Оксана
Дуже задоволена візитом! Процедура пройшла без болю, майстер приділила максимум уваги кожній деталі і дала корисні поради по догляду. Після процедури стопи виглядають доглянутими і здоровими, буду звертатися ще, рекомендую всім!
Наталия Владимировна
Я дуже вдячна Ользі, вона дуже гарний майстер. Неодноразово ходила до неї, завжди задоволена її роботаю. Також, до Ольги ходить моя мама, котрій вона ставила скоби для вирівнювання пластини нігтя, результатами також задоволена.
Для мене велике значення має чистота, стирильність інструментів. Тому, я попросила свою маму(вона медик), все дізнатися на рахунок стерелізації і дезінфекція. І тут ми також можемо поставити «+» пані Ользі. Я вирішила написати відгук, бо бажаю, щоб всі попадали лише до таких професіоналів, як Ольга.
А вам Ольга бажаємо гарних клієнтів і процвітання. Ми Вам дуже вдячні за Вашу роботу ❤️
| Львів, Сихівський р‑н, Червоної Калини, 36 | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
| Львів, Личаківський р‑н, Хімічна, 20 | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?
Олександр
Квітень 2026
10 балів
Відмінно Рекомендує спеціаліста: ДаЛікар допоміг вирішити проблему, яку багато років ніхто не міг вирішити. Всім рекомендую!