Шукаєте, де зробити ламінування вій у Києві? Дізнайтеся вартість ламінування вій і виберіть майстрів, які використовують тільки перевірені матеріали. Тривалий ефект та гарантований результат подарують вашим віям виразність та доглянутий вигляд!
Ламінування вій - це суто салонна процедура, яку повинен виконувати сертифікований майстер. Зважаючи на роботу поблизу такого вразливого органу як очі, потрібна особлива уважність і навички. Однак, якщо ви вирішили поекспериментувати і зробити цю процедуру вдома, ретельно вивчіть інструкцію і знайдіть хорошого помічника.
Як не крути, але навіть удома вам потрібен свій майстер, оскільки здійснити процедуру самостійно не вдасться. Краще, щоб він або ви пройшли навчання. У такому разі ви знатимете, що робити в непередбачених ситуаціях, та й сам процес пройде набагато успішніше.
Для початку слід обзавестися засобами для ламінування вій, у Києві їх можна придбати в спеціалізованих магазинах, де ви замовляєте інстументи під манікюр але простіше зробити це через Інтернет. Вам знадобляться: ватяні палички, накладки під очі, знежирювальний засіб, крем із гарним зволожувальним ефектом, маленькі силіконові бігуді для підкручування волосків, клей для закріплення вій на валику, фарба, сироватка, кератин і живильне масло.
На питання, як ламінувати вії, відповідаємо розгорнуто, оскільки кожен етап важливий і недотримання хоча б однієї стадії зведе нанівець усі старання.
Спочатку потрібно добре вмитися, очистивши вії та шкіру від косметики. Додатково знежирте волоски спеціальним засобом мікроблейдинг та пудрові брови. Якщо цього не зробити, всі наступні склади можуть не взятися.
Нижні вії брати участь у процедурі не братимуть, тому їх залишаємо в спокої. На нижні повіки кладемо спеціальні наліпки, які захистять шкіру та волоски під час ламінації вій.
Далі акуратно обробіть повіки зволожувальним і живильним засобом. З цим завданням впорається пом'якшувальний крем для шкіри навколо очей.
Починається тонка робота, що вимагає ювелірної педантичності. Беремо валик, змащуємо його спеціальним клеєм і прикладаємо на повіку біля росту волосків. Бігуді потрібно добре закріпити, щоб вони не сповзали під час роботи. До речі, вони бувають різних розмірів: s - для коротеньких волосків, м - для середніх і l - для довгих.
Потім за допомогою пінцета зачісуємо вії назад і приклеюємо до валика цим же засобом. Наносити його потрібно потроху, оскільки він швидко сохне.
Далі на черзі - сироватка для кератинового ламінування вій. Вона виконує роль фіксатора. Засіб розкриває лусочки вій, щоб вони надалі краще ввібрали всі корисні компоненти. Наносити його потрібно акуратно, уникаючи основи вій. У разі потрапляння засобу в око, може початися печіння. Якщо ви не розрахували дози і нанесли занадто багато продукту, його можна акуратно видалити ватною паличкою.
Потім створюємо парниковий ефект. Для цього потрібно накрити ділянку очей плівкою. Зверху покладіть два ватні диски, змочені в теплій воді, і накрийте рушником. Чекаємо 10 хвилин. Після цього за допомогою ватки сироватку прибираємо. Далі наноситься основний склад для ламінування вій - кератин. Він проникне в розкриті лусочки й ущільнить волоски. Тримаємо приблизно 7 хвилин і знімаємо.
Під час очікування можна приготувати фарбу, змішавши горошинку пігменту з такою ж кількістю окислювача. На цій стадії слід звільнити нижні вії з-під накладки, оскільки їх теж потрібно пофарбувати. Після десятихвилинного очікування пігмент змиваємо.
На завершальному етапі вії покриваються третім складом, на основі олій. Він допоможе відокремити волоски від валика. Бігуді з повіки можна зняти, змочивши холодною водичкою. Витерши надлишки всіх складів, відриваємо очі. Тепер ви знаєте, як зробити ламінування вій самостійно.
Інші статті розділу:
<< Як перекрити старий татуаж. Корекція кольору | Абсолютні та тимчасові протипоказання до мікроблейдингу >>