Знайди свого майстра краси

Перманентний макіяж - секрет бездоганної зовнішності сучасних жінок у 2025 році

Експерт розповість усе про перманентний макіяж. Як роблять перманентний макіяж. Робити чи ні, перманентний макіяж.


Зміст:

  1. Що таке перманентний макіяж.
  2. Перманентний макіяж відео.
  3. Як роблять перманентний макіяж брів.
  4. Перманентний макіяж: плюси та мінуси.
  5. Скільки тримається перманентний макіяж.
  6. Перманентний макіяж: до і після.
  7. Перманентний макіяж: боляче чи ні.
  8. Безпека перманентного макіяжу.
  9. Перманентний макіяж у зірок.
  10. Часті питання про перманентний макіяж.

Виглядати на всі сто в будь-якій ситуації - мрія кожної дівчини. Для цього більшість представниць прекрасної половини користуються доглядовими засобами, декоративною косметикою, а найсміливіші наважуються на серйозний крок і роблять татуаж повік, губ або брів. Ця процедура дає змогу скорегувати недоліки зовнішності, зробити її яскравішою, виразнішою і забути про щоденний тривалий процес нанесення макіяжу.

На відміну від класичного татуювання перманентний макіяж повністю сходить зі шкіри протягом двох років і не завдає шкоди організму. До того ж, форма і колір тату підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей жінки та її особистих побажань. Також сучасне обладнання та пігменти повністю безпечні для здоров'я, а сама процедура займає мінімум часу.

Про те, що собою являє б'юті-послуга, як вона виконується та про інші нюанси довговічного макіяжу розповість ця стаття від Barb.

Що таке перманентний макіяж

Популярна процедура є справжнім помічником у корекції естетичних проблем та економії часу на повсякденний макіяж. Це зручне рішення для дам різного віку та стилю життя. Впровадження фарбувальних речовин вимагає мінімальних часових витрат, а результат тішитиме тривалий час. Перманентний макіяж дає змогу не переживати з приводу зовнішнього вигляду під час опадів, відвідування басейну, лазні, сауни, спортзалу і на відпочинку. Незважаючи на численні переваги, перед зверненням до майстра багато хто хоче дізнатися докладніше опис цієї послуги.

Отже, перманентний макіяж - це введення фарбувального пігменту під шкіру за допомогою спеціального апарату. Глибина впровадження фарби становить лише 0,3-0,8 мм, що робить цю процедуру мінімально травматичною. Через 1,5-3 роки кольорові компоненти повністю виводяться з-під шкіри, завдяки чому можна без проблем повторити татуаж, але в іншій техніці, або повернутися до природного вигляду.

Перманентный макияж бровей, губ и век – «волшебная палочка» для тех, кто не хочет тратить много времени на использование косметики. Его стоит сделать, если бровки недостаточно густые, в них есть пробелы или в некоторых зонах волоски вообще прекратили расти. Это замечательный способ придать взгляду выразительность, а губам более четкий контур либо соблазнительный объем. Кроме этого, данный вариант – возможность аккуратно скрыть небольшие дефекты, такие как шрамы либо асимметрия.

Также стоит помнить, что процедура перманентный макияж требует периодической коррекции, однако ходить к мастеру придется не часто, а каждое посещение будет дарить еще лучший эффект. Потратив немного времени и средств, в итоге можно отлично сэкономить, если учитывать расценки на услуги салонов красоты и стоимость декоративных средств.

