Знайди свого майстра краси

Нарощування нігтів - основа для креативного nail-дизайну

Нарощування нігтів - салонна процедура, яка проводиться для корекції їх форми і довжини. З цією метою використовується спеціальний моделюючий матеріал, який при висиханні утворює міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень. Без подальшої корекції нарощування нігтів тримається не більше 1 місяця.

 

Зміст

  1. Види і техніки нарощування нігтів. Етапи процедури
  2. Помилки некомпетентних майстрів і лікування проблемних нігтів
  3. Поради щодо домашнього догляду
  4. Процес корекції
  5. Способи зняття матеріалу для нарощування
  6. Протипоказання і обмеження
  7. Альтернативні варіанти: гель-лак, біогель і інші
  8. За і проти нарощування

 

Види і техніки нарощування нігтів. Етапи процедури

Нарощування нігтів - модна іміджева процедура, яка проводиться для швидкого збільшення їх довжини і корекції форми. Для цього майстри використовують спеціальні моделюючі матеріали (скульптурний гель, акрилову пудру, шовкову стрічку) і спеціальні трафарети.

В залежності від побажань клієнта нігтям можна надати екстремальну форму і збільшити довжину максимум на 3,3 см.

Нарощування вирішує проблему коротких, асиметричних і неправильно зростаючих нігтів, а також дає можливість створити основу для красивого арт-дизайну манікюру.

До нарощування нігтів на ногах звертаються в разі, якщо стан натуральних пластин не дозволяє клієнтці зробити повноцінний педикюр. В основному майстер працює не над корекцією їх довжини, а над відновленням природньої форми. Процедура актуальна, якщо в результаті травми на пальці ніготь сильно пошкоджений і його ріст порушений.

Залежно від використовуваного матеріалу розрізняють наступні види нарощування нігтів:

  • Нарощування гелем. Для процедури використовується рідкий прозорий гель - гіпоалергенний засіб, який формує міцне і герметичне покриття. Його переваги - краса, функціональність і безпека (низький ризик розвитку грибкової інфекції).
  • Нарощування акрилом. Робиться з допомогою комбінації спеціальної рідини і акрилової пудри. Плюси цього методу - висока міцність, стійкість і малий ризик травмування нігтів при знятті матеріалу. Мінуси - підвищена токсичність, неприємний запах і ризик алергічних реакцій.
  • Шовкове. Майстер приклеює до краю нігтя тонку тканинну смужку, яка покривається моделюючим гелем. Далі за допомогою пилочки він коригує форму і довжину.

Нарощування шовком не дуже популярне через слабку міцність моделюючого матеріалу. Проте така експрес-технологія застосовується сьогодні для реставрації зламаних нігтів.

 

Яке нарощування вважається кращим?

Визначальний фактор у виборі моделюючого матеріалу - індивідуальні особливості клієнта (схильність до алергічних реакцій, початковий стан нігтьових пластин). На сьогоднішній день в рейтингу відгуків перевага віддається гелю.

Способи нарощування нігтів

  • На тіпси. До натуральної пластини приклеюється пластикова або силіконова форма, яка потім підпилюється, полірується і покривається прозорим покриттям. Існує думка, що нарощування нігтів на тіпси вибирають недосвідчені майстри, оскільки цей метод є більш легким. Недолік технології - підвищений травматизм у процесі зняття матеріалу. Відгуки на форумах свідчать: нарощування нігтів на тіпси - не найкраща процедура для якісного nail-дизайну.
  • На форми. На нігті клієнта прикріплюються одноразові паперові наклейки з розміткою для моделювання довжини. Нанесення матеріалу здійснюється за допомогою пензля, а після його підсушування в ультрафіолетовій лампі трафарет акуратно знімається. Перевага нарощування нігтів на форму - мінімум ушкоджень натуральної пластини при видаленні моделючого матеріалу.

Наступне відео продемонструє, як відбувається звичайне нарощування нігтів на форму.

