейдинг брів: плюси та мінуси

Щоб відповісти на запитання: мікроблейдинг брів, так так чи ні, слід ознайомитися з перевагами та недоліками б'юті-послуги. Як і в інших процедур, у такого способу оформлення брів є шанувальники, а також противники, вибір завжди залишається за клієнтом.

Мікроблейдинг брів плюси:

  • Природний відтінок і форма без ефекту інтенсивного макіяжу;
  • Стійкість фарбування, можливість мочити обличчя, інтенсивно займатися спортом та іншими видами активного проведення часу, не переживаючи за зовнішній вигляд (крім періоду загоєння);
  • Економія часу і коштів на щоденний макіяж;
  • Відмінний спосіб скорегувати недоліки;
  • Мінімальний дискомфорт при впровадженні пігменту в порівнянні з класичним татуажем;
  • Невелика тривалість процедури (до 2-х годин).

Незважаючи на істотні плюси такого рішення, є у нього і недоліки, які потрібно враховувати перед відвідуванням салону.

Мікроблейдинг брів мінуси:

  • Виконання цієї процедури вимагає професіоналізму. Досвідчений майстер знає, на яку глибину слід вводити пігмент, від чого залежить кінцевий результат. У разі впровадження фарби недостатньо глибоко, вона може швидко зникнути зі шкіри, у разі занадто глибокого введення - може залишитися шрам, який з часом набуде неприродного відтінку;
  • Мікроблединг не рекомендується робити власницям жирної шкіри, на якій він може незабаром втратити акуратний вигляд;
  • Є необхідність у регулярній корекції (в середньому раз на півроку);
  • Наявність деяких обмежень і рекомендацій щодо догляду в перший час після перманентного макіяжу.

Крім цього, у процедури є певні протипоказання, про які потрібно знати перед її початком:

  • Інфекційні, вірусні, грибкові захворювання;
  • Шкірні хвороби, новоутворення в оброблюваній зоні;
  • Цукровий діабет;
  • Проблеми із серцево-судинною системою;
  • Психічні захворювання;
  • Вагітність, період лактації;
  • Дуже жирна шкіра.

Якщо мають місце будь-які з перерахованих хвороб, шкода мікроблейдингу брів може бути більшою, ніж його естетична користь. Також якщо жінка перебуває при надії або годує малюка, жоден фахівець не зможе спрогнозувати результат, оскільки зміни гормонального характеру можуть вплинути на інтенсивність і стійкість фарбувальних компонентів.

Заключение эксперта Висновок експерта. Робити чи ні мікроблейдинг брів, краще за всіх підкаже лікар. Якщо є проблеми зі здоров'ям або зміни гормонального фону, перед татуажем слід проконсультуватися з ним, а також майстром із брів. Вирішальним фактором є безпека процедури для конкретної людини.

ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.

Скільки тримається мікроблейдинг брів

Таке промальовування волосків триматиметься 1,5-2 роки. Згодом пігмент стає світлішим, проте регулярна корекція дасть змогу ефективно підтримувати яскравість кольору. Також, якщо результат не виправдав очікувань або хочеться спробувати іншу техніку, не потрібно переживати, що це назавжди. Через зазначений час фарба повністю вийде зі шкірних покривів, що дасть змогу оформити бровки іншим способом або повернутися до декоративної косметики.

Крім того, на термін, який протримається мікроблейдинг брів, впливають такі чинники:

  • Якість пігменту. За умови використання якісних фарб, колір збережеться довше, і не буде йти в неприродні відтінки. Ефект від застосування дешевих матеріалів може виявитися непередбачуваним;
  • Професійний рівень майстра. Тільки досвідчений фахівець підбере відповідний колір, форму брови і глибину введення голок, що ідеально підходять клієнтці;
  • Тип шкірних покривів. На сухій шкірі татуаж протримається довше, ніж на жирній;
  • Вік. До 35-40 років клітини оновлюються швидше, ніж після цього віку, і фарбувальні інгредієнти залишають шкіру в коротший термін;
  • Правильна підготовка до мікроблейдингу. Застосування жирних кремів, ліків, що розріджують кров, і захоплення сонячними ваннами може зменшити стійкість волоскового фарбування;
  • Грамотний подальший догляд. На етапі загоєння брів після салону не можна використовувати жирні креми або інші косметичні продукти, а також самостійно видаляти утворену скоринку. Це може призвести до швидкої втрати насиченості відтінку або нерівномірного розподілу пігменту.

