Нарощування - відмінний спосіб зробити природні вії привабливими і додати погляду виразність. У цій статті ми детально розглянемо, що собою являє процедура, її переваги та відмінні риси.
Зміст
Нарощування вій є досить складною і кропіткою процедурою, швидкість якої і кінцевий результат залежить не тільки від професіоналізму майстра. Справа в тому, що власні вії потрібно підготувати до нарощування - це допоможе полегшити і прискорити роботу фахівця і дозволить максимально продовжити ефект. Рекомендації з підготовки прості, тому виконати їх не складе труднощів.
Основні рекомендації з підготовки вій:
Ті, хто готується до нарощування, часто запитують: чи можна спочатку зробити фарбування вій? Можна, так як після нарощування штучні вії будуть помітно відрізнятися від натуральних. Однак, фарбувати вії бажано мінімум за добу до процедури, інакше шар фарби не дозволить волоскам міцно закріпитися.
Етапи процедури
Підбірка штучних вій
Попередньо обговоривши з вами, які ви бажаєте мати вії, майстер підбере робочий матеріал по довжині, товщині волосків і вигину.
Демакіяж і знежирення
Нарощування проводиться виключно на чисті вії, тому, якщо ви все-таки прийшли на процедуру з макіяжем, його потрібно буде зняти, а чисті вії додатково знежирити спеціальним косметичним засобом, який майстер підбере відповідно до вашого типу шкіри.
Фіксація нижнього війкового ряду
Для того, щоб вії нижньої повіки не заважали роботі і не склеювалися з віями верхньої, лешмейкер закріпить їх спеціальним скотчем.
Нарощування
За допомогою пінцетів фахівець крок за кроком прикріпить підготовлені вії відповідно до обраної технологіЇ. Вії нарощуються поперемінно - з зовнішнього і внутрішнього країв ока.
Причісування
Після того, як вії наклеєні, майстер акуратно їх розправить і причеше, щоб волоски були розподілені рівномірно і не чіплялися один за одного.
Закріплення
Останній етап процедури, який допомагає продовжити ефект нарощування.
Типова схема нарощування вій
Скільки триває процедура?
Нарощування вій займає в середньому 1,5-3 години. Час процедури міняється з урахуванням того, який ефект ви хочете отримати.
Тих, хто збирається наростити вії вперше, турбує ймовірність болючості процедури. Не варто хвилюватись: нарощувати вії - це абсолютно не боляче. Під час маніпуляцій ви можете повністю розслабитися і відпочивати, при цьому будете відчувати лише легкі дотики рук майстра. Якщо раптом ви відчуєте дискомфорт, (пощипування і т.п.) відразу ж повідомте про це.
Лунний календар краси
Багато хто віддає перевагу нарощувати вії в строго певні дні, використовуючи для їх визначення місячний календар. Вважається, що таким чином можна уникнути можливих травм і наростити якісні вії.
Найкращі дні для нарощування знаходяться в третій фазі Місяця - це 19, 21 і 22 числа місяця. Вважається, що саме в ці дні людина найбільш здорова і відповідна до маніпуляцій з волоссям і віями.
Як правило, звичайного повійкового нарощування вистачає на місяць, після чого волоски почнуть випадати і вашим віям потрібна корекція.
Як довго протримаються ваші нарощені вії - залежить від професіоналізму майстра, вашого дбайливого ставлення до них і відповідного догляду.
Доглядати за нарощеними віями не складно, достатньо дотримуватися певних рекомендацій, завдяки яким вії протягом усього часу носіння будуть виглядати як нові.
Рекомендації по догляду:
Запам'ятати правила вам допоможе ця пам'ятка.
Як будь-яка інша б'юті-процедура нарощування вій має свої «за і проти».
Коротко перерахуємо плюси штучного нарощування:
Мінуси:
Протипоказання:
При наявності абсолютних протипоказань до процедури (наприклад, алергія, псоріаз) нарощування можна замінити ламінуванням. Це, звичайно, не дасть вау-ефекту, проте ваші вії в будь-якому випадку будуть виглядати привабливіше.
Під час місячних нарощувати вії не забороняється. Як відзначають фахівці, зміна гормонального фону в ці дні не впливає на стійкість війок. Значення має лише професіоналізм майстра і правильний догляд.
Вагітним процедура також не протипоказана, за винятком індивідуальних випадків. До них відноситься алергія на матеріали і клей, токсикоз у першому триместрі і якщо жінка, будучи в останньому триместрі вагітності, не витримує довгого сидіння.
