Хочете зробити нарощування вій у Києві? Дізнайтеся ціни на нарощування вій і виберіть майстрів, які використовують тільки якісні матеріали. Гарантований результат зробить ваш погляд яскравим та виразним!
Нарощені вії - це не просто альтернатива макіяжу. А можливість побачити на собі ефект, якого не досягти за допомогою туші. Ваші рідні волоски можуть бути прямими, короткими, рідкісними й опущеними. А після процедури вії будуть густі, об'ємні та завиті. Але щоб краса радувала якомога довше і не псувалася, доглядати за нею потрібно правильно.
Незалежно від виду нарощування вій - класичне або об'ємне, - волоскам потрібен догляд. У першу добу не можна мочити очі. Потрібно почекати, щоб клей добре закріпився. Різні водні та теплові процедури краще обмежити хоча б на 2 дні. У сауні, лазні або в гарячій ванні незміцнілі вії можуть відпасти. Використовувати косметику в ділянці очей також не радимо. Після її зняття засобами для демакіяжу, можна зачепити і приклеєні волоски.
Нарощування вій у Києві – зручна процедура для тих, у кого зранку не вистачає часу на макіяж. Але підходить вона для терплячих дам, які готові дотримуватися всіх обмежень для збереження первозданного ефекту протягом 3 тижнів, це манікюр.
З водою потрібно бути обережною весь час. Вії можуть відпасти, якщо часто приймати ванну і ходити в сауну. Вони бояться хлорованої та солоної води. Тому плавати в басейні та морі краще з маскою. А якщо без неї, то не пірнати. Умиватися можна тільки акуратно. Оскільки накладні вії сохнуть довше, ніж рідні, їх можна висушити за допомогою віяла. Або акуратно промокнути рушником. Залишати їх мокрими надовго небажано.
Засоби для зняття макіяжу з очей мають бути на водній основі, без вмісту спирту мікроблейдинг та пудрові брови. Жирний крем також використовувати не варто. Він розм'якшує клей.
Не рекомендується фарбуватися тушшю. Водостійкою - тим паче. Коли її склад з'єднується з клеєм, може утворитися суміш, шкідлива для очей і волосків.
Якщо ви хочете наростити вії, будьте готові ставитися до них дуже дбайливо. Їх не можна чіпати занадто часто. Також не рекомендується терти очі. З кожним таким рухом волоски будуть потроху відпадати.
Сон носом у подушку призведе до заплутування вій. Використовуйте спеціальну щіточку, щоб цього не сталося. Регулярне розчісування допомагає уникнути сплутування і заломів. Зазвичай цей інструмент видає майстер з нарощування вій.
Щипці для завивки краще не застосовувати, оскільки ними можна пошкодити рідні та штучні волоски.
Через кожні 3 тижні рекомендується робити корекцію. Інакше власні волоски відростають, а приклеєні починають відпадати. Самостійно знімати нарощені вії не бажано, про що говорять відгуки клієнток і лешмейкери. Просто висмикуючи їх пінцетом, ви можете пошкодити власні волоски і навіть цибулини. Через це вони можуть уповільнити свій ріст.
Якщо зовсім немає можливості піти до майстра, змастіть вії жирним кремом або олією. І тільки потім акуратно зніміть руками.
Інші статті розділу:
<< Мікроблейдинг. Скільки потрібно часу для повного загоєння | Біозавивка вій і ламінування. У чому відмінність процедур >>