Знайди свого майстра краси

Техніки нарощування вій з різним ефектом

Сьогодні ми познайомимося з різними техніками нарощування вій, від класичного (американського) до об'ємного, і обговоримо, як кожен з цих стилів може змінити ваш погляд. Також я поділюся секретами, як вибрати ідеальний для вас вид нарощування, з огляду на форму ваших очей і особисті переваги. Приготуйтеся дізнатися все про те, як зробити ваш погляд неповторним і виразним!

Технології та ефекти нарощування

Штучне нарощування вій різниться за видами, технологією, стилями, ефектом. Види нарощування описані в попередній статті. Що стосується технологій нарощування, то їх - декілька.

Отже, за технологією розрізняють наступні типи нарощування.

Японська техніка являє собою спосіб нарощування вій пучками, при якій на одну природну вію клеїться одна штучна. В якеості матеріалу використовуються наступні типи вій: шовкові, норкові, соболеві.

Американське нарощування вій являє собою повійкове нарощування силіконом, тобто віями із силіконового матеріалу - каучуку.

Індонезійське нарощування вій - теж поштучне нарощування, але в цьому випадку використовується спеціальний клей, який має натуральний склад. Клей збагачений вітамінами та іншими корисними речовинами, які живлять натуральні волоски і сприяють їх зміцненню.

Використовуючи ці технології, майстри лешмейкери створюють усілякі стилі та ефекти.

Класика штучного нарощування вій – повійкове нарощування, при якому на одну природну вію наклеюється одна штучна. Такий стиль нарощування забезпечує природний ефект - після моделювання вії не відрізнити від справжніх.

Повійкове нарощування служить основою для створення об'ємних вій. Об'єм досягається за рахунок того, що на одну вію можна наклеїти два, три і більше штучних волоска. Таким способом можна зробити повне і неповне об'ємне нарощування, а також створити модний голлівудський об'єм.

Неповний об'єм представляє собою часткове моделювання війкового ряду, при якому вії нарощуються тільки на зовнішні куточки очей.

Нарощування зовнішніх куточків лешмейкер пропонує клієнту в тому випадку, якщо він хоче злегка підкреслити виразність погляду. Цю техніку також називають як «нарощення з розтушовуванням», так як дотримується плавний перехід від одного об'єму до іншого. Одна з переваг неповного нарощування полягає в тому, що його вартість істотно нижча в порівнянні з іншими способами моделювання.

Повний об'єм передбачає нарощування штучних волосків на кожну природну вію, крім тонких і маленьких. Завдяки такому нарощуванню, рідкі від природи вії набувають природню густоту і об'єм.

Голлівудське об'ємне нарощування полягає в тому, що на одну натуральну вію майстер нарощує 2, 3, 4 і більше штучних. Так виходить той самий голлівудський 3D-ефект, який робить вії розкішними, а погляд - неймовірно виразним.

Останнім часом популярність придбало півторашнє нарощування. Суть методу полягає в тому, що для заповнення війкового ряду лешмейкер використовує мікс з методик, комбінуючи класичне повійкове нарощування з об'ємним.

Нарощування також дозволяє «гратися» з образами, використовуючи різні ефекти. Ефекти підбираються залежно від особливості анатомії очей, росту вій, геометрії лиця. Розрізняють такі ефекти нарощування вій.

Нарощування вій: ефекти

Білячий ефект

Створюється шляхом комбінування вій різної довжини. Для досягнення бажаного ефекту лешмейкери використовують вії довжиною в діапазоні від 8 до 12 мм. Найкоротші кріпляться у внутрішньому куточку ока, далі, починаючи з середини, майстер починає зміцнювати довгі вії. У зовнішніх куточків довжина вій стає знову короткою. Такий спосіб нарощування візуально імітує вії білки, власне, тому його так і назвали.

Кому підходить?

Білячий ефект красиво підкреслює мигдалеподібні очі і візуально коригує круглі. Його також рекомендують власницям опуклих і близько посаджених очей.

Лисичин ефект

Особливість нарощування полягає в тому, що для моделювання війкового ряду майстер використовує вії трьох, і навіть чотирьох довжин.