Ускладнення
Неякісне нарощування загрожує негативними наслідками, які проявляться буквально відразу ж після процедури.
Наслідки неякісного нарощування:
На цьому фото показані наслідки використання неякісного клею.
У цих та інших подібних випадках вії потрібно терміново зняти і обов'язково повідомити про проблему лікаря, щоб він міг призначити відповідне лікування.
При набряку і свербінні вам допоможуть антигістамінні препарати Супрастин, Лоратадин, для зняття роздратування очей підійдуть краплі Вітабакт, Окомістин, Візін, які усувають прояви алергії. Для запобігання інфекції краще використовувати антибактеріальні очні краплі Левоміцетин, Альбуцид. Додатково можна промивати очі відварами трав - ромашкою, календулою, чабрецем.
Вії після нарощування тримаються в середньому місяць, після чого вам слід записатися на корекцію.
Корекція є заповнення порожнеч і заміна вій на тих ділянках, де природні вії відросли і візуально виділяються. Варто відзначити, що в разі, якщо шкіра на повіках дуже жирна, корекцію доведеться робити частіше - через три тижні після основної процедури.
Як знімати вії?
За бажанням вії можна зняти повністю. Знімати вії найкраще в салоні, у майстра. Він виконає процедуру акуратно і не завдасть шкоди вашим природнім віям. Лешмейкери використовують спеціальну рідину для зняття вій - Ремувер. Він акуратно розм'якшує місце склеювання і дозволяє знімати одночасно кілька волосин.
Як правило, корекція, оплачується окремо, при цьому ціна послуги безпосередньо залежить від ступеня виправлення. Крім того, якщо колір натуральних вій відрізняється, то до суми додасться і вартість додаткового фарбування.
Часто дівчата цікавляться, як прибрати нарощені вії в домашніх умовах. Для цього можна використовувати жирний крем. Порція засобу наноситься ватним тампоном по лінії нарощування вій та витримується на повіках кілька хвилин. За цей час клей стає м'яким і штучні накладки легко відстають. Після зняття можна заламінувати вії або регулярно зміцнювати їх самостійно - як зміцнювальний засіб підійде реп'яхова олія, яку потрібно буде періодично наносити на вії.
Міфи про нарощування вій
Ті, у кого нарощування через «криві» рук майстра вийшло жахливе, передають один одному свої враження про невдалий досвід, які в підсумку переростають в цілі міфи. Наведемо найпоширеніші.
Міф 1. Нарощування псує свої вії і небезпечно для очей (може спровокувати гнійний кон'юнктивіт та інші хвороби).
Правда. Природним віям і очам процедура не шкодить, якщо нарощування проводить професіонал, використовуючи високоякісні гіпоалергенні матеріали.
Міф 2. Нарощені вії випадуть через тиждень, максимум - через два.
Правда. При дотриманні майстром методики нарощування і рекомендацій по догляду штучні волоски прослужать весь експлуатаційний термін. Також варто враховувати життєвий цикл природних вій, по закінченню якого природна вія відпадає сама по собі, а разом з нею і штучна.
Міф 3. В якості матеріалу для нарощування може використовуватися волосся норки, соболя, людська волосина.
Правда. Матеріал для виготовлення штучних вій один - гіпоалергенний полімер. Відмінності полімерних волосинок докладно описані в п.3.
На вартість послуги професійного нарощування вій впливає ряд факторів:
Крім того, не варто забувати про додаткові витрати на корекцію / зняття, які зазвичай прописуються в прайсі салону окремим рядком.
Мінімальна вартість повійкового нарощування вій в столичних б'юті-закладах, зареєстрованих на Barb.ua, на сьогоднішній день становить 200 грн.
Трохи дорожче вам обійдеться експрес-нарощування - від 300 гривень.
Найдорожче нарощування - голлівудський об’єм. Ціна послуги складає 600 гривень і вище.
Штучне нарощування вій дозволяє легко вирішити проблему маленьких, рідких, світлих вій і дарує представницям прекрасної статі впевненість у власній неперевершеності.
При професійному виконанні процедура не завдає шкоди здоров'ю, а грамотний догляд дозволяє максимально продовжити отриманий ефект. Головне, знайти майстра-професіонала, який підбере варіант нарощування, що ідеально підходить формі ваших очей, якісно виконає процедуру і надасть практичні поради, як зберегти отриману красу. Знайти лешмейкера Ви можете в каталозі майстрів Barb.ua: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Кривого рогу, Дніпра і Запоріжжя.
<< Техніки нарощування вій з різним ефектом | Нарощування вій: загальні відомості >>