Перманентний макіяж відео

Як роблять перманентний макіяж брів

Як і будь-яка косметична процедура, процес перманентного макіяжу передбачає відповідальну підготовку перед ним, яка є запорукою естетичного вигляду, довговічності та стійкості фарбування. Така підготовка полягає у виконанні таких простих рекомендацій:

  • За кілька тижнів до походу в салон необхідно відмовитися від алкоголю, енергетиків і важкої їжі, які впливають на артеріальний тиск і загальний імунітет організму. При їх вживанні результат і процес загоєння може бути непередбачуваним;
  • За кілька днів до татуажу слід припинити вживання аспірину, ліків, що розріджують кров, антибіотиків і спиртовмісних засобів. Вони можуть негативно позначитися на пігментації та викликати набряклість;
  • Дату проведення процедури краще запланувати на вихідні або відпускний період, її не варто робити перед важливим заходом, оскільки яскравість кольору в перші дні може бути занадто виражена. До того ж, залежно від індивідуальної реакції, може спостерігатися почервоніння і набряки.

Сама процедура татуажу брів включає такі етапи:

  • Консультація з фахівцем, обговорення протипоказань до послуги, за їх відсутності - підбір форми, відтінку брівок і отримання відповідей на всі запитання, пов'язані з тату;
  • Знезараження шкірної поверхні, на якій буде впроваджуватися пігмент і нанесення анестетика;
  • Створення ескізу, виходячи із зовнішніх даних;
  • Заповнення форми фарбувальними компонентами (апаратна або мануальна техніка);
  • Обробка татуажу дезінфікуючим засобом, що прискорює загоєння.

Для додання брівкам естетичного вигляду можна вибрати мікроблейдінг, що має на увазі промальовування окремих волосків, а також пудрове напилення, яке виглядає, як макіяж тінями. Також сьогодні фахівці пропонують тату, під час якого проводять розтушовування пігменту, татуаж 3D і 6 D, що припускають використання декількох відтінків.

Крім того, в наші дні можна зробити такі види перманентного макіяжу:

  • Татуаж повік, який виконується у вигляді класичної стрілки, заповнення міжвійкового простору і створення стрілки з розтушовуванням. Перший варіант є найбільш універсальним і особливо рекомендується молодим дівчатам. Міжвійковий татуаж припаде до душі любителькам непомітного макіяжу, що підкреслює природну красу. Розтушовані лінії додадуть погляду глибину і підійдуть жінкам старшого віку;
  • Татуаж губ, який також існує в декількох варіантах. У наші дні майстри пропонують просте промальовування контуру, корекцію контуру з розтушовуванням, створення 3D ефекту за допомогою декількох кольорів і повне заповнення губ пігментом. Такий перманентний татуаж допоможе зробити губки яскравішими, візуально підправити їхню форму і досягти привабливого об'єму.

Який би перманентний макіяж не був обраний, він буде виглядати природно й естетично. Сучасні техніки та використовувані матеріали дають змогу домогтися будь-якого бажаного ефекту в найкоротші терміни.

Перманентний макіяж: плюси та мінуси

Якщо виникає дилема - перманентний макіяж, так так чи ні, і щось зупиняє від походу до майстра, огляд переваг і недоліків цієї процедури допоможе визначитися. До того ж, перед відвідуванням салону рекомендується ознайомитися з фотографіями клієнток, які зробили татуаж, і їхніми відгуками.

Перманентний макіяж плюси:

  • Акуратний і модний макіяж за будь-яких обставин і в будь-який час доби;
  • Можливість займатися спортом, ходити в басейн, сауну, лазню, походи, на пляж і вирушати в подорожі, не турбуючись про свій зовнішній вигляд;
  • Відмінний спосіб приховати асиметрію, дрібні недоліки і шрами;
  • Гармонійна корекція форми очей, брів або губ;
  • Економія від 15 до 50 хвилин на день на щоденне нанесення декоративних засобів;
  • Мінімум витрат на косметичну продукцію.

Перманентний макіяж мінуси:

  • Можливий дискомфорт під час впровадження фарби, оскільки шкіра на обличчі відрізняється підвищеною чутливістю;
  • Період загоєння обробленої ділянки до двох тижнів, протягом яких вона потребує особливого догляду і може виглядати занадто яскравою;
  • Остаточний результат можна оцінити лише через місяць;
  • Складність із пошуком досвідченого майстра;
  • Необхідність у періодичній корекції.

