Цю процедуру пропонує більшість салонів краси і приватних майстрів. Завивка – хороша альтернатива нарощуванню вій: змінюється зовнішній вигляд, зберігається природний ефект.
Розглянемо кілька видів процедури, які адаптовані для домашніх і салонних умов.
Це один з найпопулярніших способів завивки вій. Після такої процедури гарний вигин збережеться протягом 30 днів. Повторно завивку можна зробити через 2 місяці.
Вії попередньо знежирюють лосьйоном і накручують на спеціальні валики. Потім на них наносять гель для завивки та залишають його на 25 хвилин. Після препарат нейтралізують та фіксують завивку особливим препаратом.
Загальний час проведення процедури становить від 40 до 50 хвилин.
Хімічна завивка вій буває трьох видів – прикоренева, комплексна та на завиток. Процедура якісно перетворює зовнішній вигляд, надаючи погляду виразність та глибину.
Такий метод досить простий, але вимагає практичних навичок. Якщо використовувати щипчики неправильно, то можна обламати вії або навіть травмувати очі. У той же час багато жінок вибирають цей метод в силу його простоти.
Сьогодні використовуються переважно безпечні щипчики з пластиковими накладками. Плюси такого методу – його мобільність та доступність. Мінус полягає в тому, що ефект є недовговічним.
Цей спосіб схожий з хімічним: відмінності полягають в тому, які гелі та фіксатори застосовуються. Вії також накручують на силіконові валики та обробляють препаратами для формування завитка.
Після процедури потрібен правильний догляд із застосуванням мигдалевої або реп'яхової олії. Після такої завивки під заборону потрапляє декоративна косметика, а відвідування сауни не допускається протягом найближчих 3 днів.
Це інноваційний метод, для якого застосовуються м'які щадні препарати. Ефект від біозавивки зберігається приблизно на місяць.
Біозавивка вій від майстрів салону Lady Space (Київ)
Біозавивка вій від майстрів салону Lbar (Київ)
Ламінування вій
Ця процедура розрахована виключно на проведення в салоні. Вона підходить навіть для коротких і тонких вій.
Ламі вій забезпечує не лише гарний результат, але й лікувальний ефект. Кератин в складі використовуваного препарату допомагає прискорити зростання вій. Ефект від такої завивки зберігається на кілька місяців.
Ламінування особливо затребуване в літній сезон: на якість процедури не впливає купання в морі та басейні. Для такої завивки вії попередньо знежирюють особливим лосьйоном, завивають та покривають ламінуючим препаратом. При цьому на повіки наносять спеціальний захисний крем.
Ламінування вій від майстра Дар'ї Далілорас (Київ)
Всі перераховані способи є досить щадними. Погляд стає виразним, а вії здаються більш густими та довгими.
Такий засіб завивки варто розглянути окремо. Він популярний у тих, хто надає перевагу процедурам в домашніх умовах. Результат зберігається ненадовго, та тому повторювати завивку потрібно щодня. Якщо використовувати якісний прилад, то шкоди віям не буде.
Прилад, який сьогодні використовується для термічної завивки, являє собою тубу з тушшю для вій та важить близько 25 г. Плойка має два рівні нагріву з автоматичним перемиканням температури.
Те, що пристрій готовий до використання, можна визначити по сигналу індикатору. Техніка його застосування нагадує підфарбовування тушшю.
Строгих заборон для проведення такої процедури немає. Існують тимчасові обмеження:
Якщо у вас є хронічні дерматологічні хвороби, перед процедурою потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем.
Вартість послуги коштує від 250 грн (прайс приватного майстра) і від 400 грн (прайс салону краси).
Завивка вій – це простий спосіб виглядати привабливо, не використовуючи великої кількості декоративної косметики.
<< Кислотний педикюр - м'який та ефективний догляд за стопами | Дитячий масаж, його користь і техніки процедури >>