Експерт розповість все про мікроблейдинг брів. красиві брови мікроблейдинг. Переваги та недоліки мікроблейдингу.
ЗМІСТ:
Натуральна краса і мінімум косметики - головний тренд останніх років. Всесвітньо відомі візажисти рекомендують лише злегка підкреслювати достоїнства й акуратно коригувати недоліки. Як показує практика, нанести макіяж непомітно - не завжди просте завдання, до того ж, вимагає витрат часу. Більш раціональне рішення - довговічні б'юті-процедури, серед яких почесне місце посідає мікроблейдинг брів.
Ця послуга дає змогу надати натуральним брівкам насиченого відтінку, поліпшити їхню густоту і форму. Крім того, за допомогою неї можна створити більш виразну зовнішність і візуально скорегувати овал обличчя. Таке оформлення займає мінімальну кількість часу, а результат тішитиме не один місяць. Дізнатися все про процедуру, про те, кому вона підходить, а кому варто від неї утриматися, допоможе Barb.ua.
Сьогодні складно знайти жінку, яка ніколи не чула про мікроблейдинг брів. Його роблять багато б'юті-студій, а інтернет рясніє різноманітними відгуками і фотографіями процедури. Однак перед тим як зважитися на таке перетворення, багатьом хочеться дізнатися більше про його визначення та опис.
Отже, мікроблейдинг брів - це татуаж, що виконується в ручній техніці, який дає змогу імітувати природні волоски на шкірі. Для цього застосовуються мініатюрні нано-голки, за допомогою яких пігмент вводиться під шкірні покриви на глибину близько 0,2 мм. Отриманий результат зберігається 1-1,5 року. Мануальна техніка дає змогу ретельно промальовувати кожну волосинку, зробити брови візуально густішими і заощадити багато часу на щоденний макіяж.
Для чого рекомендується зробити мікроблейдинг:
До того ж, як згадувалося вище, робиться мікроблейдинг брів ручним методом, що гарантує досягнення найприроднішого й акуратнішого ефекту.
Зробити мікроблейдинг брів можна в одній із таких технік:
Який варіант би не був обраний, він допоможе заощадити час і гроші на відвідування бровіста, а також на купівлю і використання декоративної косметики.
Процес мікроблейдингу брів починається з правильної підготовки. Для цього за 2 тижні до походу до фахівця рекомендується перестати видаляти волоски пінцетом, відмовитися від приймання антибіотиків і гормональних препаратів. Також слід зробити перерву у відвідуванні солярію або пляжу. За кілька днів до оформлення брів варто обмежити вживання енергетиків, кави та спиртного, що впливають на рівномірність розподілу пігменту і сприйнятливість шкіри до фарбувальної речовини.
Мікроблейдинг брів включає в себе такі етапи:
Важливу роль для естетичного перманентного макіяжу відіграє професіоналізм майстра. Фахівця, який буде виконувати мікроблейдінг брів, рекомендується підбирати за відгуками і фотографіями робіт. Крім цього, під час першого відвідування необхідно звернути увагу на якість, стерильність інструментів, поцікавитися, яка техніка нанесення мікроблейдингу застосовується в цьому салоні. Також варто пам'ятати, що ця послуга не коштує дешево, і занадто низька ціна може свідчити про неякісні матеріали або малий досвід майстра.
Щоб відповісти на запитання: мікроблейдинг брів, так так чи ні, слід ознайомитися з перевагами та недоліками б'юті-послуги. Як і в інших процедур, у такого способу оформлення брів є шанувальники, а також противники, вибір завжди залишається за клієнтом.
Мікроблейдинг брів плюси:
Незважаючи на істотні плюси такого рішення, є у нього і недоліки, які потрібно враховувати перед відвідуванням салону.
Мікроблейдинг брів мінуси:
Крім цього, у процедури є певні протипоказання, про які потрібно знати перед її початком:
Якщо мають місце будь-які з перерахованих хвороб, шкода мікроблейдингу брів може бути більшою, ніж його естетична користь. Також якщо жінка перебуває при надії або годує малюка, жоден фахівець не зможе спрогнозувати результат, оскільки зміни гормонального характеру можуть вплинути на інтенсивність і стійкість фарбувальних компонентів.
