Знайди свого майстра краси

Миндалевий пілінг - м'яке оновлення шкіри

Пілінг з мигдалевою кислотою - це процедура для лагідного відлущування, відбілювання та підвищення тургору шкіри. Завдяки антисептичному та себорегулюючому впливу вона зарекомендувала себе як терапія антиакне.

Зміст

  1. Мигдалевий пілінг – що це? Основні властивості та техніка виконання
  2. Показання та очікуваний ефект
  3. Протипоказання
  4. Етапи проведення і протокол процедури
  5. Догляд після сеансу пілінгу та реабілітаційний період
  6. Частота проведення та тривалість курсу
  7. Домашній догляд або салонна процедура – що краще?

 

Мигдалевий пілінг – що це? Основні властивості та техніка виконання

Ця процедура відноситься до хімічних пілінгів поверхневої дії: її мета – дбайливе відлущування поверхневого шару епідермісу. З цією метою використовуються косметичні засоби на основі мигдалевої кислоти. Цей органічний компонент зарекомендував себе як м’який засіб-ексфоліант, що мінімально подразнює шкірні покрови. Крім того, під його впливом запускається синтез колагену та еластину, що створює ліфтинг-ефект без ін’єкцій.

Пілінг мигдалевою кислотою призначений:

  • для обличчя – з метою позбавлення від прищів, вугрів та жирної себореї, для відбілювання шкіри, а також з метою профілактики її передчасного старіння;
  • для рук та зони декольте – в якості омолоджуючої процедури.

Показання та очікуваний ефект

Хімічний пілінг обличчя мигдалевою кислотою не має вікових обмежень. Він корисний юним дівчатам з проблемною шкірою та жінкам віком старше 30 років.

Для чого потрібен пілінг

Найчастіше косметологи призначають його при акне. Процедура рекомендується для вирішення наступних проблем:

  • жирна себорея, вугрі та комедони;
  • пігментні плями, ластовиння;
  • сліди постакне – рубці, шрами;
  • ознаки старіння – зниження еластичності шкіри, зморшки.

Крім того, пілінг мигдалевою кислотою дозволений та навіть корисний при куперозі та розацеа.

Що дає процедура

Отримані результати перевершують своєю якістю апаратну чистку обличчя і ретельний домашній догляд за шкірою:

  • очистяться та звузяться пори, зникнуть локальні запалення;
  • стабілізується діяльність сальних залоз, пройдуть висипання акне;
  • вирівняється та освітлиться колір обличчя, стануть світлішими пігментні плями та ластовиння;
  • шкіра набуде гладкості та пружності;
  • стануть менш вираженими вікові зморшки.

Яким може бути результат пілінгу, найкраще продемонструють фото, зроблені до та після проведення курсу.

Протипоказання

Ця процедура не проводиться при вагітності та під час лактації. Іншими протипоказаннями є:

  • дерматологічні захворювання в гострій фазі;
  • наявність пошкоджень шкіри (садна, подряпини, сонячні опіки);
  • герпес;
  • захворювання, що супроводжуються високою температурою;
  • алергія на склад компонентів пілінгу.

Отже, без попередньої консультації у косметолога до процесу хімічного відлущення шкіри не варто приступати.

Чи можна проводити влітку?

Даний вид пілінгу, на відміну від інших кислотних пілінгів, можна проводити у період високої сонячної активності. Але це є припустимим за умови, якщо після відвідання косметологічного кабінету ви уникатимете потрапляння під сонячні промені.

 

Етапи проведення і протокол процедури

Сеансам пілінгу передує підготовчий період, який триває максимум 2 тижні. За цей час клієнт використовує в домашніх умовах косметичні засоби на основі мигдалевої кислоти в концентрації 10-15%. Це необхідно для того, щоб салонний етап відлущування тривав без стресу для шкіри. А напередодні проведення процедури не рекомендується приймати ліки.

Сеанс пілінгу в салоні відбувається наступним чином:

Обличчя очищується від макіяжу та забруднень косметичним молочком с 10%-ю мигдалевою кислотою, а потім протирається тоніком. Далі косметолог робить алергопробу – наносить на шкіру суміш з мигдалевої, гліколевої та молочної кислоти 5%-ї концентрації. Якщо на неї немає негативної реакції, приходить черга самого пілінгу.

На шкіру шар за шаром наноситься розчин-ексфоліант, концентрація мигдалевої кислоти в якому встановлена в диапазоні 30-60%. Інтенсивність відлущення визначається індивідуально.

Після змивання пілінгового засобу косметолог наносить лікувальну маску, а на фінальному етапі – захисний крем. В середньому вся процедура займає 30 хвилин.

Які є відчуття під час процедури?

Нормальним явищем є відчуття печіння або пощипування шкіри, яке при цьому досить легко переноситься клієнтами.

