Експерт розповість усе про перманентний макіяж. Як роблять перманентний макіяж. Робити чи ні, перманентний макіяж.
Зміст:
Виглядати на всі сто в будь-якій ситуації - мрія кожної дівчини. Для цього більшість представниць прекрасної половини користуються доглядовими засобами, декоративною косметикою, а найсміливіші наважуються на серйозний крок і роблять татуаж повік, губ або брів. Ця процедура дає змогу скорегувати недоліки зовнішності, зробити її яскравішою, виразнішою і забути про щоденний тривалий процес нанесення макіяжу.
На відміну від класичного татуювання перманентний макіяж повністю сходить зі шкіри протягом двох років і не завдає шкоди організму. До того ж, форма і колір тату підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей жінки та її особистих побажань. Також сучасне обладнання та пігменти повністю безпечні для здоров'я, а сама процедура займає мінімум часу.
Про те, що собою являє б'юті-послуга, як вона виконується та про інші нюанси довговічного макіяжу розповість ця стаття від Barb.
Популярна процедура є справжнім помічником у корекції естетичних проблем та економії часу на повсякденний макіяж. Це зручне рішення для дам різного віку та стилю життя. Впровадження фарбувальних речовин вимагає мінімальних часових витрат, а результат тішитиме тривалий час. Перманентний макіяж дає змогу не переживати з приводу зовнішнього вигляду під час опадів, відвідування басейну, лазні, сауни, спортзалу і на відпочинку. Незважаючи на численні переваги, перед зверненням до майстра багато хто хоче дізнатися докладніше опис цієї послуги.
Отже, перманентний макіяж - це введення фарбувального пігменту під шкіру за допомогою спеціального апарату. Глибина впровадження фарби становить лише 0,3-0,8 мм, що робить цю процедуру мінімально травматичною. Через 1,5-3 роки кольорові компоненти повністю виводяться з-під шкіри, завдяки чому можна без проблем повторити татуаж, але в іншій техніці, або повернутися до природного вигляду.
Перманентный макияж бровей, губ и век – «волшебная палочка» для тех, кто не хочет тратить много времени на использование косметики. Его стоит сделать, если бровки недостаточно густые, в них есть пробелы или в некоторых зонах волоски вообще прекратили расти. Это замечательный способ придать взгляду выразительность, а губам более четкий контур либо соблазнительный объем. Кроме этого, данный вариант – возможность аккуратно скрыть небольшие дефекты, такие как шрамы либо асимметрия.
Также стоит помнить, что процедура перманентный макияж требует периодической коррекции, однако ходить к мастеру придется не часто, а каждое посещение будет дарить еще лучший эффект. Потратив немного времени и средств, в итоге можно отлично сэкономить, если учитывать расценки на услуги салонов красоты и стоимость декоративных средств.
Перманентний макіяж відео
Як і будь-яка косметична процедура, процес перманентного макіяжу передбачає відповідальну підготовку перед ним, яка є запорукою естетичного вигляду, довговічності та стійкості фарбування. Така підготовка полягає у виконанні таких простих рекомендацій:
Сама процедура татуажу брів включає такі етапи:
Для додання брівкам естетичного вигляду можна вибрати мікроблейдінг, що має на увазі промальовування окремих волосків, а також пудрове напилення, яке виглядає, як макіяж тінями. Також сьогодні фахівці пропонують тату, під час якого проводять розтушовування пігменту, татуаж 3D і 6 D, що припускають використання декількох відтінків.
Крім того, в наші дні можна зробити такі види перманентного макіяжу:
Який би перманентний макіяж не був обраний, він буде виглядати природно й естетично. Сучасні техніки та використовувані матеріали дають змогу домогтися будь-якого бажаного ефекту в найкоротші терміни.
Якщо виникає дилема - перманентний макіяж, так так чи ні, і щось зупиняє від походу до майстра, огляд переваг і недоліків цієї процедури допоможе визначитися. До того ж, перед відвідуванням салону рекомендується ознайомитися з фотографіями клієнток, які зробили татуаж, і їхніми відгуками.
Перманентний макіяж плюси:
Перманентний макіяж мінуси:
Як і в кожної подібної процедури, у татуажу є свої недоліки, але естетичний ефект того вартий. Однак є випадки, коли ця послуга вкрай не рекомендується. Це пов'язано зі станом здоров'я жінки, а саме захворюваннями, за яких перманентний макіяж може нашкодити.
Протипоказання до популярного довговічного фарбування:
Крім того, не рекомендується виконувати татуаж у період вагітності, лактації, за наявності дерматитів, папілом, родимок, бородавок і герпесу в оброблюваній зоні. Також з обережністю підходити до процедури слід дівчатам, схильним до сильної алергічної реакції. Крім цього, варто враховувати, що, незважаючи на велику кількість інформації про протипоказання в інтернеті, найкраще про можливу шкоду перманентного макіяжу брів або інших зон для кожної конкретної людини розповість її лікар.