Як і в кожної подібної процедури, у татуажу є свої недоліки, але естетичний ефект того вартий. Однак є випадки, коли ця послуга вкрай не рекомендується. Це пов'язано зі станом здоров'я жінки, а саме захворюваннями, за яких перманентний макіяж може нашкодити.

Протипоказання до популярного довговічного фарбування:

  • Хвороби, що впливають на згортання крові;
  • Цукровий діабет в інсулінозалежній формі;
  • Гострі інфекційні, запальні захворювання;
  • Епілепсія, психічні розлади.

Крім того, не рекомендується виконувати татуаж у період вагітності, лактації, за наявності дерматитів, папілом, родимок, бородавок і герпесу в оброблюваній зоні. Також з обережністю підходити до процедури слід дівчатам, схильним до сильної алергічної реакції. Крім цього, варто враховувати, що, незважаючи на велику кількість інформації про протипоказання в інтернеті, найкраще про можливу шкоду перманентного макіяжу брів або інших зон для кожної конкретної людини розповість її лікар.

Висновок експерта. Звісно, що перед початком естетичної процедури майстер не перевірятиме медичну картку клієнтки, проте розповісти про наявні захворювання - в інтересах самої жінки. Професіонал завжди попередить про протипоказання до послуги, а робити чи ні перманентний татуаж, є вибором безпосередньо дівчини. Ухвалюючи рішення з цього питання, на першому місці завжди має бути безпека для здоров'я.

ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.

Скільки тримається перманентний макіяж

Точно спрогнозувати, скільки протримається результат після візиту до майстра досить складно. Цей період у середньому становить 1-2 роки. До того ж, протягом цього терміну необхідно робити корекцію, що продовжить стійкість татуажу. Тривалість носіння перманентного макіяжу залежить від багатьох факторів, серед яких вік, стан здоров'я і спосіб життя жінки.

Молодшим дівчатам доведеться оновлювати результат частіше, ніж дамам у віці. Також у разі проблем з імунною системою, шкірних хвороб та інших індивідуальних особливостей, татуаж може протриматися менше. Ще один важливий фактор - спосіб догляду за собою. За частого використання агресивних скрабів, пілінгів і засобів для вмивання пігмент може швидше покинути шкірні покриви.

Висновок експерта Висновок експерта. Відповідаючи на запитання - на скільки вистачає перманентного татуажу, слід враховувати особливості виконання такої процедури. Пігмент вводиться під шкіру на глибину всього 0,3-1 мм, що забезпечує його повне виведення з покривів протягом двох років. Такий період збереження ефекту дає змогу насолодитися відпочинком від декоративних продуктів і бездоганним макіяжем у будь-якій ситуації, водночас, за потреби, змінити зовнішній вигляд через невеликий проміжок часу.

ТОП-майстер з перманентного макіяжу - Юлія Данилович.

Перманентний макіяж: до і після

Уявити собі, який вигляд матимуть брівки, очі або губи після походу до фахівця можна за допомогою фотографій клієнток перед і після процедури. Також під час перегляду результатів варто враховувати кольоротип та інші природні дані дівчат, які скористалися послугою.

Перманентний макіяж за холодного кольоротипу, як правило, виконується теплими відтінками фарб. Це дає змогу надати дуже світлій шкірі з рожевими або сіруватими нотками здоровішого і свіжішого вигляду.

Підкреслити привабливість «теплої» зовнішності допоможе перманентний макіяж у холодних кольорах. Він зробить брови і губи більш виразними.

У разі змішаного кольоротипу майстри радять вибирати відтінок, що поєднується з кольором очей і волосся. Цей перманентний макіяж матиме природний вигляд влітку і взимку, підкреслюючи красу своєї власниці.

