Кожна дівчина перед тим, як випробувати нову для себе процедуру, насамперед шерстить в Інтернеті всю інформацію про неї, збирає відгуки та аналізує. Не повірите, але багато хто гуглять навіть про всім відомий манікюр. Добре, коли хтось зі знайомих уже випробував процедуру на собі і може чесно розповісти про всі враження. Але іноді ж хочеться протестувати супер-ефект першою. З цікавості, відгуки про ламінування вій подивилися і ми. Побачивши багато суперечливої інформації, вирішили допомогти вам розібратися з нею.
Печуть очі під час процедури. Чи так це
Гуляючи форумами, ми натрапили не на один коментар з приводу дискомфорту під час або після процедури. Дівчата скаржаться не печіння в очах від нанесення складів. У деяких панянок воно почалося через кілька годин після візиту до майстра. І сльози, викликані печінням, зіпсували ефект. Адже після ламінування вій не можна, щоб на очі потрапляла волога протягом доби. Зазначимо, що в окремому випадку неприємність виникла з одним оком.
Справді, якщо склади потраплять на слизову під час маніпуляції, то їй не минути лиха. Саме тому, за правилами проведення процедури, шари не можна наносити біля самого кореня. Крім того, очі мають бути захищені спеціальними накладками. Поява печіння означає тільки одне - ваш майстер або недосвідчений, або неакуратний. Наша порада - знайти більш професійного косметолога, який зробить ламінування вій у Києві, не завдаючи вам дискомфорту.
Печіння після процедури є наслідком несумлінного зняття надлишків складів. Наочно недбалість демонструє одне пекуче око. Адже якби у вас була алергія, вона б проявилася на обох очах.
Вії-баранчики замість чарівного вигину
Власниці коротких і тонких вій часто незадоволені процедурою. У своїх відгуках про ламінування вій вони скаржаться, що ефект зовсім не такий, як очікували. Хотілося мати довгі, пухнасті та завиті вії. На ділі вийшли дрібні кучерики.
Говоримо начистоту, якщо вії зовсім непомітні, то ця процедура їх не врятує. Після неї волоски дійсно стають помітнішими, набувають чорного кольору, вигину і довжини. Але базою залишаються ваші вії. І якщо вони зовсім коротенькі, тоді вам слід спочатку провести процедури, що стимулюють їхній ріст. У нашому салоні перед кератиновим ламінуванням, ми завжди попереджаємо клієнток про це, бо звикли працювати на успішний результат мікроблейдинг та пудрові брови.
Крім того, не слід забувати, що бігуді для підкручування бувають різних розмірів. Досвідчений майстер відразу визначить, які валики підійдуть саме вам. Але іноді косметолог просто не вгадує з розміром, через що отримуємо не той ефект, якого очікували.
Злиплі вії. Де ж суперефект
Надивившись фото ламінування вій, дівчата очікують відразу ж побачити пухнасті волоски. Але відображення в дзеркалі показує злиплі, ніби мокрі вії. А це явно не той результат, за яким вони прийшли в салон. Не варто лякатися і відразу ж негативно висловлюватися на адресу процедури. Зачекайте добу. Після першого вмивання вії розпушаться і тоді вже можна оцінити результат.
Чому вії відростають некрасиво
Частина дівчат на форумах скаржаться, що в процесі оновлення вій їхній зовнішній вигляд перестає радувати. Нові волоски стирчать у різні боки.
Коли ви робите ламінування вій уперше, дійсно такий результат можливий. Особливо, якщо вони у вас від природи неслухняні й прямі. Але з кожною новою маніпуляцією результат стає кращим. Адже процедура має накопичувальний ефект. А крім того, вії, як і волосся, звикають до укладання і стають більш слухняними.
Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною і прояснила багато моментів.
Інші статті розділу:
- Чи потрібна корекція ламінування вій
- 5 причин зробити ламінування вій
- Ламінування вій. Краса та користь від процедури
- Переваги ламінування вій над напівперманентною тушшю
- Ламінування або біозавивка вій. Що ж вибрати
- Чим ламінування вій відрізняється від нарощування. Як вибрати процедуру
- Ламінування вій у домашніх умовах
- Протипоказання до ламінування вій
- Догляд за ламінованими віями