Заключение эксперта Висновок експерта. Як і інші різновиди татуажу зони брів, мікроблейдинг підходить не кожній дівчині. Однак однією з його переваг є тривалий і красивий результат. Якщо відповідати на запитання: на скільки вистачає процедури, в середньому цей період становить 1-2 роки. Випадки, коли пігмент зникає в короткі терміни - велика рідкість.

ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.

 

Мікроблейдинг брів: до і після

Детальніше про можливий результат від процедури довговічного макіяжу розкажуть фотографії фахівців до, а також після оформлення бровок. За ними можна вибрати майстра, визначитися з відповідною технікою і припустити, який вигляд матимуть брови після походу в салон.

Судячи з відгуків і кількості фотографій клієнток в інтернеті, можна зробити висновок, що мікроблейдинг брів - одна з найпопулярніших послуг. І це не дивно, вона створює натуральний ефект, триває короткий проміжок часу і краще за аналогічні процедури допомагає приховати недоліки.

Мікроблейдинг брів - чудова пропозиція для тих, у кого у волосках є лисини. Промальовані штришки допоможуть заповнити прогалини, а також надати природній формі брови чітких меж. Крім того, це чудове рішення для дівчат, у яких у деяких місцях не ростуть волоски. Така процедура є єдиним способом заповнити ці ділянки максимально непомітно.

Також мікроблейдинг брів - це чудова ідея для власниць рідкісних і тонких брів. Цей варіант дасть змогу зробити волоски візуально товстішими і густішими. До того ж, ця техніка чудово поєднується з іншими процедурами, наприклад, пудровими бровами, що дасть змогу досягти найприроднішого ефекту.

Мікроблейдинг брів, фото якого можна легко знайти у всесвітній павутині, є оптимальним рішенням для сучасної жінки. Такий вид татуажу брів позбавить від необхідності в щоденному макіяжі та допоможе почуватися впевнено в будь-якій життєвій ситуації.

Мікроблейдинг брів: боляче чи ні

З огляду на те, що під час промальовування волосків робляться міні-надрізи, а також їх чимала загальна кількість, неприємних відчуттів не уникнути. Саме тому під час виконання техніки використовується місцева анестезія. Сучасні анестетики починають діяти за лічені хвилини і повністю знеболюють оброблювану ділянку. Застосування спеціальних мазей і гелів робить процедуру волоскового татуажу максимально комфортною.

Мікроблейдинг і пудрові брови: різниця

Незважаючи на те, що мікроблейдинг і пудрове напилення є різновидами перманентного макіяжу, вони все ж мають деякі відмінності:

  • Техніка. Якщо під час мікроблейдингу фахівець промальовує кожну волосинку вручну, то під час напилення використовується спеціальна вібраційна машинка, що розпорошує пігмент під шкірою. Ефект від такої техніки виходить більш м'який, схожий на макіяж за допомогою тіней;
  • Результат. Волосковий метод допомагає додати відсутні волоски в місцях, де є прогалини або брови перестали рости зовсім. Пудровий татуаж дає змогу скорегувати колір, густоту брів і створити ефект обличчя без макіяжу;
  • Період загоєння шкіри. Під час виконання напилення робляться точкові мікропроколи в самих верхніх шарах шкірних покривів, через що пудрові брови відновлюються трохи швидше, ніж волосковий варіант. Однак, з огляду на різний ефект і цілі процедур, ця відмінність несуттєва.

Мікроблейдинг брів у зірок

У кожної відомої жінки є свої секрети, як виглядати на мільйон. Один із них - якісний татуаж брів, який вони роблять у найіменитіших майстрів. Мікроблейдинг брів у зірок є однією з найпопулярніших процедур і доказом цього є численні світлини селебріті.

