Технології штучного нарощування вій дозволяють не тільки перетворити невиразні від природи вії, а й створити абсолютно новий образ. Об'ємне нарощування підходить для цієї мети чи як не найкраще.
У цій статті йдеться про те, що собою являє це нарощування та яких ефектів можна домогтися за допомогою об'ємного моделювання війкового ряду.
Зміст
Об'ємне нарощування вій відноситься до категорії популярних видів нарощування у лешмейкерів (фахівців зі штучного нарощування вій) та їх клієнтів. Річ у тому, що технологія нарощування дозволяє кардинально змінити природні невиразні вії в кращу сторону, надавши їм об’єм, густоту та спокусливий вигин, і при цьому візуально вії виглядають неймовірно привабливо та водночас зберігають природний вигляд. «Як же досягається такий ефект?», - запитаєте ви. Дуже просто!
Секрет дивовижних вій полягає в тому, що на одну природну вію нарощується не один, а кілька штучних волосків. Кількість нарощуваних вій може бути 2, 3, 4, 5 і більше штук. Причому, чим більше їх кріпиться на одну справжню вію, тим меншого діаметру вони повинні бути. Найбільший діаметр вій для об'ємного нарощування - 0,12 мм, найменший - 0,05 мм. Також можуть використовуватися вії діаметрами 0,06, 0,07, 0,10 мм. Довжина вій варіюється в межах 6-15 мм і більше. Самими практичними вважають вії довжиною 7 мм і 12 мм - вони не обтяжують війковий ряд, ідеально підходять для повсякденного носіння, та, що важливо, - створюють ефект природного об’єму.
В основі об'ємного нарощування – повійкове нарощування, техніка якого полягає в тому, що до однієї натуральної вії кріпиться одна штучна. Використовуючи цей метод, майстри-лешмейкери навчилися нарощувати вії будь-якого об’єму та створювати чудові візуальні ефекти. Ось власне чим відрізняється об'ємне нарощування від класичного повійкового способу.
Професійні майстри по нарощуванню вій самостійно формують пучки, підбираючи волоски для отримання бажаного ефекту.
Виробники використовують різні матеріали, але для об'ємного нарощування краще за все підходять вії на стрічці. Вони являють собою готові вії, прикріплені на спеціальній смужці таким чином, щоб необхідну їх кількість можна було зручно підхопити зі стрічки за допомогою пінцета, вмочити пучок в клей і сформувати об'ємну «п'яту» - місце кріплення до війкового ряду.
Види об'ємного нарощування
Повний об'єм. Метод нарощування полягає в тому, що на кожну власну вію нарощується одна штучна. Це справжнісінька класика повійкового способу моделювання ряду.
Половина об’єму (неповний об’єм). В цьому випадку штучні вії нарощуються не на кожну натуральну, а через одну. Метод підходить для густих від природи, але коротких вій.
Експрес-нарощування. Суть методики полягає в тому, що у зовнішніх куточків очей вії нарощуються щільним шаром, а у внутрішніх розподіляються рідше або не нарощуються зовсім, через що очі візуально відкриваються.
Голлівудське нарощування. Техніка нарощування дозволяє зробити вії неймовірно густими та об'ємними за рахунок нарощування декількох штучних вій на одну натуральну. В результаті війковий ряд набуває візуальний «d» об’єм.
Голлівудським способом можна наростити вії неймовірної густоти та об’єму. Таким способом виходить 2d (подвійне) нарощування, 3d ефект (потрійний об’єм), 4d, 5d, 6d та більші об’єми.
Найпрактичнішим варіантом вважається нарощування вій 2d, а останнім часом великим попитом стало користуватися нарощування вій 3d. Різниця їх полягає в тому, що в першому випадку до натуральної вії кріпляться дві штучні, а в другому - одночасно три, завдяки чому вії набувають більш вираженого об’єму.
Відмінності між 2d і 3d ефектами можна розглянути на цих порівняльних фото.
Останнім часом досить популярним став ще один варіант об'ємного моделювання вій - нарощування 1.5d ефект. Суть методу полягає в тому, що при нарощуванні лешмейкер комбінує методику повного об’єму з 2d нарощуванням. Що виходить в результаті, можна побачити на цьому фото.
Якщо ви вперше збираєтеся наростити вії та не знаєте, який з перерахованих вище варіантів вибрати, порадьтеся з майстром. Він підкаже, що потрібно врахувати при виборі, та порекомендує спосіб нарощування, який найкраще підійде вам.
