Знайди свого майстра краси
Київ

Нарощування вій: загальні відомості

Густі ефектні вії - важлива деталь в образі, особливо жіночому. Але, на жаль, природа не всіх обдаровує подібною красою. Класичний варіант вирішення проблеми - туш - забезпечує короткочасний результат і часто підводить в найвідповідальніші хвилини. Альтернативою декоративній косметиці стала відносно нова б'юті-послуга - нарощування вій. У цій статті ми розповімо, що таке нарощування вій, які існують види і техніки нарощування.

Зміст

 1. Що таке нарощування вій?
 2. Хто такі лешмейкери?
 3. Види нарощування вій
 4. Як підібрати довжину, товщину, матеріал вій
 5. Скільки коштує?

 

Що таке нарощування вій?

Нарощування вій - процедура збільшення об’єму і довжини природних вій за допомогою штучних волосків, що імітують натуральний війковий ряд. Як матеріал для нарощування використовуються гіпоалергенні синтетичні волокна.

Методика нарощування вій полягає в тому, що штучні вії кріпляться до натуральних волосків за допомогою спеціального клею. Це кропітка і в деякому сенсі ювелірна робота, яка виконується за допомогою спеціальних інструментів. Зокрема, майстри використовують два види пінцетів: прямий і вигнутий - вони дозволяють виконати всі необхідні маніпуляції правильно і забезпечують якісне нарощування.

Даний спосіб моделювання війкового ряду має ряд істотних переваг.

 

Переваги штучного нарощування вій

 • Дозволяє виправити естетичні недоліки натуральних вій: прямі набувають спокусливий вигин, короткі - бажану форму і довжину, світлі волоски - насичений відтінок, а, наростивши цей б'юті-композит на свої рідкі від природи вії, ви отримаєте ефектні густі вії.
 • Візуально змінює очі: коригує форму, збільшує розріз; робить погляд широко розкритим, як у зіркових красунь на глянцевих обкладинках.
 • Забезпечує натуральний ефект, властивий природньому зовнішньому вигляду війкового ряду.
 • Замінює щоденне стомлююче підфарбовування тушшю, що особливо актуально при активній зайнятості, під час поїздок, перед запланованою відпусткою влітку.

 

Хто такі лешмейкери?

Професійне нарощування вій останнім часом стало надзвичайно популярним - студії краси і навіть звичайні перукарні намагаються урізноманітнити свій прайс даною послугою. Майстри-стилісти, які надають послуги з нарощування вій - це лешмейкери.

 

Оволодіти даною професією нескладно: багато салонів краси і естетичні центри організовують курси, на яких за короткий час можна освоїти базове нарощування вій, вивчити способи та різновиди складного нарощування, дизайн нарощених вій і т.д.

 

Як правило, курси обов'язково включають практику, так як кожний б'юті-заклад, що піклується про свою репутацію вимагає, щоб початківець майстер-лешмейкер не тільки розбирався в теоретичних питаннях справи, а й володів практичними навиками. Згодом у досвідченого майстра набирається ціла скарбничка своїх власних секретів успішного нарощування.

 

Приватний б'юті-майстер, пройшовши відповідне навчання і отримавши диплом, який підтверджує кваліфікацію, також може надавати послуги нарощування вій у себе вдома або у клієнта.

 

Як з'явилося нарощування вій?

Історія виникнення штучного нарощування пов'язана з всесвітньо відомою торговою маркою Max Factor, а конкретно - з ім'ям Макса Фактора, засновника однойменної компанії і вправного візажиста.

Займаючи посаду головного візажиста мюзиклу «Чикаго», Макс Фактор придумав, як надати природним віям актриси Філліс Хейлі, яка виконує роль красуні Роксі, ідеальний напрямок і неймовірний об”єм. Для цього він використовував найтоншу бахрому, яку особливим чином приклеював до основи. Конструкція акуратно кріпилася до верхнього віка. В результаті публіка виявилася в повному захваті від чарівних очей Роксі, а візажист тим самим викликав справжню революцію в індустрії краси.