Висновок експерта. Робити чи ні мікроблейдинг брів, краще за всіх підкаже лікар. Якщо є проблеми зі здоров'ям або зміни гормонального фону, перед татуажем слід проконсультуватися з ним, а також майстром із брів. Вирішальним фактором є безпека процедури для конкретної людини.
ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.
Таке промальовування волосків триматиметься 1,5-2 роки. Згодом пігмент стає світлішим, проте регулярна корекція дасть змогу ефективно підтримувати яскравість кольору. Також, якщо результат не виправдав очікувань або хочеться спробувати іншу техніку, не потрібно переживати, що це назавжди. Через зазначений час фарба повністю вийде зі шкірних покривів, що дасть змогу оформити бровки іншим способом або повернутися до декоративної косметики.
Крім того, на термін, який протримається мікроблейдинг брів, впливають такі чинники:
Висновок експерта. Як і інші різновиди татуажу зони брів, мікроблейдинг підходить не кожній дівчині. Однак однією з його переваг є тривалий і красивий результат. Якщо відповідати на запитання: на скільки вистачає процедури, в середньому цей період становить 1-2 роки. Випадки, коли пігмент зникає в короткі терміни - велика рідкість.
ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.
Детальніше про можливий результат від процедури довговічного макіяжу розкажуть фотографії фахівців до, а також після оформлення бровок. За ними можна вибрати майстра, визначитися з відповідною технікою і припустити, який вигляд матимуть брови після походу в салон.
Судячи з відгуків і кількості фотографій клієнток в інтернеті, можна зробити висновок, що мікроблейдинг брів - одна з найпопулярніших послуг. І це не дивно, вона створює натуральний ефект, триває короткий проміжок часу і краще за аналогічні процедури допомагає приховати недоліки.
Мікроблейдинг брів - чудова пропозиція для тих, у кого у волосках є лисини. Промальовані штришки допоможуть заповнити прогалини, а також надати природній формі брови чітких меж. Крім того, це чудове рішення для дівчат, у яких у деяких місцях не ростуть волоски. Така процедура є єдиним способом заповнити ці ділянки максимально непомітно.
Також мікроблейдинг брів - це чудова ідея для власниць рідкісних і тонких брів. Цей варіант дасть змогу зробити волоски візуально товстішими і густішими. До того ж, ця техніка чудово поєднується з іншими процедурами, наприклад, пудровими бровами, що дасть змогу досягти найприроднішого ефекту.
Мікроблейдинг брів, фото якого можна легко знайти у всесвітній павутині, є оптимальним рішенням для сучасної жінки. Такий вид татуажу брів позбавить від необхідності в щоденному макіяжі та допоможе почуватися впевнено в будь-якій життєвій ситуації.
З огляду на те, що під час промальовування волосків робляться міні-надрізи, а також їх чимала загальна кількість, неприємних відчуттів не уникнути. Саме тому під час виконання техніки використовується місцева анестезія. Сучасні анестетики починають діяти за лічені хвилини і повністю знеболюють оброблювану ділянку. Застосування спеціальних мазей і гелів робить процедуру волоскового татуажу максимально комфортною.
Незважаючи на те, що мікроблейдинг і пудрове напилення є різновидами перманентного макіяжу, вони все ж мають деякі відмінності:
У кожної відомої жінки є свої секрети, як виглядати на мільйон. Один із них - якісний татуаж брів, який вони роблять у найіменитіших майстрів. Мікроблейдинг брів у зірок є однією з найпопулярніших процедур і доказом цього є численні світлини селебріті.
Брови, оформлені в модній техніці можна помітити у таких зіркових красунь:
Схожі статті блогу
<< 5 причин зробити ламінування вій у 2025 році | Акварельна техніка татуажу губ. Робимо ставку на природність у 2025 році >>