 

Тривалість процедури - від 2,5 до 3 годин.

З скількох років можна проводити нарощування?

Процедура не рекомендується дітям до 17 років. Нестабільний гормональний фон в процесі статевого дозрівання не принесе бажаного результату, і нігті можуть відвалитися навіть через тиждень. Однак в деяких салонах дозволяється проводити нарощування з 14 років - за умови згоди батьків.

 

Помилки некомпетентних майстрів і лікування проблемних нігтів

Перш ніж проводити нарощування на професійному рівні, майстер повинен пройти як мінімум один навчальний курс, який триває приблизно місяць. Чимало часу займає і напрацювання практичних навичок - освоєння різних технік, робота з проблемними нігтями і т.п.

У починаючих фахівців, які ще наповнюють своє портфоліо, така послуга здійснюється за низькою ціною. Але і якість результату може бути таким, як на наступному фото.

Розглянемо негативні наслідки, які трапляються в результаті звернення до некомпетентного майстра, і дамо рекомендації по їх усуненню.

  • Алергія на компоненти матеріалів для нарощування. Характерні симптоми: опухають і сверблять пальці, шкіра рук пересихає і червоніє. Вихід зі становища - вживання антигістамінних препаратів і мазей. Під тимчасову заборону потрапляє вживання смаженої і гострої їжі, а також цитрусових: такі продукти ускладнюють лікування алергії.
  • Грибок - поширене явище, яке визначається за характерними жовтими плямами на нігтьових пластинах. Зазвичай інфекція виявляється після зняття матеріалу для нарощування. Причина поразки грибком - недостатня дезінфекція робочих інструментів або ослаблений імунітет клієнта. Вихід - термінове звернення до дерматолога, який призначить лікувальні препарати.

Механічні ушкодження, крихкість природних нігтьових пластин. Найчастіше це результат агресивного спилювання матеріалу для нарощування. При видаленні гелю або акрилу часто травмуються і «рідні» нігті, які після процедури стають тонкими і довго відновлюються. Нерідко їх реабілітація займає більше 1 місяця.

Нарощування вдома: чи варто?

Ви завжди можете викликати майстра нігтьового сервісу додому, або спробувати самостійно провести процедуру. Вона обійдеться вам недешево: для нарощування необхідно закупити спеціальний інструментарій (від пилок до ультрафіолетової лампи) і матеріали (від бази до моделюючого матеріалу і декоративних елементів). Крім того, велика частина придбаного буде витрачена даремно, поки ви не навчитеся основам процедури. Чи варто тоді витрачати фінансові кошти без особливої вигоди?

Якщо ж ви дійсно зацікавлені в навчанні основ нігтьового мистецтва, запишіться на спеціальний курс, де весь навчальний процес проходить під керівництвом досвідчених викладачів.

 

Поради щодо домашнього догляду

Щоб нарощені нігті служили вам довго, керуйтеся наступними правилами:

 

  • Всю домашню роботу виконуйте в гумових рукавичках. Особливо це актуально, коли шкіра рук контактує з побутовою хімією.
  • Користуйтеся маслом для кутикули. Цей засіб допоможе зміцнити нігтьову пластину і навіть замінить крем для рук.
  • Не використовуйте нігті як допоміжний інструмент для відкриття пляшок або консервів. При друкуванні тексту намагайтеся не стукати ними по клавішах, а все навантаження переносьте на подушечки пальців.
  • Уникайте різких температурних перепадів. Миття рук дуже гарячою водою, ігнорування рукавичок в зимовий період скорочує термін експлуатації нарощування. Негативно впливають на якість манікюру сауна, баня і солярій.
  • Не намагайтеся проводити ремонт зламаного нігтя самостійно. Для цього існує процедура корекції файбером (синтетичним волокном). У досвідченого майстра ремонт одного нігтя не займе багато часу, і при цьому на пластині не залишиться слідів корекції.
  • Не використовуйте пилку високого ступеня абразивності. Оптимальний рівень її жорсткості - не більше 150 грит.
  • Не знімайте декоративне покриття засобом, що містить ацетон: цей агресивний компонент шкідливий для нарощених нігтів.