 

Види нарощування вій

 

На сьогоднішній день існує кілька класифікацій штучного нарощування вій: за технологією, об”ємом, ефектом.

 

Види нарощування вій за технологією

Повійкове (класичне). Це стандартне нарощування, при якому на кожну окрему вію приклеюється один штучний волосок. Такий спосіб використовується в разі, якщо ви нарощуєте вії в перший раз.

 

Пучкове. Являє собою технологію, при якій штучні вії кріпляться до однієї природної відразу по кілька штук - пучками.

 

При цьому способі використовуються пучки по кілька війок, які кріпляться між віями на повіку спеціальним клеєм.

 

Види нарощування вій за об’ємом

 

Експрес-нарощування (неповний обсяг). Технологія передбачає нарощування штучних волосків під віями на зовнішні куточки очей. Це швидке моделювання, яке займає мінімум часу.

 

Повний об'єм. В цьому випадку волоски приклеюються на кожну вію, крім тих, що ослаблені і які тільки виростають;

 

Голлівудський обсяг. Модне об'ємне нарощування, технологія якого полягає в тому, що на одну натуральну вію нарощується кілька штучних. Так виходять 2D, 3D, 4D і більші об’єми. Такий прийом також називають «нарощування в 2 ряди» або «театральний ефект»

 

Оксамитове нарощування. Товщина використовуваних волосків становить 0,05-0,07 мм, при цьому на кожну природну вію кріпиться по 5-12 штучних вій. Супертонкі волоски дозволяють створити візуальний ефект пухнастості і легкості, із-за чого таке нарощування отримало назву «невагоме».

 

Неповне нарощування. Підходить для тих, у кого природні вії досить довгі, але їм не вистачає об’єму. При такому нарощуванні один штучний волосок приклеюється через кілька природних вій.

 

Розріджене нарощування. Для цього способу вії підбираються різної довжини, при цьому короткі не повинні бути менше 8 мм, а довгі - 12 мм. Волоски приклеюються на природний війковий ряд через певну відстань в строгому порядку: спочатку довгі, потім короткі. Вії після нарощування виглядають абсолютно природньо.

Особливої уваги заслуговує каркасне нарощування вій. Методика полягає в тому, що штучну вію ретельно покривають клейовим розчином і потім приклеюють її до натуральної, приєднуючи по всій довжині. При нарощуванні натуральні вії розташовуються в шаховому порядку: верхній ряд заводиться наверх, середній - направляється в центр, при цьому кінчики вій цього ряду повинні чіплятися за кінчики волосків верхнього ряду. У свою чергу нижні вії злегка опускаються донизу і чіпляються кінчиками за закінчення вій середнього ряду.

Завдяки особливій технології кріплення, триматися такі вії будуть набагато довше.

Як нарощування моделює форму очей і перетворює погляд, наочно демонструє наступна добірка фото до і після.

Як підібрати довжину, товщину, матеріал вій

 

Результат штучного нарощування залежить не тільки від обраної технології, але також від таких додаткових параметрів як довжина, товщина, вигин, колір, матеріал.

Довжина штучних вій становить 4-21 мм. Оптимальною вважається довжина вій від 7 до 12 мм. Для практичного повсякденного способу використовуються вії довжиною 10 мм.

Товщина вій буває 0,1 мм, 0,15 мм, 0,2 мм і 0,25 мм. Для створення натурального ефекту використовуються вії товщиною 0,1 мм. Волоски 0,15 мм створюють ілюзію вій, нафарбованих тушшю. Такі вії користуються широкою популярністю: з їх допомогою можна виконати так зване «невагоме» нарощування.. Вії товщиною 0,2 мм і більше використовуються для постановочних заходів: фотосесій, весілля, акторських виступів.

Вигин являє собою завиток вій, який має кілька літерних позначень.

 • i, j - означають легкий природній завиток,
 • b - вигин, що забезпечує ефект відкритого погляду;
 • с - дозволяє досягти ефекту виразних очей і одночасно візуально відкоригувати навислу повіку.
 • l вигин (l +) - має пряму основу і загнутий кінчик;
 •  вигин d (д) - найглибший.