Вії нарощуються з плавним переходом довжини, при цьому на внутрішні куточки очей кріпляться найкоротші вії, у зовнішніх куточків розташовуються найдовші. В результаті створюється враження, що очі немов витягуються, через що погляд стає як у лисиці і створюється так званий ефект підводки.

Кому підходить?

Лисичин ефект допомагає візуально скоригувати недоліки круглих, випуклих і близько посаджених очей. За допомогою такого нарощування очам можна надати красиву східну форму.

Ефект кішки

Щоб імітувати котячий погляд, лешмейкери використовують вії двох довжин. Нарощування проводиться за наступною схемою: вії середньої довжини кріпляться, починаючи від внутрішнього куточка ока і до середини повік, довгі вії нарощуються, починаючи від середини очей і до їх зовнішніх куточків.

Кому підходить?

Ефект кішки можна відтворювати на будь-яких віях. Особливо яскраво він підкреслює красу великих очей.

Лялькове нарощування

Ляльковий ефект створює грайливий, спокусливий і в той же час невинний погляд - саме такий він у ляльки.

Вії для нарощування майстер вибирає одного розміру. Вони можуть бути максимально довгі, але в розумних межах. Найчастіше для лялькового нарощування використовуються вії довжиною 12 мм.

Кому підходить?

Для кокеток, яким подобається залучати і чарувати своїм наївним образом. Лялькова нарощування доречно, якщо ви збираєтеся на вечірку, побачення, плануєте фотосесію і т.д.

Нарощування «метелик»

Нарощування проводиться наступним чином. Спочатку нарощуються вії на верхніх повіках. Волоски використовуються різної довжини, при цьому від внутрішнього куточка ока до середини нарощуються коротші, а, починаючи від середини повік і закінчуючи зовнішнім куточком, кріпляться вії довгі.

На другому етапі нарощуються вії на нижніх повіках - це підсилює ефект об'ємних вій і розкритого погляду, який візуально нагадує помах крил метелика.

Кому підходить?

Вії «метелик» надають будь-якому погляду загадковість і чарівність. Для власниць повік і брів, що мають різкий вигин, - цей ефект ідеальний. Він відмінно коригує недолік, візуально створюючи більш плавну лінію бровной дуги.

Коктейльне нарощування (промінчики)

В цьому випадку довгі і короткі вії нарощуються по черзі.

Для досягнення так званого ефекту сонячних променів лешмейкери комбінують вії різної структури - тонкі і товсті. В якості тонких використовуються шовкові вії, товстих - соболеві.

Кому підходить?

Коктейльний ефект доречний при створенні вишуканого вечірнього образу.

Розріджений ефект

Суть розрідженого нарощування зводиться до того, що штучні вії клеяться не до кожної натуральної вії, а з певним інтервалом. Вії в результаті набувають більшої виразності, але зберігають природний об’єм.

Кому підходить?

Розріджений ефект підходить тим, у кого від природи густі вії, але вони хочуть додати погляду трішки ефектності.

Креативне нарощування

Являє собою художнє оформлення війкового ряду. З його допомогою можна домогтися будь-якого фантазійного ефекту.

До креативному нарощування відноситься нарощування кольорових вій. Вії можуть бути будь-якого кольору і відтінку: сині, жовті, зелені, золоті і т.ін. Кольорові вії можна наростити в куточках очей, або рівномірно розподілити їх по всій довжині війкового ряду між нарощеними віями класичного кольору. До слова, основними кольорами для нарощування вій є чорний і коричневий.

Не менш ефектно виглядають декоровані глітером «золоті» вії, вії зі стразами, пір'ям, краплями та іншими матеріалами для війкового декору.

Кому підходить?

Креативне нарощування використовується в тих випадках, якщо створюється яскравий і незвичайний образ: на вечірку, карнавал, виступ і т.п.

 

Схеми нарощування вій

Вигини вій

Підбираючи вії для створення того чи іншого ефекту, фахівець обов'язково враховує такий параметр, як вигин вій.

Ступінь вигину вій має позначення літерами:

  • j - слабкий завиток, підходить для створення натурального ефекту, використовується для нарощування куточків очей;
  • b - легкий, природний завиток, створює натуральний ефект;
  • с - середній завиток, забезпечує ефект відкритих очей;
  • l - має пряму основу і загнутий кінчик;
  • d - досить глибокий завиток, забезпечує моментальний ефект довгих гламурних вій.