Важливо! Перші дві години після процедури не можна мити руки. Попадання вологи на нігтьову пластину негативно впливає на стійкість манікюру.

 

Процес корекції

Через 3-4 тижні нігті клієнта відростають, і стає помітною межа між натуральною пластиною і нарощеним матеріалом. Щоб відновити акуратний вигляд манікюру, необхідна корекція. Інша причина провести таку процедуру - тріщини, відколи або відшарування моделюючого матеріалу.

В процесі руки клієнта обробляються антисептиком, а потім моделюючий матеріал спилюється фрезером або пилкою. Далі нігтьові пластини обробляються знежируючим засобом, і після його висихання засіб для нарощування наноситься заново.

В цілому процедура триває 1,5-2 години.

 

Способи зняття матеріалу для нарощування

Техніка для гелю

В першу чергу майстер коректує довжину нігтів, обрізаючи їх спеціальними кусачками. Далі шари гелю спилюють фрезером або жорсткою пилкою. При цьому фахівець залишає тонкий шар моделюючого матеріалу, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

Потім за допомогою фрезера коригується форма нігтів і видаляється кутикула. Далі нігтьова пластина полірується бафом і покривається лікувальним покриттям. Фінальний етап - нанесення на кутикулу живильного масла.

Техніка для акрилу

Після підрізання країв на нігті наносяться аплікації з ватних дисків, змочених в засобі для зняття лаку. Для герметичності на пальці надягають спеціальні пластикові ковпачки (інший варіант - обгортання в фольгу). Через 40 хвилин розм'якшений матеріал видаляється пушером.

Далі майстер підкоригує форму нігтів, очистить шкіру рук і обробить її живильним кремом.

Чи можна знімати нарощування в домашніх умовах?

Сьогодні в інтернеті опубліковано досить майстер-класів для самостійного видалення моделюючого матеріалу. Слід пам'ятати: нігті травмуються саме в процесі його зняття, тому найменша недбалість може серйозно їм нашкодити.

Скільки часу займає відновлення?

Реабілітація після зняття нарощеного матеріалу триває мінімум 2 тижні. За цей час нігті повинні якомога рідше контактувати з водою, тому домашньою роботою слід займатися виключно в гумових рукавичках. Не рекомендується робити класичний манікюр з використанням ванночок.

Зміцнити нігті допоможе захисний засіб «Розумна емаль» і вживання вітамінних комплексів з кальцієм і вітамінами А і Е.

 

Протипоказання і обмеження

Щоб уникнути неприємних наслідків, враховуйте наступні протипоказання:

  • дерматологічні захворювання і грибкові інфекції;
  • цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи;
  • прийом антибіотиків, проведення курсу хіміотерапії;
  • ендокринні порушення.

Чому заборони діють при вищезазначених діагнозах? Процедура не принесе шкоди вашому організму, але гормональні збої або ослаблення імунітету зведуть до мінімуму термін експлуатації нарощування. У таких випадках нігті частіше відшаровуються і ламаються.

Чи можна нарощувати нігті при вагітності?

Сама процедура не є небезпечною для майбутньої матері і її дитини, але все ж лікарі не рекомендують проводити її до пологів. Через нестабільний гормональний фон нарощений матеріал не прослужить довго.

Важливо! Не можна проводити нарощування при серйозних пошкодженнях нігтьових пластин. Інакше їх стан погіршиться при подальшому знятті моделюючого матеріалу.