Колір штучних вій може бути всіх кольорів веселки. Основні відтінки - чорний і коричневий, всі інші використовуються для дизайну - при створенні оригінального образу.

Нагадаємо, що для виготовлення штучних вій використовуються синтетичні матеріали. На їх основі виробники випускають три основних види волосків:

 • норкові вії. Це матові м'які і тонкі волоски, зовнішній вигляд яких нагадує натуральний ворс норки;
 • шовкові вії. Являють собою полімерні глянцеві нитки чорного кольору;
 • соболині вії. Щільні, досить жорсткі волоски з ефектом нафарбованих вій.

 

Сказати однозначно, що краще: шовк або норка - не можна. Все залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. У будь-якому випадку, всі вище перераховані додаткові параметри майстер підбирає індивідуально за формою очей клієнта і його побажанням. Підбираючи відповідну довжину, товщину, вигин, матеріал, можна створити ефект, який ви задумали.

 

Ефекти нарощування

 

Звичайний. Для створення цього ефекту застосовуються вії довжиною 6 або 8 мм. Перевага звичайного ефекту в тому, що вії виглядають абсолютно природньо і їх неможливо відрізнити від натуральних.

Натуральний. Цей ефект найбільш затребуваний серед клієнток салонів краси. Шовкові або норкові вії довжиною 8 або 10 мм надають погляду виразність.

Лисий. Виходить при комбінуванні війок трьох різних довжин. В результаті зовнішні куточки очей візуально подовжуються, через що складається враження, що на верхні повіки були нанесені стрілки.

Ляльковий. Вії довжиною 12-15 мм роблять погляд розкішним і одночасно кокетливим. Правда, для повсякденного варіанту такий ефект не підходить - через часте моргання довгі вії на внутрішньому куточку очей швидко випадають.

Біличі. Візуально піднімає зовнішній кут ока, створюючи ефект таємничості. Вії для цього ефекту вибираються різної довжини - від 8 до 12 мм. У підсумку виходить ефект пензликів, як на вухах у білки.

Коктейльний. Чергуються довгі і короткі вії. При цьому можуть одночасно використовуватися тонкі і товсті волоски.

Кольоровий. Можна використовувати вії будь-якого відтінку: червоні, бордові рожеві сині, фіолетові, зелені, жовті і т.д.

 

Можна основу наростити класичним кольором - коричневим або чорним, а зовнішні куточки зробити кольоровими або ж додати різнокольорові волоски рівномірно по всьому ряду. Такі вії можна додатково декорувати глітером, пір'ям, стразами і іншими аксесуарами.

 

Який ефект вибрати - вирішувати вам. Відзначимо, що при виборі варто враховувати практичність нарощених вій, а також - чи носите ви окуляри, контактні лінзи, як часто наносите і знімаєте макіяж і т.д.

 

Наводимо схематичну картинку, яка допоможе вам підібрати ефект відповідно до форми і розташуванням очей.

Висновок

 

Варіантів штучного нарощування вій б'юті-індустрія пропонує чималу кількість. Кожна техніка по-своєму оригінальна і дозволяє надати жіночому погляду виразність і ефектність. Професійно підібраний ефект нарощених вій в поєднанні з майстерністю лешмейкера подарують вам вії вашої мрії і перетворять буденний сірий образ в притягуючий і чуттєвий. В каталозі салонів Ви зможете знайти заклад, по підходящому прайсу та місцю розташування і записатися на нарощування вій.

 

Дивіться на Barb.ua ціни в салонах і у приватних майстрів по нарощуванню вій: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Кривого рогу, Дніпра і Запоріжжя.


Оцініть статтю:
(Голосів: 10. Рейтинг: 4,3 з 5)

<< Нарощування вій: процедура, догляд, протипоказання   |   Мезотерапія обличчя, тіла й волосся: ефект і процедура >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».