Проблему позбавлення від зайвої ваги можна вирішити за допомогою кріоліполізу – одного з найефективніших методів корекції фігури. Ця процедура послужить прекрасним доповненням до правильного харчування та спортивних тренувань.
Кріоліпосакція або холодне ліпоскульптурування – одна з нехірургічних методик корекції ваги. Її ефективність та нешкідливість підтверджені клінічними випробуваннями. Процедура проводиться за допомогою спеціальної апаратури, оснащеної вакуумними насадками шести різних форм.
Принцип методу полягає в тому, що підшкірна жирова маса розщеплюється при низьких температурах. Охолодження тіла призводить до природного розпаду жирової тканини. Продукти, що утворюються в ході кріоліполізу, благополучно виводяться з організму.
Жирові клітини (адипоцити) надзвичайно чутливі до холоду. Завдяки впливу низьких температур вони поступово протягом двох-трьох місяців гинуть.
Факт: в результаті кріоліполізу та запрограмованої загибелі (апоптозу) клітин підшкірний жировий прошарок стає тонше на 20-25%. При цьому відсутні рубці та інші наслідки хірургічного втручання та запальних процесів, які виникають в результаті некрозу тканин.
Кріоліполіз проводиться на різних ділянках тіла. Прибирається жировий прошарок на животі, сідницях, спині, а також на руках і ногах.
Розповімо про етапи проведення процедури.
Для зручності проведення процедури лікар робить попередньо розмітку, відзначаючи спеціальним маркером зони кріообробки.
Області, призначені для корекції, обробляються гелем і покриваються спеціальними одноразовими серветками для кріоліполізу.
На наступному етапі фахівець використовує вакуумні маніпули, за допомогою яких захоплюються жирові складки в проблемних зонах. Так потрібні ділянки знаходяться в безпосередньому контакті з аплікатором. Змінюючи його температуру в межах +5-80С, майстер домагається охолодження жирової маси. Результат – відбувається руйнування ліпідних клітин.
В середньому процедура займає 45 хвилин.
Які відчуття?
Реакція на холод є індивідуальною. Зазвичай у пацієнтів виникає невеликий дискомфорт в області апаратної обробки, але потім холод «заморожує» зону апаратного впливу.
Щоб не було набряків, область в місці розташування насадки масажується. Можливий прояв легкої припухлості та почервоніння, які незабаром зникають.
Курс складається індивідуально в залежності від наступних факторів:
Для видалення жирової складки на животі потрібно мінімум 10 сеансів кріоліполізу, які проводяться раз в 5-7 днів. Але для невеликих зон (наприклад, руки) достатньо й 3-5 процедур.
В середньому ціна за сеанс кріоліполізу однієї зони становить 1000 грн. Вартість вказана для Києва.
Результат кріоліполізу, проведеного в центрі Fine Line (Одеса)
Перед тим як дати добро на проведення процедури, лікар повинен переконатися у відсутності у пацієнта будь-яких протипоказань.
Кріоліполіз не проводять під час вагітності та лактації.
Інші протипоказання до процедури:
У кріоліполізу є істотні переваги перед хірургічною ліпосакцією.
Процедура безпечна та ефективна, дозволяє вдвічі зменшити обсяги жирової тканини без проведення операції. При цьому не потрібні анестезія, перев'язки та тривала реабілітація.
Після кріоліпосакції не потрібно дотримуватися особливої дієти. За допомогою цієї процедури клітини жирової тканини руйнуються безповоротно.
<< Стрічкове нарощування волосся: особливості та переваги процедури | Іспанський масаж обличчя - омолодження без операції >>