 

Альтернативні варіанти: гель-лак, біогель і інші

Тим, хто бажає зміцнити нігті без нарощування, в центрах нігтьового дизайну запропонують більш доступні варіанти:

 

  • зміцнення біогелем. Цей засіб відрізняється від звичайного гелю для нарощування своїм складом. Відсутність канцерогенних і алергенних компонентів робить його максимально безпечним. Біогель використовується як замість самостійного покриття, так і в якості бази під декоративний лак. Його призначення - стимуляція зростання і зміцнення природних нігтів.
  • гель-лак. Це густе по консистенції покриття наноситься на відполіровану нігтьову пластину в кілька шарів і висушується в ультрафіолетовій лампі. При висиханні воно утворює міцний захисний шар, який тримається 2-3 тижні, не відшаровуючись і не покриваючись тріщинами. Однак якщо клієнта не влаштовує форма своїх нігтів, гель-лак не замінить процедуру нарощування: він служить лише декоративним покриттям.

 

Висновок. За і проти нарощування

Підіб'ємо підсумки і розглянемо ще раз позитивні і негативні сторони цієї процедури.

Переваги:

  • професійне нарощування допомагає без зайвих зусиль подовжити нігті, а також змінити їх форму;
  • за допомогою цієї послуги створюється основа для будь-якого художнього оформлення манікюру (складний розпис, дизайн «акваріум», арт-френч і т.д.);
  • при акуратному поводженні з нігтями нарощування прослужить до 4 тижнів, а при своєчасній корекції - до декількох місяців;
  • є можливість провести процедуру дома, запросивши до себе майстра.

Як може перетворитися вигляд ваших нігтів, продемонструє фото, зроблене до і після процедури.

Недоліки:

  • висока ціна послуги;
  • зняття матеріалу для нарощування сильно послаблює натуральні нігті;
  • існує ризик внесення грибкової інфекції або алергічної реакції.

Результатом звернення до недосвідченого майстра може стати неакуратна форма нігтів, їх неміцність і відшаровування матеріалу.

Нарощування нігтів - одна з найбільш затребуваних послуг в б'юті-індустрії, якій кожна жінка користувалася хоча б раз в житті. А який ваш особистий досвід з моделювання нігтів? Чекаємо коментарів читачів на блозі і спільнотах Barb.ua в соціальних мережах.

 

Хочете записатися на процедуру нарощування нігтів? У виборі майстра вивчіть відгуки клієнтів і запишіться до нього на попередню консультацію. На порталі Barb.ua представлений каталог фахівців нігтьового сервісу з Миколаєва, Києва, Запоріжжя та інших міст.


Оцініть статтю:
(Голосів: 3. Рейтинг: 5 з 5)

<< Миттєва засмага- експрес процедура з природнім ефектом   |   Від френча до складного розпису: все про дизайн нарощених нігтів >>

Последние публикации

4 коментарів
Карина
Я считаю что наращивать ногти в принципе можно, так как не у каждой девушки имеются нормальные свои. Но этим не стоит злоупотреблять, так как это чревато последствиями. Нужно временами давать отдохнуть ногтям.
21.02.2018 в 10:31:35 Відповісти
Аня
Я раньше постоянно наращивала ногти, чем длиннее, тем лучше. Но все-таки время бежит и мода меняется, сейчас ношу, в основном, короткие, да и покрытие только гель-лак. Конечно, иногда по-прежнему пользуюсь услугами наращивания, но это только в том случае, если ломаю ноготок и его нужно починит
17.01.2018 в 10:18:37 Відповісти
Анастасия
Раньше, когда эта процедура пользовалась большой популярностью наращивала ногти постоянно. Затем увидела в каком ужасном состоянии оказались мои родные ногти, и решила отказаться от этой процедуры. Сейчас покрываю ногтевую пластину гель-лаком и полностью довольна.
16.01.2018 в 14:21:17 Відповісти
Анастасия
Раньше, когда эта процедура пользовалась большой популярностью наращивала ногти постоянно. Затем увидела в каком ужасном состоянии оказались мои родные ногти, и решила отказаться от этой процедуры. Сейчас покрываю ногтевую пластину гель-лаком и полностью довольна.
16.01.2018 в 14:20:07 Відповісти