 

Догляд після сеансу пілінгу та реабілітаційний період

Вже в перші години після процедури дають про себе знати ознаки дії пілінгу. На відміну від ретинолового пілінгу після цієї процедури спостерігається почервоніння шкіри, а пізніше – легке лущення епідермісу та набряклість обличчя. Це є очікуваним явищем, яке минає через декілька днів. Але у деяких клієнтів регенерація шкіри проходить без лущення.

Яким має бути догляд в перші тижні після процедури?

Шкіра після сеансу пілінгу потребує захисту від ультрафіолету. А це означає, що впродовж перших 2 тижнів під забороною опиняються сонячні ванни та солярій. Перед виходом на вулицю намазуйте обличчя сонцезахисним кремом з індексом SPF не менше 30.

Не менш важливим є зволоження шкіри, оскільки хімічний пілінг здійснює підсушуючий вплив. Головне – заздалегідь проконсультуватися із косметологом стосовно вибору косметичного засобу.

В період реабілітації шкіри варто відкласти відвідування басейну, бані та сауни, а також занять спортом. Рекомендується вживати антиоксиданти та вітаміни, користуватися лікувальними препаратами («Бепантен», «Траумель гель»), що робить процес реабілітації комфортним та корисним.

 

Які можуть бути ускладнення?

В деяких випадках можуть виникнути такі побічні ефекти:

  • опіки, надчутливість та надмірна сухість шкіри. Проблема вирішується за допомогою використання мазі «Пантенол», зволожувальних та живильних косметичних засобів;
  • герпес та інфекції – проблема вкрай рідка, але виправна. Причиною може стати неправильний догляд за шкірою у постпроцедурний період. Заходи з усунення проблеми – припинення курсу та консультація зі спеціалістом, який призначить лікувальні засоби;
  • гіперпігментація. Цей побічний ефект зустрічається вкрай рідко – загалом у результаті частого контакту шкіри із сонячними променями.

 

Частота проведення та тривалість курсу

Якісні результати мигдалевий пілінг дає тільки після проведення повного курсу: однієї процедури для вирішення косметологічних проблем недостатньо.

Скільки потрібно процедур та як часто їх можна проводити?

В середньому вам знадобиться 6-10 сеансів, які проводяться із періодичністю раз на 7-10 днів. В деяких випадках косметолог може збільшити інтервал між процедурами до 2 тижнів: все залежить від індивідуальних факторів.

Результат закріплюється приблизно на півроку, а далі можна повторити курс або спробувати інший вид відлущення хімічними кислотами. В будь-якому випадку знайомство із пілінгами слід починати саме з мигдалевого.

 

Домашній догляд або салонна процедура – що краще?

Бюджетною альтернативою може стати скраб домашнього приготування на основі подрібненого мигдалю. До маски-скрабу додають також пом’якшувальні інгредієнти – молоко або сметану, вівсяні пластівці, живильні олії. Такий домашній засіб непогано відлущує поверхневий шар епідермісу, але у порівнянні із професійним засобом глибина його проникнення значно менша.

Самостійне використання засобів для салонного пілінгу може бути небезпечним. Тільки компетентний спеціаліст зможе визначити необхідний процент концентрації мигдалевої кислоти для пілінгу та розробити програму догляду за шкірою.

Підсумуємо: під керівництвом досвідченого спеціаліста курс мигдалевого пілінгу пройде для вас без ускладнень та неприємних наслідків, допоможе вилікувати дерматологічні захворювання та зберегти доглянутість шкіри. Процедури добре зарекомендували себе в аспекті як комфортності умов, так і якості результату.


Оцініть статтю:
(Голосів: 3. Рейтинг: 3,7 з 5)

<< Великий гайд по ретиноловому (жовтому) пілінгу - це потрібно знати обов'язково   |   Кислотний пілінг >>

Последние публикации

4 коментарів
ya.murka888
Я не знаю, как летом можно пилинг делать… Лично я летом только успеваю от веснушек спасаться и пятна пигментные выводить!
16.11.2017 в 12:44:38 Відповісти
petshopguy
Совсем люди о коже не беспокоятся! Ладно, пигментные пятна, а рак кожи вас не волнует? Вы же весь защитный слой с кожи снимаете!
29.07.2017 в 13:44:18 Відповісти
Marina
Миндальный пилинг - один из немногих видов пилинга, который имеет минимум противопоказаний и его даже можно проводить в теплое время года. Но все же не стоит этого делать, так как если проводить курс миндального пилинга летом, то он как раз затянется на все лето и не совсем не получится позагорать (после процедуры миндального пилинга нельзя еще 2 недели принимать солнечные ванны).
18.06.2017 в 13:43:51 Відповісти
nogit.sune
Люблю миндальный пилинг. Он действительно очень мягкий, проходит без каких-либо осложнений. Летом можно делать спокойно – никаких проблем. На крайний случай, если попадете на солнечные дни - надо просто попользоваться некоторое время кремом от загара.
22.03.2017 в 12:43:29 Відповісти