Нависла повіка – поширена особливість очей, при якій верхня повіка повністю або частково заплющує очі. Така проблема може бути вродженою чи набутою. Жінки з такою формою очей можуть відчувати труднощі при нанесенні тіней та олівця. Але якщо знати деякі особливості та лайфхаки, то можна все одно зробити класний макіяж для навислого повіка.
2. Помилки у макіяжі з навислою повікою
3. Техніки виконання правильного макіяжу
4. Приклади макіяжу очей з навислою повікою
5. Макіяж за формою та кольором очей
У багатьох представниць прекрасної статі повіка нависає над рухомою ділянкою ока, що завдає дискомфорту. Така особливість може виникнути через вікові зміни, коли м'язи обличчя починають слабшати. Нависла повіка також часто спостерігається у тих, хто звик морщити лоб або перенісся. Постійні стреси, недосипання, хронічна втома та шкідливі звички також можуть сприяти його появі.
Але є жінки, у яких нависання пов'язане з формою та будовою ока. І тут проблема усувається лише з допомогою хірургічного втручання. Якщо такий варіант неприйнятний, то скоригувати недоліки можна за допомогою технік макіяжу для обвислих повік. Правильно підібраний олівець, тіні та їх нанесення дозволить зробити очі візуально ширшими та виразнішими.
Головна мета макіяжу – зробити риси обличчя виразними та привабливими, замаскувати недоліки. Але щоб досягти бажаного результату, варто уникати деяких поширених помилок:
При правильному підході важку повіку можна легко замаскувати, зробити погляд привабливим та спокусливим.
Є кілька поширених технік макіяжу, які підійдуть для ока з опущенимм повіками.
Допомагає приховати нависання в області очей. Техніка зрозуміла та доступна для виконання. Її мета – замаскувати помітну лінію навислого повіка. Затемнення роблять не навколо всього ока, а лише у зовнішньому куточку ближче до брів, стаючи світлішим до середини ока. Такий макіяж часто доповнюють товстою стрілкою, спрямованою до рухомого повіка. За допомогою цього прийому складка навислого століття стає непомітною і промальовується трохи вище за дійсне розташування. Очі при цьому візуально стають ширшими. Завершальним етапом стане фарбування вій.
Це найпоширеніший і простий макіяж, що дозволяє приховати особливість форми очей. Для нього не потрібно мати навички візажиста, його зможе зробити будь-яка дівчина. Смокі Айс вважається універсальним рішенням на будь-який випадок. При правильно підібраній косметиці та відтінках можна створити як повсякденний, так і святковий образ.
Суть техніки полягає в розподілі темних тіней по нижньому та верхньому віку, щоб вийшов легкий ефект серпанку. Іншими словами, щоб втілити техніку, потрібно нанести темні тіні на рухливу і нерухому повіку (трохи не доходячи брів), перенісши такі ж тіні на міжвійну ділянку. Різкий перехід прибирається за допомогою розтушовки. Доповненням стане світлий акцент під лінією брів. На це місце можна додати хайлайтера, щоб макіяж виглядав свіжим та яскравим.
Якщо немає часу, щоб зробити макіяж для опущених повік, але при цьому хочеться виглядати привабливо, можна перенести увагу на губи. Така техніка передбачає добре профарбовані та закручені вії. Нижню повіку також можна трохи нафарбувати олівцем або темними тінями. Щоб зробити акцент на губах, перевага надається насиченим і яскравим помадам з підкресленим контуром.
З опущеними повіками можна робити різні макіяжі на будь-який випадок життя.
Щоб не вийшов ефект «сумних очей», хвостики стрілок мають бути спрямовані нагору. Якщо вони опускатимуться вниз, куточки очей також візуально виглядатимуть опущеними. Стрілки для навислого століття краще розтушовувати, а не робити графічними, щоб не підкреслювати особливість очей.
Щоб стрілка була помітна повністю, її доповнюють «димком», інакше видно будуть лише «хвостики».
Для такого макіяжу буде потрібна світла палітра. У денному образі важливою є легкість, свіжість, очі повинні бути відкритими, без відчуття втоми. На всю поверхню повіка наносяться пастельні та матові тіні. Для внутрішнього куточка беруться найсвітліші відтінки. Для зовнішнього повіка – більш темні тони, які накладаються трохи вище за рухому повіку. В результаті виходить плавний перехід.
Вечірній макіяж за технікою виконання схожий на повсякденний, але в цьому випадку використовуються темніша і густіша палітра тіней. За основу береться 3 головні кольори – світлий, темний та проміжний. Спочатку потрібно подбати про основу під макіяж. Потім під бровами та на лінію вій наносяться світлі тіні, на рухливу повіку – проміжний відтінок. Темні тіні важливо підібрати під колір очей. При цьому вони повинні мати щільну текстуру: це зробить макіяж яскравішим, а очі виразними. Їх наносять на рухому ділянку від середини ока у напрямку до зовнішнього куточку. У вечірньому образі тіні наносяться трохи вище. Цей колір використовується і для нижньої повіки. У порівнянні з повсякденним, у вечірньому макіяжі можна дозволити довгі вії, але вони не повинні виглядати надто важкими.