Незважаючи на таку практику, фахівці, які виконують татуаж, ніколи не використовують тільки один колір пігменту. Відтінки підбирають з урахуванням особливостей зовнішності клієнтки, досвідчені майстри змішують кілька фарб для отримання максимально природного ефекту. Перманентний макіяж, виконаний кількома кольорами, завжди має натуральний і гармонійний вигляд.

Перманентний макіяж: боляче чи ні

З огляду на те, що зони на обличчі досить чутливі, невеликого дискомфорту не уникнути. Досвідчений фахівець завжди запропонує знеболювання цих ділянок за допомогою місцевих анестетиків. Це дасть змогу розслабитися під час нанесення фарбувальних інгредієнтів і отримати акуратніший результат.

Безпека перманентного макіяжу

Будь-яка техніка татуажу є інвазивною (проникаючою) процедурою, через що всі застосовувані інструменти та допоміжні елементи мають бути стерильними. Дотримання безпеки під час надання послуги дуже важливе, оскільки використання голок та інших пристосувань несе ризик зараження клієнта різними інфекціями.

Однак не варто відмовлятися через це від красивих і доглянутих бровок, виразних очей і спокусливих губ. Наступні поради допоможуть убезпечити себе від можливих негативних наслідків:

  • Слід віддати перевагу майстру, який проводить пігментування в гігієнічній масці, одноразових рукавичках і використовує витратні матеріали тільки одноразового користування;
  • У надійному салоні ємності з анестетиком, що застосовуються для клієнтів, перебувають в індивідуальній упаковці;
  • Важливі умови роботи фахівця, чистота його робочого місця і використовуваного обладнання;
  • Гарантією безпеки буде обробка всіх задіяних поверхонь дезінфікуючим засобом перед початком будь-яких маніпуляцій.

Перманентний макіяж у зірок

Важко мати бездоганний вигляд 24/7, але світовим знаменитостям це вдається і, частково, це заслуга «всесильного» татуажу. Перманентний макіяж у зірок - одна з найпопулярніших послуг, що дає змогу мати ефектну зовнішність за будь-яких обставин.

До модної процедури вдалися такі відомі красуні:

  1. Ніколь Шерзінгер. Незважаючи на яскраву зовнішність цієї дівчини, ефектно оформлені брови надають її образу завершеності. Такого результату селебріті досягає не лише за допомогою косметики, а й завдяки професійному татуажу.
  2. Нікі Мінаж. Екстравагантний образ американської співачки тільки на перший погляд простий, якщо придивитися до фото зірки, можна помітити, що в ньому кожна деталь бездоганна. Особливо ефектний вигляд мають губи і брови знаменитості, створені майстром з перманентного макіяжу.
  3. Демі Ловато. Виразний погляд співачки складно забути. Карі очі дівчини зводять з розуму натовпи шанувальників, а довгі вії і тату стрілки створюють їхнє привабливе обрамлення. Крім цього, зірка завжди була знаменита своїми густими бровками, для корекції яких вона нерідко відвідує фахівця з татуажу.
  4. Еван Рейчел Вуд. Актрису складно назвати прихильницею класичного стилю в макіяжі, але головних канонів краси вона дотримується неухильно. Макіяж очей селебріті може викликати бурю емоцій, але брови і губи завжди мають акуратний вигляд, у чому не остання заслуга пігментування.
  5. Дженніфер Лоуренс. Чим старшою стає ця молода акторка, тим бездоганніший вигляд має її образ. Зокрема, зірка приділяє чимало часу віям і бровам, що підтверджують численні фотографії у всесвітній павутині. Подейкують, що секрети знаменитості - це введення під шкіру кольорових пігментів.