Брови, оформлені в модній техніці можна помітити у таких зіркових красунь:

  1. Міла Куніс. Макіяж дуже змінює зовнішність відомої актриси на краще, особливо це стосується її ефектних брів, які вона створює за допомогою волоскової процедури. Кажуть, що улюблений відтінок Міли - колір графіт із шоколадними нотками.
  2. Менді Мур. Ця співачка й актриса також користується послугами майстра з перманентного макіяжу, що підтверджується незмінно бездоганним виглядом її брівок.
  3. Дженніфер Еністон. Зірка популярного серіалу завжди вирізнялася чудовою зовнішністю, її макіяж виконується в стриманих відтінках, що гармонійно поєднуються з будь-яким одягом. До того ж, запорукою елегантного образу актриси виступають акуратно промальовані брови, що підкреслюють її хороші природні дані.
  4. Ріанна. Екстравагантні образи і заворожливий блиск цієї знаменитості впізнавані в усьому світі. І справа тут не тільки в косметиці та одязі, а й у привабливих рисах обличчя, що роблять її однією з найкрасивіших жінок світу. Мікроблейдинг допомагає селебріті мати приголомшливий вигляд у будь-якій ситуації.
  5. Емілія Кларк. Незвичайна зовнішність «матері драконів» підкорила безліч чоловічих сердець, зокрема, шанувальників заворожує погляд популярної акторки, обрамленням якому слугують густі брови. Щоб вони мали ще виразніший вигляд, знаменитість нерідко відвідує тату-майстра.

Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< 5 причин зробити ламінування вій у 2025 році   |   Акварельна техніка татуажу губ. Робимо ставку на природність у 2025 році >>

Часті запитання про мікроблейдинг брів

Розцінки на оформлення брів у волосковій техніці залежать від багатьох чинників, серед них: рівень майстра, якість застосовуваних інструментів і матеріалів. Чим більше досвіду у фахівця і краще використовуване обладнання, тим вища ціна на процедуру. Середня вартість цієї послуги 1500-3000 гривень.
Першим етапом підготовки до стійкого фарбування є консультація фахівця. На ній перевіряється відсутність протипоказань до татуажу, обговорюються питання, що стосуються бажаного кольору, форми брів та інші нюанси, що цікавлять клієнта. Далі створюється ескіз брів, який коригується під індивідуальні особливості та побажання жінки. Після цього наноситься знеболювальний засіб, і майстер приступає до процедури. На завершення оброблювану ділянку змащують відновлювальною маззю, і клієнта консультують з питань догляду за нею.
Волоскова техніка підходить практично всім дівчатам, винятком є власниці дуже світлої шкіри, на яких промальовані волосинки можуть бути помітні. Це чудове рішення для тих, хто бажає приховати недоліки й залисини в бровах, додати їм густоти, інтенсивності відтінку, а також створити більш виражену форму. Процедура допоможе тим, у кого на певних ділянках волоски не ростуть зовсім або є шрами, дівчатам з тонкими і нерівномірно зростаючими бровами.
Обидві ці послуги мають свої переваги, що роблять їх оптимальним варіантом для кожної конкретної жінки. Мікроблейдинг дає змогу домалювати відсутні волоски, пудрова техніка - створити ефект легкої тіні, що додає бровам густоти й насиченості. До того ж, ці пропозиції прекрасно поєднуються. Виконання обох процедур одночасно допоможе домогтися найнатуральнішого ефекту.
Від правильного догляду після візиту до майстра залежить стійкість фарбувальних компонентів, швидкість і якість відновлення обробленої зони. У першу добу не можна мочити брови, чіпати цю ділянку руками, використовувати на ній доглядову або декоративну косметику. Також заборона діє на відвідування басейну, походи в лазню, сауну, інтенсивні заняття спортом і прийняття сонячних ванн. Надалі слід утриматися від видалення скоринки, що утворюється, застосування скрабів, пілінгів та інших агресивних продуктів. Ці нескладні рекомендації вбережуть від ситуацій, коли брови не взялися або затягнувся період їх загоєння.
Середня тривалість процедури - 1,5-2 години. Кількість необхідного часу залежить від густоти брів і вираженості прогалин у них.
Якщо турбує питання: чи не вийдуть такі брови з моди, за це хвилюватися не варто. Процедура дає змогу домогтися абсолютно природного результату, який має доречний вигляд у всі часи. Навіть якщо захочеться змінити спосіб оформлення бровок, це не становитиме проблеми. Так, вони не змиваються водою, як після фарбування хною або фарбою, але пігмент виводиться настільки плавно, що ризик ходіння з неприродними бровами мінімальний.
Жорстких вікових обмежень у такого виду татуажу немає, але його не рекомендується робити дівчатам до 18 років. По-перше, у цьому віці відсутня потреба в радикальній корекції зовнішності, а по-друге, результат згодом може не виправдати надії.

Останні публікації

0 коментарів