Знайди свого майстра краси

Воскові смужки для депіляції. Як ними користуватися

Шукаєте студію ваксингу у Києві? Дізнайтеся вартість ваксингу і довіртеся професіоналам, які працюють тільки з якісними матеріалами.Тривалий ефект, комфортні кабінети та досвід роботи зі знаменитостями — все це для вашого ідеального результату!


Депіляція воском – один з улюблених способів позбавлення волосся у наших клієнток у Києві. Тривалий ефект гладкості дозволяє розслабитися і не переживати за красу шкіри кілька тижнів, це як манікюр. Сьогодні на ринку представлено безліч видів продукту, призначеного для процедури, які відрізняються формою та способом застосування. У цьому огляді ми розповімо про особливості використання холодного матеріалу.

Що собою представляють смужки і як їх застосовувати

Одразу зазначимо, що воскові смужки для депіляції - не найкращий засіб для видалення волосся, проте в домашніх умовах він є найоптимальнішим і найбезпечнішим. Навіть якщо ви абсолютний прихильник салонного догляду, цей метод стає паличкою-виручалочкою в літній сезон, коли потрібно себе швидко привести до ладу перед пляжем. Він незамінний під час тривалої відпустки, якщо у вас немає можливості відвідати свого майстра, а хочеться мати неперевершений вигляд.

Воскові смужки відносять до холодних методів видалення волосся. Тому купувати додаткові прилади для їх розігріву не потрібно. Достатньо потерти їх між долонями протягом пари секунд.

Вони мають тришарову структуру. З одного боку захищені плівкою, яку потрібно відірвати безпосередньо перед маніпуляцією. Основа ж виготовлена з тканини або спеціального паперу. На неї і нанесено тонкий шар воску.

Смужки можна клеїти строго на суху і чисту шкіру, незалежно від зони дії. Ретельно розгладжуємо їх у напрямку росту волосся. Переконавшись, що матеріал добре приклеєний, без частки сумніву і зволікань різко відривайте його вже в протилежному напрямку. У цей час другою рукою натягуйте шкіру. Це допоможе зробити процедуру менш болючою. Шматочки воску, що залишилися, можна прибрати за допомогою спеціальних серветок мікроблейдинг та пудрові брови. Як правило, вони йдуть у комплекті з основним продуктом.

Самі смужки необхідно підбирати, виходячи з вашого типу шкіри та зон, для яких збираєтеся їх застосовувати.

Плюси та мінуси процедури

Зручність і можливість виконати цю процедуру в будь-якому місці є безапеляційним плюсом холодної воскової депіляції. За правильного дотримання техніки користування, ви зможете забути про небажане волосся на тривалий період, як і під час салонного догляду. Шкіра залишатиметься гладкою протягом 3-4 тижнів. А нові волоски виростуть тоншими та слабшими.

Однак є у цього методу свої недоліки. Як правило, одного разу пройтися по шкірі смужками недостатньо. Щоб позбутися всього волосся, одне й те саме місце потрібно обробити 2-3 рази або ж додатково скористатися пінцетом. Благо, одну смужку можна клеїти в кілька заходів.

На відміну від гарячого воску, холодний не розпарює шкіру, тому процедура проходить болючіше. Також можлива поява подразнення, яке може протриматися добу.

Щоб робити процедуру ідеально чисто, необхідно призвичаїтися. Неправильними рухами можна залишити на шкірі синці та садна.

Інші статті розділу:


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< Чи можна робити татуаж губ під час вагітності   |   Міжвійковий татуаж очей (міжвійка). Переваги та деталі процедури >>

Останні публікації

0 коментарів