Схожі статті блогу

Навколо цієї процедури завжди збирається безліч різних думок. Деякі виступають проти татуажу на обличчі, для інших він є чудовою альтернативою повсякденному б'юті-рутину. Якщо все ж таки залишаються питання щодо цієї процедури, Barb спробує дати вичерпні відповіді на найпоширеніші з них.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< Чим мікроблейдинг брів відрізняється від татуажу   |   Депіляція теплим воском. Ідеально - для новачків >>

Часті запитання про перманентний макіяж

Модна процедура полягає у введенні під шкіру (до 1 мм углиб) фарбувальних пігментів із застосуванням спеціального пристрою, що містить на кінці мікроголку. Послуга надається в умовах максимальної стерильності, одноразовими витратними матеріалами та з використанням знеболювального засобу. Кольорові компоненти для неї застосовуються виключно гіпоалергенні, а через кілька років вони повністю виводяться з організму, даючи змогу повернутися до природного зовнішнього вигляду.
Звернувшись до салону, насамперед клієнт потрапляє на консультацію, на якій майстер консультує з усіх питань, попереджає про протипоказання до пігментування, дізнається про наявні побажання. Після обговорення всіх нюансів, фахівець приступає до промальовування ескізу та узгодження його з дівчиною. Далі наноситься анестезія, і через 15-20 хвилин майстер приступає до роботи. На завершення оброблену ділянку змащують маззю, що знезаражує і загоює.
Стійкість ефекту від татуажу передбачити не так легко. Вона залежить від стану здоров'я, вікових нюансів і способу догляду за шкірними покривами. Середній термін збереження результату після тату - 1-2 роки.
Ціни на б'юті-послугу відрізняються в різних салонах залежно від їхнього класу, місця розташування, кваліфікації фахівців і якості застосовуваних матеріалів. У середньому розцінки варіюються від 1500 до 5000 гривень. Вартість, нижча за ці цифри, має насторожити, вона може свідчити про недосвідченість майстра, сумнівне обладнання або відсутність стерильності під час створення тату.
Якщо відтінок пігменту змінився з часом або ефект від татуажу набрид його власниці, сучасні технології дають змогу видалити фарбувальні речовини зі шкіри. Найпопулярнішим способом вивести фарбу є лазер. Він дає змогу без шрамів видалити перманентний макіяж усього за кілька процедур. Також для виведення пігменту використовується хімічний ремувер, який впроваджується тату-машинкою, руйнує структуру фарбувальних компонентів і сприяє їхньому швидкому виведенню з організму. Альтернативне рішення - перекриття невдалої роботи новим, більш якісним татуажем.
Протягом першого тижня можлива легка набряклість, на пошкодженій шкірі утворюється скоринка. У період наступних 7 днів відбувається загоєння шкірних покривів, поступово зменшується інтенсивність кольору. Ближче до 30-го дня після візиту до фахівця шкіра відновлюється майже повністю і вже можна побачити остаточний ефект від процедури.
Після тату не можна користуватися косметикою, агресивними доглядовими продуктами в цій зоні та вискубувати волоски. Також заборонено мочити подразнену шкіру, займатися спортом, купатися у водоймі, басейні, засмагати на пляжі або в солярії, а також дозволяти обличчю обвітритися. Крім цього, в жодному разі не можна віддирати скоринки, що утворюються, чесати і терти оброблену ділянку.
Безпосередньо процедура займає 1-1,5 години, але перед нею проводять консультацію, створення ескізу і використовують анестетик, на що також йде певна кількість часу.
Жорстких вікових рамок у цьому питанні не існує, але деякі рекомендації дати можна. Недоцільно робити татуаж до 16 років, оскільки організм у цей період продовжує рости і розвиватися, що може призвести до втрати форми нанесеного малюнка. Також у віці до 18 років професіонал завжди запитає про згоду батьків на цю процедуру.
Красиві брівки, пухкі губки й густі вії завжди будуть у моді, незалежно від того, підфарбовані вони косметикою або стійким пігментом. Сьогоднішні техніки створення тату дають змогу досягти максимально натурального ефекту, який не відрізняється від легкого макіяжу, що зберігає свою актуальність у всі часи.

Останні публікації

0 коментарів