На замітку! Крім очей, увага приділяється бровам – надайте їм потрібну форму, видаліть непотрібні волоски з нижньої частини брови, що візуально зробить її піднятою.
У створенні весільного макіяжу не обійтися без праймера, який відповідає за стійкість косметичних засобів. У проблемній складці та над нею розтушовуються темні тіні. Таким чином, макіяж не з'їдатиметься при закритих і відкритих очах. Чим ближче до зовнішнього куточка, тим ширше мають бути тіні. Вони повинні трохи виступати за межі рухомої повіки, що дозволить виправити форму очей. Палітра кольору повинна підбиратися залежно від образу і типажу зовнішності. Це можуть бути як світлі, і темні тони. Перевагу варто віддавати матовим тіням, від блискіток краще відмовитись. Щоб на верхньому повіку не залишалися смуги від олівця і не передруковувалися тіні, потрібно використовувати тільки водостійку косметику.
Для святкового макіяжу також варто подбати про його стійкість, тому насамперед наноситься якісна база під тіні. Під час створення новорічного образу допоможе наступна техніка:
На замітку! Щоб вийшов плавний перехід, рекомендується підбирати близьку палітру тіней.
Для азіатських очей без повік підійде корейський макіяж. Для початку наноситься якісна основа під тіні. Щоб візуально збільшити очі, використовуються відтінки світлої палітри з невеликим ефектом сяйва, наприклад, світло-рожеві або бежеві. У такому макіяжі не допускається застосування надто темних кольорів. Оптимальним рішенням буде використання двох відтінків, схожих за кольором. В азіатському мейку зустрічаються різні види стрілок. Вони повинні бути акуратними та тонкими.
Виконується за тим самим принципом, що і повсякденний. Внутрішній куточок та лінія під бровами промальовуються світлими тінями. Акцентний колір використовується для відтворення штучної складки та зовнішнього куточка ока. За бажанням макіяж доповнюється невеликою тонкою стрілкою. Нижню повіку також можна підкреслити темними тінями. За допомогою пензлика розтушувати тіні.
Дозволяє досягти омолоджувального ефекту, але для його виконання потрібно трохи більше часу та старань. На лицьові западини наноситься коректор для освітлення, а опуклості зафарбовують щільними темними тінями. Таким чином контур обличчя здається піднятим. У макіяжі варто виключити яскраві губи, використання блискіток, затонких графічних стрілок.
За допомогою димчастого ефекту можна візуально збільшити очі. Для початку потрібно нанести базу на всю повіку і зверху злегка припудрити, що полегшити подальшу розтушовку. На рухливу повіку наносять не надто контрастні тіні і розтушовують вище за складки повіка. Важливо, щоб межа кольору вийшла рівною – від внутрішнього куточка до зовнішнього. Завершальним етапом стане розтушовування за допомогою бежевих тіней.
У вікового макіяжу є свої особливості та правила:
Щоб макіяж вийшов вдалим, вибирати варто відтінки світлої палітри (не темніше коричневого), щоб очі не виглядали втомленими, а повіка ще більш навислими. Найкращим рішенням стане нанесення світлих тіней на внутрішній куточок і по центру, а трохи затемнені тони підійдуть для зовнішнього краю та місця складки.
Базова основа наноситься на всю рухому верхню ділянку ока, а на верхню частину – світлі тіні. Пташине крильце промальовується чорним олівцем: від верхньої повіки до лінії вище природної складки, і розтушовується. Отриманий куточок доповнюється темними тінями, захоплюючи зовнішній куточок нижньої повіки.
Правильно виконана техніка дозволить приховати недоліки та підкреслити переваги. Фарбувати очі потрібно в наступній послідовності:
Доповнюється макіяж тушшю та помадою непомітного кольору.
Незважаючи на загальні рекомендації та поширені техніки, при виборі макіяжу також варто враховувати форму та колір очей.
Для вузьких очей підійде азіатський макіяж:
Для круглих очей передбачено іншу техніку. Відтінити наявну складку можна так:
Власницям таких очей пощастило більше. Їм не потрібно вдаватися до складних технік – достатньо зробити повсякденний макіяж. Наприклад, можна виділити внутрішні та зовнішні куточки, зробити легке розтушування ліній до скронь. Акцент у макіяжі роблять на вії.
Світлі очі мають однакову техніку нанесення косметичних засобів. Стилісти радять використовувати тіні світло-рожевої, сріблястої, золотистої та бірюзової палітри. Покроковий макіяж:
Для посилення природного відтінку очей підійде зелена, синя та фіолетова палітра. Для створення ефектного мейку смокі айз варто робити макіяж у чорних або коричневих тонах.
Маючи уявлення про техніки макіяжу можна вдало скоригувати не дуже вдалу форму очей. Зробити гарний образ можна самостійно, маючи відповідні та якісні косметичні засоби.
<< Форми брів - які бувають, як підібрати свою | Що таке ламінування вій - все, що потрібно знати про процедуру >>