Хочете зробити перманентний макіяж у Києві? Дізнайтеся ціни на перманентний макіяж і виберіть майстрів, які створюють природний і стійкий результат. Ідеальний макіяж на 1,5 роки, найкращі експерти України та робота зі знаменитостями чекають на вас!
Зважившись на перманентний макіяж, будь-яка дівчина в Києві спочатку шукає відгуки про майстрів, вивчає їхні роботи, робить опитування серед подруг. Дійсно, від рук майстра на всі 100 % залежить перший результат. Але, як проявлять себе пігменти, наскільки все красиво і правильно заживе, залежить саме від догляду. А його дівчата надають собі самі.
Дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду за шкірою в перший тиждень після процедури - найважливіше. У цей період з'являються скоринки, які сходять близько 4-5 днів. Вам потрібно терпляче дочекатися моменту, коли вони відпадуть природним шляхом. Їх не можна розмочувати, здирати і чухати. В іншому разі піде і частина пігменту. І перманентний макіяж матиме нерівномірний вигляд.
У цей період шкіру потрібно мазати спеціальним регенерувальним засобом, який вам дасть майстер. Він сприяє загоєнню і не дає скоринкам пересихати. Наносити мазь потрібно акуратно, чистими руками, приблизно 2-3 рази на добу.
Процес умивання в перший тиждень має бути делікатним. В ідеалі не варто мочити місце, на якому робилася процедура, а просто протирати обличчя. Контакт із водою можливий, але дуже легкий і швидкий. Обличчя витирайте одноразовим паперовим рушником, акуратно промакуючи його.
Намагайтеся в цей період взагалі не доторкатися до шкіри. А якщо це і відбувається, то тільки чистими руками.
Перманентний макіяж у принципі боїться сонячних променів. Але в перший місяць після процедури - особливо. Щоб не допустити вигоряння пігменту, носіть капелюх, окуляри, змащуйте шкіру сонцезахисним кремом. Останній краще використовувати завжди. Так ви збережете яскравість пігменту на довгий період.
Різні доглядові процедури для чищення обличчя краще відкласти на місяць. Не можна використовувати скраби і пілінги в ділянці, де проводилася процедура. Ви ризикуєте відскрабувати і частину пігменту. Поки епідерміс у зоні перманентного татуажу повністю не відновиться, під забороною ін'єкції для обличчя та інші косметологічні послуги.
Не використовуйте декоративну косметику, спиртовмісні тоніки та різні креми, які не приписував сам косметолог. Обмежень варто дотримуватися, поки не зійдуть скоринки мікроблейдинг та пудрові брови.
До повного загоєння шкіри доведеться відмовитися від водних і теплових процедур. Не можна купатися у водоймах, відвідувати лазні та сауни. Навіть теплі ванни слід виключити. Адже разом із водою на шкіру може потрапити інфекція, що посилить процес загоєння. У цей період краще не пітніти, а отже, і заняття спортом, фізичні навантаження призупиніть. Це саме час приділити свій час манікюру.
Залежно від місць проведення процедури, майстер перманентного макіяжу розповість вам про додаткові правила догляду. Найлегше доглядати за бровами. Їх просто потрібно мазати регенерувальною маззю.
Повіки заживають найшвидше, але на них може з'явитися набряк. Боротися з ним можна за допомогою сухого компресу з льоду. Також після процедури слід використовувати очну Тетрациклінову мазь.
Найвразливіші - губи. Ще до маніпуляції рекомендується пропити курс протигерпесних препаратів. Після перманентного макіяжу потрібно відмовитися від гарячих напоїв, дуже гострої та солоної їжі, чистити зуби акуратно. Необхідно стежити, щоб на губи нічого не потрапляло до повного їх загоєння - ні їжа, ні зубна паста. Поцілунки також під забороною.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Інші статті розділу:
<< Абсолютні та тимчасові протипоказання до мікроблейдингу | Шугаринг вдома. Матеріали, підготовка та деталі процедури >>