Знайди свого майстра краси
Луцьк
2000 грн

за процедуру

Для чого чоловіки голять ноги? Важливо пам'ятати, що це питання індивідуальне для кожного чоловіка, але основні причини, з яких чоловіки вдаються до видалення волосся на ногах можуть бути: Естетичні вподобання. Деякі чоловіки віддають перевагу гладким н

Курс лазерної епіляції ніг забезпечує повне видалення волосся. Для досягнення оптимальних результатів чоловікам зазвичай потрібно пройти серію з 8-10 процедур ( але кількість процедур визначається на першій консультації з нашим спеціалістом та залежить від вашого типу шкіри та волосся). Для підтримання ефекту, то через кожен рік - півтора рекомендується проводити профілактичний сеанс.

Перший результат лазерної епіляції стає помітним вже після першої процедури, коли до 30% волосся випадає протягом двох тижнів. Після цього сплячі фолікули прокидаються, і нове волосся починає рости, але його можна ефективно видалити на наступних сеансах. Такий поетапний підхід дозволяє поступово видалити всі фолікули і досягти повної гладкості шкіри.

Графік роботи
Пн 09:30 – 20:00
Вт 09:30 – 20:00
Ср 09:30 – 20:00
Чт 09:30 – 20:00
Пт 09:30 – 20:00
Сб 10:00 – 14:00
Вс Вихідний
Луцьк,
проспект Відродження 13 поверх 3
Дивитися на карті   Записатись

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?