Ефекти об'ємного нарощування
Крім основних ефектів – об’єму і густоти - об'ємне нарощування дозволяє домогтися інших візуальних ефектів. Його підбирає майстер разом з клієнтом. Головний параметр при підборі - форма очей, яку потрібно або візуально cкоригувати або підкреслити.
При нарощуванні велике значення має також вигин вій та матеріал, з якого вони виготовлені.
Вигин позначається буквами B, C, D, U, L, L +. Для об'ємного нарощування майстри використовують зазвичай вії типу D і С - вони створюють той самий загадковий та спокусливий погляд, про який мріють сотні красунь.
Матеріал, з якого виготовляють вії, - виключно синтетичний та являє собою гіпоалергенне моноволокно. На його основі виробляють вії, які візуально імітують натуральний ворс норки, соболя, шовк та навіть людську волосину, через що майстри їх так й називають.
Найоптимальніший варіант за якістю, вартістю та тривалістю носіння - соболині вії. Для отримання ефекту природних вій лешмейкери використовують шовк, а для досягнення лялькового ефекту вії нарощують норкою.
Нарощування вій - процедура, що вимагає не лише професіоналізму та майстерності лешмейкера, а й попередньої підготовки вій. У сукупності це зробить процедуру для вас та майстра менш виснажиливою та забезпечить відмінний результат.
Наводимо основні рекомендації з підготовки вій до нарощування:
• басейн і море перед процедурою відвідувати не бажано - солона та хлорована вода негативно позначаються на якості нарощування;
• за добу до сеансу відмовтеся від засмаги в солярії;
• йдучи на процедуру, не підфарбовуйте вії тушшю - масла в її складі погано змиваються з вій, через що волоски прикріпляться недостатньо міцно;
• занадто світлі вії потрібно мінімум за добу до нарощування пофарбувати, щоб вони не виділялися від нарощених;
• якщо на момент нарощування ви лікуєте очі від будь-якого захворювання, процедуру відкладіть до повного одужання.
Етапи процедури
В цілому процедура займає приблизно 2-2,5 години та включає 5 етапів.
Етап I. Підбір ефекту
Разом з вами майстер обговорить, який об’єм ви хочете надати своїм віям, після чого підбере матеріал для нарощування.
Етап II. Знежирення
Після того, як ви зручно розташуєтеся на канапі, майстер видалить з ваших вій та повік залишки макіяжу, вуличний пил та знежирить їх за допомогою спеціального косметичного засобу.
Етап III. Фіксування нижніх вій
Щоб нижні вії не заважали майстру при роботі, він закріпить їх спеціальною силіконовою накладкою або звичайним паперовим скотчем.
Етап IV. Нарощування
Використовуючи вії поштучно або формуючи пінцетом пучок, лешмейкер крок за кроком почне формувати війковий ряд.
Вії на повіках ростуть рядами (на верхньому - в 3-4 ряди), тому, для рівномірного нарощування, майстер спочатку пройде один ряд повністю, потім другий і так далі, створюючи бажаний d-ефект. Для цього він буде використовувати відповідні картинки-схеми.
Схеми нарощування об'ємних вій
Етап V. Зачісування і закріплення
Коли всі вії будуть наклеєні, майстер акуратно розправить їх, причеше та закріпить спеціальним засобом.
Як будуть виглядати ваші вії після нарощування, добре видно на цих фото до і після.
На YouTube у вільному доступі є величезна кількість відеопосібників для лешмейкерів-початківців, а також для тих, кого цікавить, як робити об'ємне нарощування. Пропонуємо вашій увазі майстер-клас по 3d-нарощуванню вій.
Плюси:
Мінуси:
Щоб отриманий ефект зберігся якомога довше, нарощування вій слід проводити в надійному салоні у досвідченого майстра. Має велике значення і догляд після процедури.
Правила догляду
Корекція
Об'ємне нарощування тримається в середньому 4 тижні. Першу корекцію потрібно буде провести через три тижні, оскільки за цей час деякі пучки деформуються, деякі відпадуть та ваші вії будуть виглядати непривабливо.
Корекція полягатиме в тому, що майстер заповнить прогалини, що утворились новими пучками, та скоригує об’єм після випадання природних вій.
Дивіться на Barb.ua ціни в салонах та у приватних майстрів на 3D-нарощування вій: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Кривого Рогу, Дніпра та Запоріжжя.
<< Нарощування вій вдома: наслідки, лікування | Пучкове нарощування - швидко і ефектно >>