Якщо ви вперше збираєтесь наростити вії і не знаєте, який ефект краще за все підійде формі ваших очей - порадьтеся з майстром-лешмейкером. Він вивчить стан ваших вій, визначить, врахує особливості форми ваших очей і запропонує варіант нарощування, який підкреслить вашу красу найкращим чином. Нарощувати вії у професійних майстрів варто ще й тому, що вони вважають за краще працювати виключно з брендовими перевіреними власним досвідом марками.

Так, наприклад, сьогодні популярним у лешмейкеров є корейський бренд «Glams». Вії, що випускаються цим виробником практично не відрізнити від натуральних, до того ж вони відмінно носяться.

Багато майстрів на б'юті-форумах хвалять професійний клей для нарощування вій під назвою «Оксамит Індиго» від торгової марки «Barhat». Його особливість у тому, що він не такий клейкий, як інші види, і дозволяє красиво викласти штучний волосок на вію.

Кератиновое нарощення

Світова індустрія краси не стоїть на місці і постійно випускає все нові технології моделювання вій, Так, наприклад, останнім часом стрімко завойовує ринок кератінове нарощення вій «Yumi Lashes». Це інноваційна швейцарська технологія, що дозволяє збільшити розмір і вигин рідних вій без використання штучних.

Це фото до і після наочно демонструє, як кератінове нарощування перетворює вії.

Особливість технології полягає в тому, що на одному з етапів процесу до вій кріпиться спеціальний шаблон - силіконовий проектор, за яким вії зачісується вгору. На підготовлений таким чином війковий ряд наноситься фіксуюча сироватка, яка заповнює структуру вій. Далі вії просочуються обраним пігментом. На завершальному етапі моделювання вії наповнюються кератином.

Ефект від кератинового нарощування зберігається до 3 місяців, а корекція не потрібна.

Дивіться на Barb.ua ціни в салонах і у приватних майстрів на нарощування вій: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Кривого рогу, Дніпра і Запоріжжя.


Оцініть статтю:
(Голосів: 12. Рейтинг: 3,7 з 5)

<< Повійкове нарощування - класика штучного моделювання вій   |   Нарощування вій: процедура, догляд, протипоказання >>

Последние публикации

4 коментарів
Анна
Хотела попробовать некоторые виды наращивания ресниц. И вот недавно такая возможность появилась. Позвала подругу чтобы помогла выбрать как лучше, и чтобы помогла мне. Мы с ней долго выбирали, что мне подойдет и он тоже захотела себе сделать. Очень понравилось мне ресницы со стразами, перьями. И сделала себе, что-то похоже. Подруге очень понравился этот эффект.
10.01.2018 в 13:47:48 Відповісти
Ника
Очень понравился метод креативного наращивания цветных ресниц. Ведь таким образом можно креативить разными цветами и оттенками. Я бы попробовала еще и декорирование глиттером и реснички со стразами. Очень красиво смотрятся.Интересует также сколько будет держаться такая красота? Хорошо показаны схемы для правильно распределения наращивания ресниц.
08.01.2018 в 19:13:01 Відповісти
Валерия
Даже не представляла, что существует столько разновидностей и методов наращивания ресниц. Проходила процедуре поресничного наращивания, эффект был хороший. К новому году хочется сделать что-то необычное, праздничное. Очень понравилось описанное в статье креативное наращивание с использованием страз и цветных ресниц. Но волнуюсь, насколько прочно будут держаться стразы, не буду ли я на утро похожа на клоуна.
02.12.2017 в 17:50:07 Відповісти
Кристина
Как много существует различных способов наращивания ресниц) Я давно уже задумываюсь об этом, но все никак не могу определиться с методом. Хотелось бы, чтобы ресницы выглядели естественно и в то же время гуще, чем мои собственные) Особенно нравится лисий и кошачий эффекты, мне кажется, они будут хорошо смотреться на любых глазах. Коктейльное наращивание очень эффектно)
25.11.2017 в 09:11:11 Відповісти