Знайди свого майстра краси
Київ

Повійкове нарощування - класика штучного моделювання вій

Слідуючи тенденціям моди, сучасна б'юті-індустрія пропонує найрізноманітніші способи нарощування вій. В основі кожного з них лежить класичне повійкове нарощування - саме про нього піде мова в цій статті.

Ви дізнаєтеся, що собою являє цей вид моделювання вій, як виконується процедура, і які варіанти повійкового нарощування пропонують салони краси.

Зміст

 1. Повійкове нарощування: що це таке?
 2. Як робиться: етапи процедури, інструменти, тривалість
 3. Дизайн, види, можливі варіанти
 4. Скільки тримається, догляд, корекція, зняття вій
 5. Плюси і мінуси. Протипоказання
 6. Повійкове нарощення в домашніх умовах
 7. Висновок

 

Повійкове нарощення: що це таке?

Повійкове нарощення - це класична технологія моделювання вій, яка представляє собою поштучне нарощення штучних волосків на натуральним способом прикріплення «вія до вії».

Друга назва повійкового нарощування - японське. Саме в Японії фахівці б'юті-індустрії розробили цей метод, запропонувавши використовувати штучні волокна, які ідеально імітують природну вію різної довжини і товщини.

Винайдений спосіб моделювання війкового ряду став родоначальником для всіляких варіацій нарощування, що дозволяють домогтися різних візуальних ефектів.

Не дивлячись на різноманітність технологій, класичне нарощування вій і сьогодні продовжує користуватися попитом, причому не тільки у представниць прекрасної статі, а й у чоловічої аудиторії. А все тому, що такий вид нарощування має певні переваги перед іншими варіантами.

Переваги повійкового нарощування:

 • імітує природний ріст вій і тим самим створює ефект натуральних вій;
 • майстерно коригує естетичні недоліки натуральних вій;
 • тримається весь термін експлуатації;
 • не потрібно частої корекції.

Крім того, класичне нарощування ідеально підходить для початківців майстрів-лешмейкеров, які вивчили процедуру в теорії і освоюють практичні навички, а також для клієнток, які вирішили наростити вії вперше.

 

Як робиться: етапи процедури, інструменти, тривалість

Поштучне нарощування вій - досить кропіткий поетапний процес. Крім основних маніпуляцій протокол процедури включає ряд додаткових: підготовку війок до нарощування (демакіяж), вибір і узгодження майстра з клієнтом розмірів вій, ефекту нарощування і т.п.

Перш ніж приступити до опису процедури, розглянемо, які витратні матеріали та інструменти потрібні для нарощування вій.

 • матеріали і інструментарій:
 • штучні вії різної довжини;
 • очищаючий і знежирюючий засіб;
 • клей-смола;
 • предметне скло;
 • пінцет (прямий);
 • голка;
 • силіконові накладки (паперовий скотч);
 • гребінець-щіточка.

Етапи процедури

Процедура проводиться покроково і включає шість етапів.

Етап I. Підбір вій

Перш, ніж починати процедуру, майстер обумовить з вами, який обсяг і ефект найкраще підійде формі ваших очей і, виходячи з прийнятого рішення, підбере вії потрібних розмірів.

Етап II. Видалення макіяжу і знежирення

За допомогою спеціальних косметичних засобів фахівець акуратно видалить з ваших вій і повік залишки декоративної косметики, вуличний пил, шкірний жир.

Етап III. Фіксування нижніх вій

Щоб нижні вії не заважали роботі, їх потрібно закріпити на нижньому повіку. Для цього лешмейкери використовують спеціальні силіконові накладки або звичайний паперовий скотч. Смужка акуратно наклеюється по всій довжині повік, починаючи від зовнішнього куточка ока.

Етап IV. нарощування

За допомогою пінцета майстер вибирає із загальної кількості вій один волосок, опускає його наполовину в краплю клею, надлишок клею струшує на предметне скло і акуратно насаджує на натуральну вію, не доходячи до повік на частку міліметра.

Техніка нарощування передбачає кріплення волосків від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, при цьому, щоб вії між собою не склеювалися, фахівець голкою буде їх розсовувати, залишаючи між волосками невидимі проміжки.

Етап V. Видалення накладок

Після того, як основний етап виконаний, можна зняти одноразову підкладку, за допомогою якої кріпився нижній війковий ряд.