Висновок експерта. Звісно, що перед початком естетичної процедури майстер не перевірятиме медичну картку клієнтки, проте розповісти про наявні захворювання - в інтересах самої жінки. Професіонал завжди попередить про протипоказання до послуги, а робити чи ні перманентний татуаж, є вибором безпосередньо дівчини. Ухвалюючи рішення з цього питання, на першому місці завжди має бути безпека для здоров'я.
ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.
Точно спрогнозувати, скільки протримається результат після візиту до майстра досить складно. Цей період у середньому становить 1-2 роки. До того ж, протягом цього терміну необхідно робити корекцію, що продовжить стійкість татуажу. Тривалість носіння перманентного макіяжу залежить від багатьох факторів, серед яких вік, стан здоров'я і спосіб життя жінки.
Молодшим дівчатам доведеться оновлювати результат частіше, ніж дамам у віці. Також у разі проблем з імунною системою, шкірних хвороб та інших індивідуальних особливостей, татуаж може протриматися менше. Ще один важливий фактор - спосіб догляду за собою. За частого використання агресивних скрабів, пілінгів і засобів для вмивання пігмент може швидше покинути шкірні покриви.
Висновок експерта. Відповідаючи на запитання - на скільки вистачає перманентного татуажу, слід враховувати особливості виконання такої процедури. Пігмент вводиться під шкіру на глибину всього 0,3-1 мм, що забезпечує його повне виведення з покривів протягом двох років. Такий період збереження ефекту дає змогу насолодитися відпочинком від декоративних продуктів і бездоганним макіяжем у будь-якій ситуації, водночас, за потреби, змінити зовнішній вигляд через невеликий проміжок часу.
ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.
Уявити собі, який вигляд матимуть брівки, очі або губи після походу до фахівця можна за допомогою фотографій клієнток перед і після процедури. Також під час перегляду результатів варто враховувати кольоротип та інші природні дані дівчат, які скористалися послугою.
Перманентний макіяж за холодного кольоротипу, як правило, виконується теплими відтінками фарб. Це дає змогу надати дуже світлій шкірі з рожевими або сіруватими нотками здоровішого і свіжішого вигляду.
Підкреслити привабливість «теплої» зовнішності допоможе перманентний макіяж у холодних кольорах. Він зробить брови і губи більш виразними.
У разі змішаного кольоротипу майстри радять вибирати відтінок, що поєднується з кольором очей і волосся. Цей перманентний макіяж матиме природний вигляд влітку і взимку, підкреслюючи красу своєї власниці.
Незважаючи на таку практику, фахівці, які виконують татуаж, ніколи не використовують тільки один колір пігменту. Відтінки підбирають з урахуванням особливостей зовнішності клієнтки, досвідчені майстри змішують кілька фарб для отримання максимально природного ефекту. Перманентний макіяж, виконаний кількома кольорами, завжди має натуральний і гармонійний вигляд.
З огляду на те, що зони на обличчі досить чутливі, невеликого дискомфорту не уникнути. Досвідчений фахівець завжди запропонує знеболювання цих ділянок за допомогою місцевих анестетиків. Це дасть змогу розслабитися під час нанесення фарбувальних інгредієнтів і отримати акуратніший результат.
Будь-яка техніка татуажу є інвазивною (проникаючою) процедурою, через що всі застосовувані інструменти та допоміжні елементи мають бути стерильними. Дотримання безпеки під час надання послуги дуже важливе, оскільки використання голок та інших пристосувань несе ризик зараження клієнта різними інфекціями.
Однак не варто відмовлятися через це від красивих і доглянутих бровок, виразних очей і спокусливих губ. Наступні поради допоможуть убезпечити себе від можливих негативних наслідків:
Важко мати бездоганний вигляд 24/7, але світовим знаменитостям це вдається і, частково, це заслуга «всесильного» татуажу. Перманентний макіяж у зірок - одна з найпопулярніших послуг, що дає змогу мати ефектну зовнішність за будь-яких обставин.
До модної процедури вдалися такі відомі красуні:
Схожі статті блогу
Навколо цієї процедури завжди збирається безліч різних думок. Деякі виступають проти татуажу на обличчі, для інших він є чудовою альтернативою повсякденному б'юті-рутину. Якщо все ж таки залишаються питання щодо цієї процедури, Barb спробує дати вичерпні відповіді на найпоширеніші з них.
<< Чим мікроблейдинг брів відрізняється від татуажу | Депіляція теплим воском. Ідеально - для новачків >>