Етап VI. Закріплення вій

Готові вії майстер акуратно розправить і причеше спеціальною щіточкою, після чого закріпить ефект спеціальним фіксатором.

Важливо: Щоб війковий ряд не вийшов розпатланим, волоски наклеюються в одному напрямку, не перетинаючись один з одним. Напрямок вій лешмейкер формує за допомогою пінцета, при цьому він не повинен відрізнятися від натурального.

Як виглядає професійне повійкове нарощування, видно на цих фото «до і після».

Тривалість процедури

Це одна з найдовших процедур з категорії моделювання брів і вій. Тривалість процесу нарощування залежить від наступних факторів:

 • професіоналізм майстра;
 • видалення макіяжу;
 • ступеню складності нарощування в залежності від бажаного ефекту.

З урахуванням цих моментів нарощування вій триває мінімум 1,5 години, максимум - 3 години.

 

Дизайн, види, можливі варіанти

Для повійкового нарощування використовуються штучні вії, виготовлені з гіпоалергенних синтетичних матеріалів.

Готові штучні волоски класифікуються по товщині, довжині, вигину.

За товщиною волоски ділять на норкові, шовкові, соболині та інші. Багато хто переконаний, що для їх виготовлення використовується натуральний ворс норки, соболя, шовкові нитки або людську волосину. Насправді - це на 100% штучні волокна, а назви придумані майстрами-лешмейкерами для візуальної відмінності. У чому ж їх різниця?

 

Нарощені норкові вії ідеально імітують зовнішній вигляд натуральних вій. Вони - гладенькі, а їх товщина складає всього 0,12 мм. Нарощування шовком надає війковому ряду особливий візуальний об’єм, а соболині вії - неймовірно м'які і еластичні. Мікрополіестрові нитки за якістю і зовнішнім виглядом максимально наближені до натурального людського волосся.

Довжина вій варіює в межах 6-14мм. Як правило, для повійкового нарощування майстри використовують волоски не однієї довжини, а декількох, що забезпечує плавний перехід від коротких, у внутрішньому куточку ока, до довгих - у зовнішньому куточку. Такий прийом дозволяє створити ефект природнього росту вій. Найчастіше лешмейкери використовують три розміри - 8, 10, 12 мм.

Вигин підбирається з урахуванням того, який ефект в результаті ви хочете отримати. Для повсякденного ділового стилю майстер запропонує звичайний або натуральний ефект, грайливий і таємничий погляд забезпечують лисий і біличий ефект, а вигин «ляльковий ефект» додасть вашому обличчю милий, безневинний вираз. Якщо ваші натуральні вії досить довгі, можна просто зробити завивку.

Що стосується кольорової палітри вій, то в залежності від ваших уподобань майстер може використовувати вії всіх кольорів веселки. Класичними вважаються кольори - коричневий, чорний.

Види повійкового нарощування

Нарощування однієї штучної вії на одну натуральну - класика повійкового нарощування. Але б'юті-індустрія оперативно реагує на модні тенденції, за допомогою об'ємних технік створюючи нові варіації повійкового нарощування. Розглянемо, які є варіанти об'ємного нарощування і чим відрізняється кожен з них.

Варіанти об'ємного повійкового нарощування

Нарощування куточків (експрес нарощування) Являє собою техніку кріплення штучних вій тільки на куточках очей, а саме - зовнішніх.

Неповне (розріджене) нарощування. Одна штучна вія кріпиться не на кожну натуральну вію, а через одну, дві або навіть три. Підходить для тих, у кого вії самі по собі довгі, але рідкі.

Повний об'єм. До кожної повноцінної природної вії приклеюється одна штучна. Вії нарощуються в один ряд або, як його називають майстри, - в один об’єм. Нарощування виглядає максимально природньо і не обтяжує вії.

Подвійний об'єм (нарощування в 2 ряди). Суть технології в тому, що на одну природну вію приклеюються дві і більше штучних. В результаті створюється модний 2d, 3d і більш ефект, який називають як «голлівудський об’єм».

Півторашний об'єм (1,5 нарощування). Такий вид з'явився відносно недавно, але вже набув популярності серед прихильниць шикарних вій. Суть методики полягає в тому, що для заповнення війкового ряду майстер комбінує класичний повний об'єм з подвійним об'ємом.

Покрокова схема класичного повійкового нарощування вій (повний об'єм )

 

Скільки тримається, догляд, корекція, зняття вій

Нарощені поштучним способом вії тримаються мінімум місяць, за умови, що ви будете виконувати рекомендації по догляду. Це нескладні правила, головне - їх дотримуватися.

Рекомендації по догляду:

 • протягом першої доби після нарощування не вмиватися - дайте можливість клею повністю затвердіти;
 • туш застосовуйте тільки при необхідності - вона важко змивається з штучних волосків;
 • для вмивання використовуйте тільки пінки і гелі, при цьому намагайтеся очі не терти - якщо повіки смикати вії швидше відклеяться;
 • не використовуйте для зняття макіяжу з повік і вій засоби на масляній основі, жирні креми;
 • не спіть лицем в подушку - ви можете пом'яти вії;
 • не використовуйте щипчики для завивки та інші моделюючі аксесуари - вони зашкодять структурі штучних вій і скоротять термін носіння.

Корекція

Корекція вашим віям знадобитися не раніше ніж, через три тижні після нарощування. Суть процедури полягатиме в тому, що майстер видалить волоски на тих віях, які сильно відросли за цей час, прикріпить до них нові і також заповнить простір, яка утворила після випадкового випадання нарощених вій.

При своєчасній і професійної корекції вії будуть відмінно носитися два і навіть три місяці.

Як зняти?

Нарощені вії можна зняти повністю. Процедура нескладна, але для здоров'я власних вій краще звернутися до майстра, у якого ви робили нарощування. За допомогою спеціального засобу він розм'якшить клей і безболісно зніме всі нарощені волоски.

 

Плюси і мінуси. Протипоказання

Повійкове нарощування вій має свої плюси і мінуси, а також протипоказання.

Плюси:

 • візуальна корекція форми очей;
 • ефект природньо зростаючих густих і довгих вій;
 • будь-який об’єм (експрес, повний, голлівудський і т.д.);
 • насичений колір;
 • красивий вигин.

Мінуси:

 • при носінні контактних лінз і частому вмиванні вії можуть швидше відклеїтися;
 • тіні на повіки потрібно наносити і знімати дуже акуратно і обережно, не розтягуючи повіки,
 • протипоказання

Протипоказання:

 • псоріаз;
 • демодекоз;
 • очні хвороби;
 • бронхіальна астма;
 • ослаблені вії, що випадають;
 • вірусні захворювання;
 • алергія на матеріали.

 

Повійкове нарощування в домашніх умовах

Наростити вії класичним способом можна і вдома. Для цього потрібно вивчити теорію, освоївши технологію на курсах по нарощуванню. Як робиться повійкове нарощування, можна також переглянути на відео, яке майстри-лешмейкери часто викладають на YouTube. Крім того, потрібно буде придбати необхідні інструменти і матеріали. У п.2 ми надали перелік того, що потрібно для нарощування, - все це ви можете придбати в спеціалізованих магазинах або в салонах, які навчають лешмейкерській справі.

Процедура в домашніх умовах аналогічна салонної, однак, варто пам'ятати, що нарощування - процес складний і кропіткий, тому робити його самій собі набагато складніше і досить небезпечно.

Домашні експерименти можуть спровокувати сумні наслідки: травми інструментами, хімічний опік клеєм і т.п., та й візуальний результат вас може дуже засмутити.

Безпечніше і комфортніше буде скористатися послугами салонних майстрів, які виконають процедуру на професійному рівні. Працюючі в салонах краси лешмейкери мають чималий досвід, знають всі секрети правильного нарощування, і, що важливо, використовують високоякісні засоби і матеріали. Вони підберуть до ваших вій кращий клей, який дозволить прикріпити штучні волоски максимально якісно.

 

Висновок

Повійкове моделювання примітно тим, що забезпечує натуральний ефект. Нарощені таким способом вії виглядають природно, з такими віями ви можете сміливо купатися в басейні, ходити на море, засмагати в солярії, танцювати, займатися активним спортом. Доглядати за віями не складно, і, при своєчасній корекції в перевіреному салоні у досвідченого майстра, результат тримається кілька місяців.

Дивіться на Barb.ua ціни в салонах і у приватних майстрів на нарощування вій: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Кривого рогу, Дніпра і Запоріжжя.


Оцініть статтю:
(Голосів: 8. Рейтинг: 4 з 5)

<< Пучкове нарощування - швидко і ефектно   |   Ефекти і типи нарощування вій >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».